Meilės horoskopas savaitei (08 07-13 d.)

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Jeigu jūsų svajonė – sutikti mylimą žmogų ir draugą viename, vienišiams ji šią savaitę gali ir išsipildyti. Įsipareigojusieji, kurie gali patvirtinti – taip gyvenime nutinka, tiesiog džiaugsis ir jausis laimingi turį tokį partnerį.

Šią savaitę palanku pasikalbėti su artimu giminaičiu apie meilės reikalus, pasipasakoti jam ar jai, kas jums kelia rūpestį ar nerimą. Tikėtina, pašnekesys padės aiškiau suvokti situaciją ir pamatyti išeitį ar tiesiog priimti tai, kas vyksta jūsų gyvenime.

TAURAS

Šią savaitę labiau rūpinsitės darbo nei asmeniniais reikalais, o savaitės pabaigoje galite sulaukti žinios iš buvusio partnerio ar mylimo žmogaus. Tai greičiausiai bus taip netikėta, kad jausitės sutrikę.

Žvaigždės tikina, šis susidūrimas su praeitimi jums bus naudingas. Jis padės labai aiškiai susidėlioti prioritetus, suvokti, kas priklauso praeičiai, o kas svarbiausia jums yra dabartyje. Jeigu vis dėlto šis žmogus iš praeities jums vis dar yra svarbus, galite nuspręsti jam duoti šansą. Yra ir tokia galimybė.

DVYNIAI

Tvirtai laikysitės savo moralinių nuostatų, net jei artimieji arba aplinkiniai elgsis priešingai. Visa laimė, tarp jų greičiausiai nebus jūsų mylimo žmogaus. Tiesą sakant, jis ar ji labiausiai jus palaikys, padės nesiblaškyti, neabejoti tuo, ką laikote morališkai teisingu dalyku.

Vis dėlto savaitgalį būkite pasirengę nesusipratimams namuose, jie gali kilti dėl kasdienių, buitinių reikalų. Jei taip nutiks, stenkitės likti kantrūs ir su partneriu bendromis jėgomis ieškoti išeities.

VĖŽYS

Šią savaitę jus užvaldys didesnis intymumo, artumo poreikis bei siekis. Taip jus veiks Mėnulio užtemimas, kuris vyks šį pirmadienį.

Mėnulis yra Vėžio ženklą valdanti planeta, todėl nenuostabu, kad šis astroįvykis jus veiks gana stipriai. Šiuo metu būsite jautresni, o emocijos – stipresnės nei įprastai.

Sėkmė ir pasitenkinimas meilės reikaluose priklausys nuo jūsų gebėjimo nerti gilyn, suvokti savo slapčiausius jausmus ir poreikius. Taip pat – nuo to, kiek drįsite atsiverti savo partneriui ir apie juos aiškiai pranešti.

Savaitgalį turintieji partnerį Vėžiai pajaus dar stipresnį juos siejantį ryšį, jeigu tik vadovausis širdies išmintimi, leis jai kalbėti, o ne protui.

LIŪTAS

Pirmadienį Liūtų astrologinio būsto Partnerystės sektoriuje įvyks Mėnulio užtemimas. Jis gali reikšti pokyčius santykiuose ar tiesiog skatins juos peržiūrėti, persvarstyti, įvertinti iš naujo.

Jeigu neseniai pradėjote susitikinėti, greičiausiai pasiryšite tolimesniems žingsniams – gyventi kartu ar netgi tuoktis.

Emocijos šią savaitę bus stiprios, netgi audringos. Nieko tokio, jeigu jas lydi meilė ir pagarba. Ilgiau esantys kartu ir tvirtai besijaučiantys poroje, mėgausis partneryste.

MERGELĖ

Šią savaitę prisiminsite posakį apie dvi medalio puses. Viena jų bus graži, bet gali atsisukti ir jums nemaloniu kampu.