Meilės horoskopas savaitei (08 28-09 03 d.)

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Nenustebkite, jei šią savaitę jūsų gyvenime išnirs buvęs mylimasis. Kai kurie Avino ženklo atstovai gali susigundyti ir vėl atnaujinti santykius. Ypač savaitgalį bus lengva nerti į aistringą ryšį, bet labai greitai galite imti to gailėtis.

Atminkite: vien dėl to, kad jis ar ji atsiranda ant jūsų namų slenksčio, dar nereiškia, kad turite suteikti antrą šansą. Būkite budrūs, įsiklausykite į savo širdį ir instinktus, prieš darydami bet kokius ėjimus, kad paskui nereikėtų dėl jų karčiai apgailestauti.

TAURAS

Jeigu namų, meilės ar šeimos reikaluose vyravo tam tikra sumaištis, dabar pavyks viską išsiaiškinti, prasklaidyti rūką, kitaip tariant. Artimieji, šeimos nariai gali likti nesupratę, kas ten pas jus vyksta.

Galbūt kai kurie ir nepritars jūsų sprendimams, gal kam nepatiks jūsų naujas išrinktasis. Kitus artimus žmones gal trikdys staigus apsigalvojimas, nuomonės pakeitimas, bet jei esate tikri dėl savo sprendimų, nėra ko kreipti dėmesio į gūžčiotojus ir vertintojus.

DVYNIAI

Šiuo metu galite imti abejoti dėl anksčiau priimtų romantinių sprendimų. Kai kurie Dvyniai net panirs į praeitį ir analizuos santykius su buvusiomis meilėmis, gal todėl, kad dabartinė meilės situacija juos trikdo?

Šią savaitę pasistenkite nedaryti jokių rimtų, svarbių sprendimų, susijusių su širdies reikalais ir santykiais. Nuo rugsėjo 5-osios Dvynių ženklo valdovas Merkurijus, atsakingas už komunikaciją, vėl ims judėti tiesiai, o į jūsų gyvenimą sugrįš aiškumas.

VĖŽYS

Jūsų ženklą globojantis mėnulis antroje šios savaitės pusėje keliaus Vėžių astrologinio būsto Partnerystės sektoriumi. Nuo ketvirtadienio iki šeštadienio pasistenkite su partneriu kartu praleisti daugiau laiko, kad pajaustumėte jus siejantį stiprų ryšį, o ne paskęstumėte kasdieniuose darbuose. Dabar palanku išspręsti seną nesutarimą, galbūt susijusį su bendrais finansais.

LIŪTAS

Šiomis dienomis gali būti sudėtinga susišnekėti, tiksliai perteikti partneriui savo mintis. Taip bus todėl, kad nuo antros savaitės pusės iki rugsėjo 5 dienos komunikacijos planeta Merkurijus judės atgal jūsų ženkle.

Šiuo laikotarpiu galite supykti ant partnerio, netgi išsakyti piktų žodžių ar gali kilti nesusipratimų dėl skirtingai suprastų jūsų išsireiškimų. Aiškinkitės tol, kol abu būsite tikri, kad supratote teisingai. Neleiskite įsiplieksti dideliam ginčui, nes po kelių dienų viskas nurims ir susitvarkys.

MERGELĖ

Jeigu turite iš praeities neužbaigtų santykių reikalų, neišsiaiškinę iki galo su buvusiais mylimaisiais, šią savaitę tinka išrišti visus mazgus, kad galėtumėte dabartiniuose santykiuose būti laimingi ar pradėti sėkmingus naujus.

Tai nėra lengva padaryti, todėl kai kuriems gali prireikti pagalbos, šiuo metu tinka kreiptis į specialistus, psichologus ar psichoterapeutus. Dabar ne tik patartina, o privaloma užsigydyti praeities žaizdas. Tada būsite pasirengę visiškai, o ne iš dalies ar vos vos, atsiverti meilei ir visaverčiams santykiams.

Alfa.lt naujienos