Meilės horoskopas savaitei (07 03-09 d.)

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Šią savaitę ne tik meilės planeta Venera įeis į Avino astrologinio būsto Komunikacijos, bet ir Merkurijus – į Tikros meilės sektorius.

Šis dvigubas planetų poveikis skatins mėgautis meile, ja džiaugtis, taip pat kalbėtis su mylimu žmogumi – klausyti, girdėti jį ir atsiverti patiems, kartu priimti su santykiais susijusius sprendimus.

Svarbų pokalbį nukelkite penktadieniui. Tai labai palanki diena, kai Merkurijus susitiks su Venera.

TAURAS

Su mylimu žmogumi šią savaitę daugiausia laiko galite kalbėti apie piniginius reikalus, tiksliau, aptarinėti jūsų asmenines perspektyvas užsidirbti ar investuoti.

Prieš priimant svarbius sprendimus, jums norėsis su kuo nors pasitarti ar aptarti niuansius. Labai gerai tai daryti su partneriu, jis ne tik pasakys pastabas, atkreips dėmesį į silpnas reikalo vietas, bet ir įkvėps jums pasitikėjimo bei drąsos įgyvendinti, ką sumanėte.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje Venera įeis į Dvynių ženklą. Meilės planeta teigiamai paveiks jūsų gyvenimą. Iki pat liepos pabaigos ji padės geriau atrodyti ir jaustis, žavėti priešingos lyties atstovus.

Vienišiems Dvyniams tikrai bus iš ko rinktis. Būsimo partnerio išvaizda – jums ne pats svarbiausias dalykas, todėl per ilgus pokalbius išsiaiškinsite, kas jums arčiau širdies (ir proto).

VĖŽYS

Su mylimu žmogumi šią savaitę norėsite pabėgti nuo gyvenimo chaoso ir užsidaryti bent trumpam savoje visatoje, edvėje, pabūti tik dviese. Jeigu negalite išvykti atostogų, bent pasinaudokite savaitgaliu.

Atsijunkite telefonus, palikite vaikus ir augintinius žmonėms, kuriais pasitikite, ir skirkite laiko vienas kitam. Taip ne tik fiziškai ir psichologiškai pailsėsite, bet pasidžiaugsite partneriu ir pasirūpinsite jus jungiančiu ryšiu.

LIŪTAS

Ne tik pirma liepos mėnesio savaitė, apskritai visa liepa jums bus bendravimo, susitikimų, pasimatymų, vakarėlių, švenčių ir renginių laikas. Tuo mėgausitės, nuo pokalbių ir dėmesio pasikrausite energijos.

Jeigu esate vieniši, tikrai atsiras žmogus, kuris jus sudomins, tik įdėkite pastangų – užmegzkite su juo ar ja kontaktą. Nesitikėkite, kad viskas vyks savaime.

MERGELĖ

Šį šeštadienį stosianti mėnulio pilnatis stipriai paveiks Mergelių astrologinio būsto Romantikos sektorių.

Tai svarbiausias (ir tikrai ne pats geriausias) šios savaitės astroįvykis, darysiantis didelę įtaką jūsų romantiniam gyvenimui. Galimi nesutarimai poroje, kova dėl valdžios ar įtakos.

Viskas gali atrodyti kaip smulkmena, mažas kepštelėjimas, spontaniška pastaba, tariantis dėl būsimų atostogų ar savaitgalio, o staiga gali įsiliepsnoti pykčio laužai!

Greičiausiai į paviršių iškils kai kas ilgai slėpto ar neapkalbėto. Galbūt užteks tik atvirai pasišnekėti, bet jeigu poroje jaučiatės nelaimingi, galite netgi apsispręsti skirtis.

SVARSTYKLĖS

Sieksite susitikti su žmonėmis, iš kurių galite kažko išmokti. Šią savaitę netgi pajausite potraukį vienam iš tokių asmenų, kuris jus sužavės savo pasaulėžiūra, kultūrine aplinka, iš kurios šis yra kilęs.

Alfa.lt naujienos