Koks meilės ritualas geriausiai tinka jūsų ženklui?

Nerašome meilės „kerai“, nes tai gana pavojinga zona, kurioje siekiama tam tikrais būdais paveikti kitą, netgi prieš jo valią.

Kalbėdami apie meilės ritualus, turime galvoje gebėjimą atsidurti ant meilės dažnio arba bangos. Tada patys mylime, esame mylimi arba pritraukiame naują žmogų į savo gyvenimą.

Kokie dalykai, veiksmai padeda kiekvienam zodiako ženklui pajausti meilės dažnį ir jį išlaikyti?

Tiesa, jeigu žinote savo Kylantį ženklą arba ascendentą, galite pasižiūrėti ir jam priskiriamus ritualus. Atsirinkite sau tinkamiausią ir karts nuo karto jį naudokite.

AVINAS, LIŪTAS, ŠAULYS

Kaip ten sako sekso guru, kad seksualumas slypi smegenyse? Avino ženklo atstovams tai ypač tinka, nes šio zodiako valdoma kūno dalis – galva, taigi ir smegenys, mąstymas, mintys.

Jums svarbu patyrinėti, kaip galvojate apie meilę, seksą, malonumus, kaip ir kokiais būdais jų siekiate. Mintys svarbu, nes vėliau jos virsta ketinimais ir veiksmais.

Kitas labiau apčiuopiamas ir suprantamas meilės ritualas susijęs su raudona spalva. Ši padeda pritraukti meilę ir aistrą į Ugnies ženklų gyvenimą. Renkitės raudonai, uždekite kas vakarą raudonas žvakes.

Savotiška jūsų meilės malda yra šokis. Galite šokti viešai su kuo nors, bet galite ir vieni namuose, kai niekas nemato.

TAURAS, MERGELĖ, OŽIARAGIS

Žemės stichijos ženklų meilės ritualas susijęs su žeme, kitaip tariant, su auginimu. Augalas yra tobulas meilės simbolis. Kaip ir šiam jausmui, taip ir jūsų augalui reikia meilės, dėmesio ir atsidavimo. Ką rinktis auginti? Stipriai veikiantys ir simbolinę prasmę turintys augalai – bambukas, bazilikas, levanda, lauke tiks sausmedis.

Dar vienas Žemės zodiakų meilės ritualas susijęs su namų erdve. Nuolatos peržiūrėkite, ką prikaupėte, išmeskite sugedusius, neveikiančius, nereikalingus daiktus, dar veikiančius, bet perteklinius, – dovanokite, atiduokite, kam jų labiau reikia. Tegu jūsų namai būna švarūs, tvarkingi ir erdvūs, kad jūsų meilės galėtų laisvai kvėpuoti ir judėti.

Žemės ženklų atstovams taip pat svarbu rūpintis ir savo kūnu – tinkamai maitintis, sportuoti, išsimiegoti, pasimaudyti vonioje ar baseine, reguliariai nueiti į masažą. Meilės ritualas šiuo atveju susijęs su eteriniais aliejais, skirtais masažui ar kvapniomis, tausojančiomis kūno priežiūros priemonėmis.

DVYNIAI, SVARSTYKLĖS, VANDENIS

Norėdami pritraukti ar atgaivinti meilę, Oro stichijos ženklai turi pasitelkti protą. Paprasčiausias jų ritualas – parašyti meilės laišką.

Galite jį skirti esamam mylimam žmogui, bet ir būsimam. Meilės laiškas sau – irgi geras būdas susitaikyti su savimi, priimti savo klaidas, trūkumus, nuopolius, sau atleisti. Tada pasikeis jūsų mintys, jausmai, jūsų lūkesčiai, visai kitaip imsite bendrauti su aplinkiniais.

Oro stichijos zodiakams tinka savo miegamojo erdvę pašlaksyti eterinių aliejų pagrindu sukurtais aromatais. Tik būkite atsargūs, naudokite vos kelis lašelius, nes kitaip nubaidysite miegą. Taip pat galima prie lovos pasidėti gabalėlį kristalo, tarkime, rožinio kvarco. Galima ir kito, jeigu žinote ir ištyrinėjote jo reikšmę ir poveikį.

Alfa.lt naujienos