Kaip skirtingi Zodiako ženklai pakelia vienatvę

Ko gero vienas iš labiausiai laukiamų linkėjimų ir dažniausių norų yra sutikti savo meilę arba ištekėti, sukurti šeimą. Sutikite, palyginti, dar ne taip seniai vienatvė buvo laikoma vyresnio amžiaus žmonių gyvenimo neganda. Užtat šiuolaikiniame pasaulyje vis daugiau jaunų žmonių, norinčių ilgiau mėgautis laisve ir neskubančių susieti save santuokos saitais ir įžadais. Kaip jūs galvojate, į  vienatvę reikėtų žiūrėti kaip į nepriklausomybės ir laisvės pojūtį, likimo dovaną ar vis dėlto prakeiksmą? Daugumos atvejų tai priklauso ir nuo to, po kuriuo Zodiako ženklu esate gimę. Taigi, ką reiškia vienatvės pojūtis kiekvienam  Zodiako ženklui?

Avinas ( kovo 21 – balandžio 19)

Būdamas nepriklausomas savo vidumi ir siela, Avino ženklo žmonės tiesiog negali pakęsti šeimos jungo. Tai iš prigimties lyderiai, patys mėgstantys kontroliuoti savo gyvenimą „nuo ir iki“. Todėl šio Zodiako ženklo atstovams labiau priimtini laisvi santykiai ir viengungiškas gyvenimas. Vienišių Avino žmonių gyvenimas be įsipareigojimų suteikia galimybę šio ženklo atstovams daryti tai, ko jie nori ir kaip nori. Kitaip tariant, sunku, o kartais net neįmanoma primesti jiems savo sąlygas ir norimą gyvenimo būdą.

Jautis ( balandžio 20 – gegužės 20)

Šio Zodiako ženklo atstovas – tai dar viena asmenybė, labai vertinanti nepriklausomybę ir individualumą. Ir nors Jaučio žmonės neretai būna labiau savo vienatvės vergai nei lyderiai, jų užsispyrimas stimuliuoja daryti taip, kaip kitiems dažniausiai nepatinka ir nepriimtina. Užtat ne juokais supyksta, jei tenka elgtis kitaip. Jaučio žmonės mėgsta stabilumą, pastovumą, todėl netikėtai atsiradus reikalui pakeisti savo nusistovėjusį gyvenimo būdą net ir dėl savo gyvenimo meilės, juos išgąsdina labiau nei mirtina liga. Beje, bet ir užklupusi vienatvė po to, kai ilgai pragyvena santuokoje, sukrečia juos ne mažiau.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20)

Veržliems, energingiems ir nenustygstantiems vietoje bei impulsyviems ir nepriklausomiems Dvyniams vienatvės pojūtis nėra skausmingas ir nepakeliamas. Mat jie neretai tai kompensuoja kelionėmis į tolimus kraštus, linksmybėmis triukšmingose draugų kompanijose. Akivaizdu, kad Dvynių žmonės nemėgsta įsipareigojimų, susijusių su santykiais. Todėl jiems gana greitai nusibosta net ir patys geriausi tarpusavio santykiai. Užtat neretai viskas baigiasi tuo, kad Dvyniai nevengia ir atsitiktinių arba trumpalaikių santykių su partneriais. Jiems svarbiausia, nebūti atsakingais ir tuo pačiu išsaugoti savo laisvę bei nepriklausomybę.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22)

Prieštaringi, gana sunkiai išlukštenami riešutėliai, bet charizmatiški Vėžio žmonės neretai net patiria malonumą būdami vienatvėje, todėl vienišių gyvenimas  jiems – ne problema. Kita vertus, šio ženklo atstovai gana prieraišūs, pripranta prie žmogaus ir net tampa priklausomi. Tai reiškia, kad šiems žmonėms reikia, jog kažkas jais rūpintųsi, turėtų prie ko prisiglausti bei padėtų įveikti užplūdusias emocijas. Išvada labai paprasta: ilgai likti vienišiems Vėžiams sunku.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos