Meilės horokopas savaitei (07 10-16 d.)

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje jūsų nuotaika bus sugižusi. Gal susipyksite su tėvais, giminaičiais, gal susikibsite su vadovu ar investuotoju. Žodžiu, turėsite ant ko griežti dantį.

Svarbiausia, kad susilaikytumėte nuo lengviausio kelio, – neišlietumėte pykčio, nusivylimo ar pagiežos ant mylimo žmogaus. Stenkitės neliesti sprogios temos ar netgi laikytis atokiau, kai pajaučiate kylant emocijų bangą.

Artėjant savaitgaliui, atmosfera keisis, atsiras noro ir laiko romantiškiems pokalbiams. Tiesą sakant, jūs turite būti suinteresuoti kalbėtis su mylimu žmogumi, nes jis padės priimti jums gyvybiškai svarbų sprendimą.

TAURAS

Žodžiais galima įkasti, ir gana skaudžiai. Tai žinodami, ypač jei su partneriu nuomonės išsiskyrė, verčiau patylėkite. Kitą įtikinti bus sunku, kai partneriai įsikibę laikosi savo. Tai kam veltui aušinti burną ir švaistyti energiją?

Kam išvis pyktis dėl nuomonių, įsitikinimų skirtumų? Priimkite vienas kito skirtybes, nevertindami, pagarbiai. Jeigu abu mąstytumėte ir elgtumėtės vienodai, tada jau reikėtų susirūpinti, nes kiltų pavojus santykiams.

Dažniausiai išsiskiria ne tie, kurie pykstasi, o kurie nutyli nuoskaudas ir jas kaupia. Savaitgalį pasitelkite giminės ar šeimos narį tarpininkauti ar duoti patarimą, jei niekaip dviese savo situacijos neišspręsite.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galimas stiprus kivirčas su partneriu dėl pinigų. Greičiausiai abu turėsite tvirtą nuomonę, kaip pinigai turėtų būti paskirstyti ir abu laikysitės savo, priešindamiesi kito pasiūlymams.

Šiuos netgi laikysite mėginimu kontroliuoti poros finansus. Laimei, savaitgalį partneris pasiūlys pasikalbėti. Jei darys tai švelniai, supratingai, greičiausiai pasiduosite, ragus nuleisite ir kartu išspręsite skaudų klausimą.

VĖŽYS

Savaitės pradžia nebus pati lengviausia. Galite santykiuose pasijausti prastai, manyti, kad partneris jumis manipuliuoja ar jus kontroliuoja. Galbūt suprasite, kad mylimas žmogus jums meluoja? Dėl to jausite liūdesį ir kylantį pyktį, nes jūsų pasitikėjimas sumindytas, išduotas.

Visai gali būti, kad jūsų spėjimai ir iš to pasidarytos išvados yra neteisingos. Vienintelis teisingas veiksmas šioje situacijoje – dėti kortas ant stalo ir kalbėtis atvirai.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje galimas susidūrimas su kolegomis. Jeigu sugebėsite savo liūdesio, nusivylimo ar pykčio neparsinešti į namus ir neišlieti šių jausmų ant partnerio, visai tikėtina, kad jo glėbyje ir atrasite paguodą.

Galbūt sutarsite kur nors trumpam pabėgti savaitgaliui, skirti laiką ir dėmesį tik vienas kitam, padaryti ką įdomaus kartu? Puikus sumanymas. Belieka jį įgyvendinti.

MERGELĖ

Šią savaitę Plutono planeta kels daugiausia neigiamų bangų, kurios labiausiai palies jūsų santykių reikalus.

Net jei jūsų poroje viskas yra gerai, šiomis dienomis gali kilti minčių, kad partneris subtiliai jus kontroliuoja, kada, su kuo susitinkate ar netgi jumis naudojasi.

Gal taip ir yra, bet geriau dabar pasistenkite nedaryti toli siekiančių išvadų. Verčiau kalbėkitės ir aiškinkitės, o ne pulkite kaltinti ar teisti.

Alfa.lt naujienos