Vėžio laikas: ką jis reiškia kitiems ženklams?

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ketvirtojo zodiako laikas prasideda ypatingu metu, per vasaros lygiadienį, kai diena susilygina su naktimi, birželio 21 (22) ir tęsiasi iki liepos 22 dienos.

Vasaros lygiadienis arba saulėgrįža baltų genčių švęsta kaip Rasos, vėliau ši šventė sukrikščioninta ir pavadinta Joninėmis. Kad ir kokias prasmes ir pavadinimus žmonės šiam metui priskirtų, niekas nesiginčys – tai magiškas laikas.

Tai ir džiaugsmo metas, juk pats vasaros vidurvasaris! Ar gali kas būti geriau už vasarą? Ši – ne tik augalų augimo ir klestėjimo, bet ir buvimo gamtoje su artimais, brangiais žmonėmis laikotarpis.

Vėžys yra gimtinės, giminės, šeimos, namų, pačių gaminamo maisto, suburiančio visus prie stalo, ženklas. Kurias gyvenimo sritis savo valdomu laikotarpiu jis išryškins kiekvienam iš dvylikos zodiakų?

AVINAS

Saulė Vėžyje mes Avino ženklo atstovams iššūkį ir skatins pasitikrinti, ant kokio pagrindo laikosi jų gyvenimas. Kokiomis vertybėmis vadovaujatės, ar jomis tikite? Jei ne, laikas jas keisti. Kai pagrindas siūbuoja, niekada nesijausite saugūs ir stiprūs.

Vėžio įtaka jums pasireikš per siekį elgtis su aplinkiniais jautriau, suvokti jų jausmus, bendrauti atsargiau, švelniau. Nustebsite: visai nebūtina irtis alkūnėmis, kad patenkintumėte savo poreikius, įgyvendintumėte troškimus, pasijaustumėte mylimi ir mylintys.

TAURAS

Ketvirtojo zodiako valdymo laikotarpiu Vėžio energija jūsų gyvenime pasireikš per ryšius ir jų stiprinimą.

Šiuo metu būsite skatinami įsiklausyti ne ausimis, o širdimi, girdėti, ką jums sako (o dar svarbiau, ko nepasako, ką nutyli) jus supantys žmonės. Taip lavinsite savo vidinę ausį, jautrumą aplinkiniams ir sau.

Saulei lankantis Vėžyje, pasijausite artimesni, labiau susiję su mylimais žmonėmis, giminaičiais, bendradarbiais ar kaimynais.

DVYNIAI

Vėžio laikotarpiu Dvyniams palanku atidžiai pažiūrėti į savo finansinius reikalus. Pasinagrinėkite einamąją sąskaitą: kam daugiausia išleidžiate, ar tikrai pinigai nukeliauja būtiniausiems dalykams? Gal kaip tik jiems ir nelieka, kai pasiduodate impulsyviam išlaidavimui?

Kai saulė Vėžyje, Oro ženklo atstovams reikėtų susikurti aiškų, struktūruotą, griežtą planą ir jo laikytis. Taip sukursite saugų pagrindą ir vėliau patys sau už tai padėkosite.

Taigi pirmyn – surinkite informaciją, ieškokite jos internete, susiraskite reikiamos literatūros ar pasikalbėkite su, jūsų manymu, gerai šioje srityje besitvarkančiu draugu, o tada susidėliokite taisykles, kurių būtina paisyti.

VĖŽYS

Šiuo metu Vėžio zodiako atstovai švenčia savo gimtadienius. Saulė yra pirmame būste, atsakingame už savivoką, saviraišką, savęs priėmimą ir prisistatymą pasauliui.

Dabar palanku apmąstyti, ką jau pasiekėte, o tada nukreipti žvilgsnį į priekį. Kas ateinančiais jūsų asmeniniais metais bus svarbu, svarbiausia, kur norite nukreipti savo mintis, jausmus ir jėgas?

Ar turite planą, kaip nesiblaškyti, neišsibarstyti ir laikytis pasirinktos krypties? Jei neturite, pats laikas jį susidaryti. Ir daugiau nebeignoruokite savo talentų, gebėjimų, pomėgių. Jie ir teikia gyvenimo džiaugsmo, todėl nusikaltimas juos išstumti į kasdienybės užribius.

Alfa.lt naujienos