Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje būsite aukštumoje. Jūsų išvaizda, savijauta, darbo ar asmeninė reputacija masins žmones su jumis susipažinti. Jūs irgi su malonumu pažindinsitės su naujais asmenimis, ypač atvykėliais iš tolimų žemės kampelių.

Šią savaitę norėsite pažinti ir užkariauti visą pasaulį. Pasinaudokite ryšiais ir pažintimis, kad įgyvendintumėte didžiausią svajonę.

Susidūrimas su egzotiška kultūra ar kažko neįprasto veikimas, paradoksaliai jus tarsi įžemins, o ne padės atitrūkti nuo kasdienybės. Savaitgalį pažįstamas žmogus pareikš, kad noriai keliautų su jumsis. Ši žinia jus pradžiugins.

Laiminga savaitės spalva. Ryškios spalvos, derinamos su juoda, jus stiprins ir didins gyvenimo džiaugsmą.

Laimingi savaitės skaičiai: 8, 10, 12, 22, 39, 48 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris rūpinasi aplinka ir planetos ateitimi.

TAURAS

Filosofiškas požiūris galbūt ir padėtų į realybę žvelgti tarsi į žaidimą, tačiau pirmomis savaitės dienomis mieliau norėsite demonstruoti savo teisuoliškumą. Pasistenkite laiku jį pažaboti.

Savaitės viduryje kažkas įvyks, tai visiškai pakeis jūsų požiūrio kampą. Gal sulauksite trumpos, bet įžvalgios draugo pastabos, o gal ir rimtesnio komentaro?

Ketvirtadienis ir penktadienis bus puikūs, kupini malonių atradimų, kuriuos pajausite, bet sunkiai paaiškinsite kitiems. Savaitgalis bus kupinas radikalių minčių.

Laiminga savaitės spalva. Ryškios spalvos padės jums dar labiau spindėti ir skleisti gyvenimo džiaugsmą.

Laimingi savaitės skaičiai: 7, 11, 26, 30, 31, 45 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris bendrauja ramiai, jo ramybė persiduoda ir jums.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje nereikės svarstyti, kas nutiks, nes viskas priklausys tik nuo jūsų. Ką norėsite, tą ir gausite. Tik nesistenkite savo valios primesti kitiems žmonėms, nes „atgal pareis“ daug nemalonių jausmų.

Savaitės vidurys gali būti šios savaitės lūžio arba posūkio taškas, kai paprasčiausi dalykai atrodys itin sudėtingi. Darbo savaitei baigiantis, jums teks stipriai laužyti galvą, ką galvoja aplinkiniai, nes jie labai stengsis neišsiduoti. Savaitgalį norėsite bendrauti, tai jums seksis lengvai.

Laiminga savaitės spalva. Juoda yra elegantiška, paslaptinga ir ji padeda atrodyti seksualiai.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 16, 22, 27, 30, 47 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Jaučiatės beverčiai be draugų.

VĖŽYS

Pirmadienį ir antradienį turėsite įvertinti ką turite ir nusistatyti prioritetus. Tos dienos jus tarsi įstrigdins laiko tėkmėje, todėl padarykite ką nors aktyvaus – išeikite pasivaikščioti, pavažinėti dviračiu, pabėgioti.

Nuo savaitės vidurio ir antroje jos pusėje būsite linkę į savistabą, gal net atsisakysite išeiti kur su artimaisiais ar draugais. Jeigu kur ir eisite, mieliau vieni, prie nieko nesitaikydami jausitės geriau.

Savaitgalį, kai jums norėsis daugiau pabendrauti, tada jau kiti mieliau vaikščios vieni kaip katinai. Nenuliūskite ir neįsižeiskite, tiesiog šią savaitę jūsų bei aplinkinių ritmai ir nuotaikos gali nesutapti.

Alfa.lt naujienos