Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžia nesiskirs nuo galybės kitų. Tik jūs greičiausiai labiau nei įprastai nerimausite, kad tik nepamirštumėte tam paskambinti, anam duoti atsakymą.

Gali būti, kad kažką ir pamiršite, bet nieko tokio. Vis tiek šią savaitę bus vertinama ne tai, ką sakote, o ką gebate. Labiau patys savimi pasitikėkite. Juk yra dalykų, kuriuos taip gerai išmanote, kad galite daryti užmerktomis akimis, tiesa?

Antroji savaitės pusė padės atskleisti geriausius jūsų gebėjimus ir bus smagu, jeigu kiti juos įvertins. Tačiau noras pasirodyti ar sužavėti irgi reikalauja energijos, taigi savaitgalį skirkite jai atstatyti, pailsėkite.

Laiminga savaitės spalva. Žalia padės išlaikyti blaivią galvą, mąstyti aiškiai. To jums šią savaitę prireiks.

Laimingi savaitės skaičiai: 17, 21, 28, 30, 36, 43 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris išlieka ramus ir dalykiškas, net kai reikalai ima degti.

TAURAS

Artimiausiuose santykiuose pajausite – TAI ima augti ir žydėti. Kas tai yra, patys geriausiai žinote, galbūt iš draugystės skleidžiasi meilė, pasitikėjimas, netgi intuityvus vienas kito pajautimas. Savaitės pradžioje turėsite progą tai patyrinėti ir apšnekėti.

Savaitei persivertus į antrą pusę, galbūt išorėje nebus daug jaudinančių ir džiuginančių dalykų, užtat jūsų vidiniame pasaulyje viskas bus kitaip. Širdyje dainuosite, šypsositės, ieškosite dovanų, nes norėsite džiuginti jums brangius žmones.

Savaitgalį gali kilti nedidelė drama. Neleiskite jai išsikeroti, suprasdami, kad taip karts nuo karto nutinka, kai sieja stiprūs jausmai.

Laiminga savaitės spalva. Violetinė ir alyvinė saugos nuo aplinkinių priešiškumo, jus stiprins ir suteiks drąsos.

Laimingi savaitės skaičiai: 2, 3, 21, 37, 39, 42 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris turi budrų protą ir su juo įdomu pasikalbėti.

DVYNIAI

Galite spausdintomis raidėmis parašyti ar nupiešti, kaip jaučiatės, bet vis tiek artimieji nesupras. Tiesiog savaitės pradžioje jūsų suvokimai prasilenks. Vis dėlto nenustokite bendrauti, net ir iškilus bendravimo sunkumams.

Savaitės viduryje ir antroje jos pusėje visa situacija tarsi apsivers. Pristos draugai, kurie aiškins suprantantys, kaip jaučiatės, netgi geriau už jus pačius. Nieko nebenorėsite aiškintis, apsigaubsite paslaptingumo skraiste. Žvaigždės sako, šį savaitgalį neturėtų trūkti romantikos ar linksmybių.

Laiminga savaitės spalva. Renkitės baltai. Ši spalva jumyse sumažins baimių ir abejonių.

Laimingi savaitės skaičiai: 12, 14, 15, 22, 31, 33 ir jų deriniai.

Laimę nešantis savaitės žmogus – tas, kuris nebijo naujovių.

VĖŽYS

Pažvelgę į sudėtingą situaciją, iškart pamatysite, ko trūksta ar ko reikia. Taip pat labai aiškiai žinosite, ką būtina daryti. Pirmomis šios savaitės dienomis tokios įžvalgos pasitarnaus ne tik jums, bet ir aplinkiniams.

Alfa.lt naujienos