Astrologinė savaitės prognozė

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę teks pasiplūkti tvarkant ūkį, darant remontą, aiškinantis nemalonias smulkmenas arba sprendžiant staiga iškilusias dilemas. Galite patirti ir šiek tiek romantikos, aistringą nuotykį. Pasisaugokite traumų, žalos dėl neatsargumo, gaisro.

Savaitgalį daug kas priklausys nuo aplinkybių ir kitų žmonių valios. Venkite žmonių spūsties, tausokite nervus. Sekmadienį jau būsite nusiteikę aktyviau leisti laiką, flirtuoti, demonstruoti sportinius ir kitus gebėjimus bei tam skatinti vaikus. Galimas pasimatymas.

TAURAS

Šią savaitę labiau nei paprastai imsite į galvą bet kokias replikas, apkalbas. O pastarųjų išties gali padaugėti dėl abejotinu būdu gautos naudos, meilės nuotykio ar kt. Galite sužinoti ir apie artimo žmogaus nuodėmes.

Tačiau gali spręstis aktualus uždarbio, nuomos, tiekimo ar kitoks nuosavybės, verslo klausimas. Pasisaugokite vagių, sukčių. Savaitgalį užsiimsite įdomia veikla. Jai paskatinti gali mylimas žmogus arba giminaičiai, kaimynai. Galbūt kils ūpas paplušėti namuose tam, kad jie sublizgėtų švara ir jaukumu.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio vertėtų atsargiau žvelgti į siūlomas aferas, peršamus pirkinius. Pasipelnymo idėja gali pasirodyti nepraktiška. Prieštaringai klostysis ir asmeniniai santykiai. Dėl meilės galite klimpti į melo liūną.

Vis dėlto savaitė bus sėkminga, jei darote gerus darbus. Už juos gali būti atlyginta. Savaitgalis lyg ir neblogas, tačiau labiau džiaugsis tie, kurie neturi per didelių poreikių, neprivalo išlaidauti. Visgi bet kokiu atveju teks išleisti pinigų dovanai, vaišėms ar kt. Vilčių gali sukelti netikėtas pasiūlymas.

VĖŽYS

Savaitė žada netikėtus susitikimus, bet ne visi jie džiugins. Jums derėtų labiau laikyti liežuvį už dantų, nes jūsų atvirumu netruks pasinaudoti kai kurie kolegos, aplinkiniai. Gali kilti nemalonumų.

Galbūt kažkas nepateisins jūsų slaptų vilčių arba pasirodys, kad privalote skubiai susirūpinti sveikata. Saugokitės traumų, ugnies, žaibo. Savaitgalį bus sunku apsispręsti aktualiu klausimu, nes jums trukdys oponentai. Tačiau jei imsitės praktinių, techninių reikalų arba uogausite, grybausite, rezultatai turėtų nenuvilti.

LIŪTAS

Nuo pirmadienio nusimato rūpesčiai, dėl kurių jausitės įsitempę. Galite nukentėti nuo nepatikimų žmonių, užsieniečių bei kelionėje. Būtų gerai, jei galėtumėte atitrūkti nuo darbų, pailsėti, pastiprinti sveikatą, nervus. Atsargiai kelyje ir vandenyje.

Savaitgalį pasižymėsite gera intuicija, psichologine įžvalga. Galvosite, kaip įgyvendinti kūrybinius sumanymus, socialinius projektus. Venkite svaigalų, saugokitės geliančių padarų. Sekmadienį prasidės mėnulio jaunatis ir tuo metu svarbu gerai jaustis bei tinkamai elgtis.

MERGELĖ

Kitą savaitę galite gauti žinią iš toli arba turėsite progą padaryti įspūdį įtakingam asmeniui. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su dalykine veikla arba išgirsti naujieną, susijusią su jums svarbios srities permainomis. Įvertinkite, ar tai naudinga finansine prasme. Atsargiai su technika, elektra ir kelyje.

Savaitgalį galbūt teks pirkti dovaną ar palepinti vaikus, mylimą žmogų, svečius ar talkininkus, jei pastarųjų prireikė sodyboje ar kitur. Nepersitempkite, jei griebsitės fizinės veiklos. Venkite rizikos ir vandenyje.

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos