Kaip įveikti konkurentus? Specialūs verslininkų burtai

Nepaisant to, kad žodis „verslas“ mums asocijuojasi su šiais laikais, bet jis egzistavo ir gilioje senovėje. Todėl nereikia stebėtis, kad tada jau buvo burtai, padedantys žmogui susigaudyti, kaip geriausiai pasielgti, kaip įveikti konkurentus, nugalėti priešus ir gauti pelną.

Pasiruošimas burtams

Išpjaukite iš kartono dešimt stačiakampių (10 x 7 cm.). Ant kiekvieno gauto stačiakampio užrašykite ir nupieškite kortų pavadinimus: Ratas, Gyvatė, Strėlė, Vaza, Veidrodis, Akmuo, Durys, Ietis, Pagalvė, Laiptelis.

Išdėstykite apverstas kortas ant stalo (arba ant grindų) ratu. Rato centre padėkite peilį. Įsukite jį ir laukite, kol sustos. Įsidėmėkite į kokią kortą jis „žiūrės“. Ji pasakys jums apie konkurentus, priešus ir sėkmę.

BURTŲ AIŠKINIMAS

Ietis

Ietis nurodo, kad priešai yra visai šalia jūsų, bet jie sumaniai slepia savo kėslus jūsų atžvilgiu. Kai suprasite jų tikrąją esmę, bus jau per vėlu – jie suspės jums pakenkti.

Patarimas: kad nesupainiotumėte draugų su priešais, nešiokitės su savimi juodos spalvos daiktą (jis turi būti visiškai juodas), pavyzdžiui, sagą. Kai suabejosite žmogumi, paimkite tą juodą daiktą į ranką ir pagalvokite apie tą asmenį. Priešas beveik iškart atsiskleis ir jūs sužinosite apie jį.

Gyvatė

Gyvatės korta turi labai blogą reikšmę. Jūsų priešai verda iš pykčio ir pavydo jums. Jie pasinaudos bet kokia proga jums pakenkti. Tikriausiai jie bandys  pelnyti jūsų pasitikėjimą, įtikinti savo noru padėti, o lemiamu momentu žiauriai išduos jus.

Patarimas: priešai veiks labai atsargiai, kad pasiektų savo tikslus. Tačiau jie taip pat yra žmonės, todėl galite nuo jų apsiginti. Paimkite riešutą su kevalu. Aštriu daiktu padarykite jame įtrūkimą. Nešiokitės tą riešutą su savimi kaip apsauginį amuletą.

Strėlė

Strėlė byloja apie jūsų pergalę prieš priešus. Bet jums reikia būti atsargiam ir veikti labai apdairiai, kad nesuklystumėte.  Jums prireiks kantrybės tikslui pasiekti.

Patarimas: būkite nuoseklūs, neskubėkite ir nenuleiskite rankų, kai susidursite su nedraugiškais žmonėmis, tada jūs juos įveiksite.

Pagalvė

Pagalvė rodo, kad jūsų artimiausioje aplinkoje yra žmogus, iš kurio nesitikite nieko pikto. Šis žmogus slepiasi po gerumo ir draugiškumo kauke. Jis yra per daug artimas jums ir žino jūsų silpnąsias vietas. Kai jūs bandysite juo pasikliauti, jis jums pakenks.

Patarimas: nenusiminkite, nes kritiniu momentu įgysite tikrą draugą, kuris padės išeiti iš sunkios situacijos.

Akmuo

Akmuo sunkiai prislėgs jūsų sielą, kai žmonės, kuriais pasitikėjote verslo reikaluose ir net asmeniniais klausimais, pradės jums pavydėti ir išduos jus. Tai smarkiai sukrės jus ir sutrukdys vykdyti savo įsipareigojimus.

Patarimas: būkite pasirengę tam, kad jus viešai apkaltins.  Po ilgo savo reputacijos atstatymo proceso ir pastangų įveikti buvusius draugus jūs pasieksite pergalę, bet jos kaina bus nemaži nuostoliai arba sugadinta sveikata. Kad lengviau ištvertumėte likimo smūgius, pasisiūkite mažą maišelį ir priberkite į jį  džiovintų jonažolių. Visą laiką nešiokitės su savimi ir periodiškai vis palieskite dešine ranka.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos