Žyma: surogatinė motina

Istorija tęsiasi: likimo valiai paliktas Dauno sindromu sergantis vaikas gavo Australijos pilietybę ..

Australijos žiniasklaida pranešė, kad surogatinės motinos iš Tailando su Dauno sindromu pagimdytam berniukui buvo ...

Serialo „Grei anatomija“ žvaigždei Ellen Pompeo surogatinė motina pagimdė antrąją atžalą ..

Milžiniško populiarumo sulaukusio serialo „Grei anatomija“ žvaigždė Ellen Pompeo ir jos vyras Chrisas Ivery ...

Istorija tęsiasi: pareigūnai susisiekė su tailandietės surogatinės motinos išnešiotų dvynukų tėvu „pedofilu“ ..

Australijos pareigūnai ketvirtadienį pranešė, kad jiems pagaliau pavyko susisiekti su vyru, anksčiau atlikusiu laisvės atėmimo bausmę už pedofiliją ir įsipainiojusiu į skandalą dėl tailandietės surogatinės motinos išnešiotų kūdikių.

Surogatinės motinos pagimdyto kūdikio atsisakęs tėvas kalėjo už pedofiliją ..

Australas, kaltinamas atsisakęs Dauno sindromu sergančio kūdikio, pagimdyto surogatinės motinos Tailande, anksčiau buvo nuteistas dėl vaikų lytinio išnaudojimo, antradienį pranešė žiniasklaida.
Tuo tarpu tailandietė surogatinė motina pareiškė norinti atsiimti iš biologinių tėvų savo pagimdyto berniuko sveiką seserį dvynę, jeigu paaiškėtų, kad tam vyrui mesti kaltinimai yra teisingi.

​Tėvai atsisakė surogatinės motinos pagimdyto Dauno sindromu sergančio kūdikio ..

Tailandietė surogatinė motina, pagimdžiusi Dauno sindromu sergantį kūdikį, pirmadienį pažadėjo „niekada jo neapleisti“, kai to vaiko biologiniai tėvai australai, kaip pranešama, atsisakė jį pasiimti, išprovokuodami debatus dėl moralės.
Be to, žmonės iš viso pasaulio dosniai aukojo šio berniuko medicinos priežiūrai.

46 metų dainininkė Valerija taps mama ..

Rusų žiniasklaida praneša, kad viename paskutiniųjų savo interviu žinomas prodiuseris Josifas Prigožinas prasitarė, jog jo žmona, dainininkė Valerija yra „įdomioje padėtyje“.
Kiek anksčiau jis yra prasitaręs – jau vienuolika metų jie kartu, ir jiems seniai laikas pamąstyti apie bendrą vaiką. Pora svarstė ir apie surogatinę motiną, bet, žinoma, nori apsieiti be jos. Apsiriboti savo jėgomis ir galimybėmis.

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas nori turėti daugiau vaikų ..

Dvynių Lizos ir Hario tėvais prieš pusmetį tapę dainininkė Ala Pugačiova ir humoristas Maksimas Galkinas rusų šou versle sukėlė šoką. Vaikučiai jiems gimė pasinaudojus surogatinės motinos paslaugomis.
Tačiau A. Pugačiova prisipažino kur kas anksčiau svarsčiusi galimybę mylimam vyrui padovanoti paveldėtoją. Netgi įsivaikinti vaikelį iš vaikų namų. Tačiau sveikata neleido. Primadona turi problemų su širdimi.
Tačiau net ir gimus jos ir Maksimo biologiniams dvyniams, dainininkė šios galimybės neatmeta.

Medikų verdiktas: Ala Pugačiova nėra savo dvynių biologinė motina 1

Dainininkės Alos Pugačiovos ir humoristo Maksimo Galkino aplinkos žmonės vieningai tvirtina, kad garsios poros dvynukai – kaip iš akies plėšti tėveliai: Garis labai panašus į tėvą, o Jelizaveta – į mamą. Tačiau viešoje erdvėje dėl to sklando abejonių... M. Galkinas praėjusių metų rudenį tvirtino, kad vaikeliai buvo pradėti iš prieš 11 metų užšaldytų žmonos kiaušialąsčių.

Filipas Kirkorovas „Zolotoi gramofon 2013“ apdovanojimuose: mano vaikų motina sėdi salėje 2

Tai, stovėdamas Maskvos Kremliaus rūmų scenoje, kur įvyko tradicinių apdovanojimų „Zolotoi gramofon 2013“ teikimas, pareiškė F. Kirkorovas ir dar kartą pribloškė čia susirinkusią publiką. Šie apdovanojimai tapo vieta, kur jis su savo gerbėjais pasidalija svarbiausiais asmeninio gyvenimo įvykiais.Būtent šioje ceremonijoje prieš dvejus metus F. Kirkorovas prisipažino, kad jam gimė dukra Ala Viktorija.

Kaip atrodo Pugačiovos ir Galkino dvyniai? ..

Alos Pugačiovos ir Maksimo Galkino dvyniams eina jau antras mėnuo. Pasak rusų žiniasklaidos, A. Pugačiova atidėjo visus reikalus ir rūpinasi jais kiek tik galėdama.Dukros Kristinos pamokyta, juos maitina specialiu vaikų mišiniu, kurį Kristina atrado Amerikoje ir kuriuo maitino savo dukrą Klavą. Prižiūrėti dvynius dainininkei padeda specialiai apmokytos diplomuotos auklės.

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas tapo dvynukų tėvais 10

Rusų estrados primadona Ala Pugačiova ir jos vyras Maksimas Galkinas tapo dvynukų tėvais – berniuko ir mergaitės, kurie gimė rugsėjo 18-ąją. Apie tai, „RIA Novosti“ pranešė dainininkės koncertų direktorė Jelena Čuprakova.„Gimė du vaikučiai – berniukas ir mergytė. Aš nežinau detalių, bet juos pagimdė surogatinė mama. Mergaitę pavadino Liza, berniuką – Hariu“, – pasakojo J. Čiuprakova.

Surogatinės motinos – išgelbėtojos ar nepageidaujamos tarpininkės? 3

Pastaruoju metu vis dažniau pasirodo straipsnių, kuriuose garsios Holivudo poros pasakoja susilaukusios vaiko, kurį išnešioja surogatinė motina. Abiems pusėms pasiseka: pora gauna taip seniai svajotą mažylį, o išnešiotoja kišenes pasipildo ne vienu tūkstančiu dolerių.Ir kas keisčiausia, dažnai surogatinėmis motinomis moterys pasiryžta tapti ne vieną kartą. Štai Anglijoje viena moteris prieš kelis metus aštuntą kartą pagimdė mažylį, kurį „padovanojo“ kitai šeimai.

Britanijos karalienės motina buvo prancūzės virėjos duktė? 3

Didžiosios Britanijos karalienė motina iš tiesų buvo jos aristokratiškos šeimos prancūzės virėjos dukra, teigiama naujoje biografijoje, apie kurią paskelbė dienraštis „The Daily Telegraph“.Šios knygos autorė skandalinga rašytoja ledi Colin Campbell tvirtina, kad būsimąją karalienę konsortę Elizabeth pagimdė virėja Marguerite Rodiere pagal susitarimą, kuris knygoje įvardijamas kaip „ankstyvoji surogatinės motinystės atmaina“.
Rašytoja teigia, kad toks scenarijus nebuvo neįprastas tų laikų aukštuomenėje

Ricky Martinas vesti nesiruošia, tačiau tikisi susilaukti mergaitės 2

Dainininkas Ricky Martinas nė nesiruošia susitupėti. Neseniai pasklidusius gandus apie santuoką, dainininkas viešai paneigė. Jis neva dar nėra pasiruošęs vesti savo ilgamečio partnerio ir draugo Carloso Gonzalezo Abella.
Nors pora augina nuostabius dvynius, atšvęsti vestuves vyrai dar neketina.
Homoseksualų pora nesiteikia įteisinti savo santykių, tačiau jau svajoja apie šeimos pagausėjimą. Šį kartą 40 metų dainininkas atskleidė norįs susilaukti dukrelės.

Aktoriui Robertui De Niro surogatinė motina pagimdė dukrą ..

Holivudo aktorius Robertas De Niro vėl tapo tėvu, būdamas 68 metų – jis su savo žmona pasveikino mergytę, kurią pagimdė surogatinė motina. Mažoji Helen Grace yra antroji R. De Niro ir Grace Hightower atžala – jiedu taip pat augina 13-metį sūnų Elliotą.
„Oskaro“ laureato atstovas patvirtino šią džiugią naujieną, penktadienį kalbėdamasis su tinklalapio People.com redakcija, tačiau daugiau detalių kol kas nežinoma.
R. De Niro ir G. Hightower susituokė 1997 metais.

Surogatinės motinos istorija 6

Jo Dunn turi tris vaikus, bet ji jau seniai norėjo įgyvendinti savo svajonę – tapti surogatine mama ir padėti porai, negalinčiai susilaukti vaikų. Moteris susipažino su Annette Spacey, kuri neteko vienintelio sūnaus ir dėl sveikatos problemų nebegalėjo daugiau pastoti.40 metų Jo Dunn, buvusi auklė iš Oksfordšyro, pasakoja, kaip ji tapo surogatine motina.
„Tapti surogatine motina buvo mano svajonė. Kai pagimdžiau gražuolę mergaitę, aš ją pabučiavau ir perdaviau Annettei.

Vietoj atlygio surogatinei motinai – 217 tūkst. dolerių sąskaita 1

Surogatinė motina iš Kolorado gavo 217 tūkst. dolerių medicininę sąskaitą po to, kai porai iš Austrijos pagimdė dvynius ir kuri pabėgo iš JAV su vaikais.Carrie Mathews sakė, kad po sunkių komplikacijų ji vos nemirė, gimdydama vaikus Rudolfui ir Teresai Bako. Nors buvo sudaryta išsami sutartis, kurioje aptarti Bako medicininiai mokesčiai, C. Mathews sakė, kad sveikatos priežiūros pareigūnai reikalauja iš jos pinigų, o Bako atsisako sumokėti tai, ką jie jai skolingi.

Eltono Johno sūnui – kasdien šviežias motinos pienas! 17

Eltonas Johnas (64) ir Davidas Furnishas (48) nori būti tikri, kad jų sūneliui Zachary (0,5) nieko netrūksta – taip pat ir motinos pieno. Todėl jiems kasdien tiekiamas šviežias surogatinės motinos pienas. Vieno TV šou metu dainininkas pasakė: „Pirmuosius keturis mėnesius kūdikis buvo Los Andžele, todėl kasdien gaudavome motinos pieną, nes motina gyvena šiame mieste. Ji ir jos šeima net ir tada bus mūsų gyvenimo dalis, kai jis užaugs.“
E. Johno sūnus Zachary gimė 2010 m. gruodžio 25 d. Amerikoje.

Surogatinės motinos apgauta pora jai turės mokėti alimentus 6

Pora, kuri neteko savo mažos dukters globos, už vaiko išlaikymą surogatinei motinai turės mokėti po 568 svarus kas mėnesį. Pora pasipiktinusi tuo, kad jie bus priversti mokėti vaiko išlaikymą, kurio niekada nematys. Kūdikio tėvas sakė, kad toks Vaiko išlaikymo agentūros (CSA) sprendimas „prie skausmo dar pridėjo įžeidimą“, tad jis žada ginčyti šį sprendimą.
Jo žmona patyrė šešis vėlyvus persileidimus. Keturis kartus ji laukėsi dvynių.

Aktorei Banks surogatinė motina pagimdė sūnų 2

Kokia staigmena: Elizabeth Banks tapo berniuko mama. Šią žinią aktorė paskelbė savo asmeniniame tinklalapyje. Bet kaip jai pavyko tai tiek ilgai nuslėpti? Tam yra realus paaiškinimas: E. Banks ir jos vyras Maxas Handelmanas surado surogatinę motiną. „UsMagazine“ žvaigždė pasakojo: „Vienintelė kliūtis mano gyvenime, kurią turėjau įveikti buvo faktas, kad esu nevaisinga. Ilgus metus bandžiau pastoti, išbandžiau visus gydymus, bet veltui, tad teko kreiptis į moterį, kuri galėtų išnešioti mums kūdikį.

Ar Eltonas Johnas – per senas būti geru tėvu? 5

Grupės „Gossip“ vokalistė, Beth Ditto (30), interviu „Guardian“ truputį papokštavo. Ji pasakė: „Iš pradžių maniau, kad Eltonas bus senyvas tėtis, tačiau jis turi pinigų, kad išliktų jaunas. Nauji inkstai? Prašom. Nauja širdis? Bus padaryta!“ E. Johnas per Kalėdas tapo tėvu. Jam ir jo partneriui Davidui Furnishui (48) surogatinė motina pagimdė berniuką. Lady GaGa (25) tapo jo krikštamote.
Beje, B. Ditto taip pat svajoja apie vaiką. Tačiau kol kas jai rūpi tik karjera.

Kidman dukrai vardą išrinko surogatinės motinos garbei 1

Los Andželo žiniasklaida pranešė, kad aktorė Nicole Kidman ir kantri muzikos žvaigždė Keithas Urbanas savo naujagimę dukrelę pavadino Faith Margaret vardu neatsitiktinai. Jis susijęs su mergaitę išnešiojusia ir pagimdžiusia surogatine motina. Tikėjimą reiškiantis pirmasis mergaitės vardas turėtų porai priminti jausmą, kuris lydėjo, kol vaiką nešiojo surogatinė motina. Antrasis poros vaikas Faith Margaret gimė gruodžio mėnesį. Vaikelį išnešiojo surogatinė motina.

Spears ketina įsivaikinti trečią vaiką 2

Britney Spears (29) nori kūdikio, tačiau dainininkė šiuo metu negali pastoti, nes vartoja per daug vaistų. Taigi popprincesė planuoja įsivaikinti. Vis tik tai gali būti nelengva. Po buvusių skandalų vaikų teisių apsaugos institucijos į garsenybę žiūri pro padidinamąjį stiklą. Tad Britney galvoja ir apie surogatinę motiną.
Šiomis idėjomis nėra susižavėjęs B. Spears draugas Jasonas Trawickas (38). Šaltinis sakė: „Jis myli Britney ir jai nori tik gero. Jasonas neprieštarauja vedyboms.

Surogatinė motina pagimdė Kidman ir Urbano dukrą 5

Los Andželo spaudoje pasirodė pranešimas, kad australė „Oskaro“ laureatė aktorė Nicole Kidman ir jos vyras kantri muzikos žvaigždė Keithas Urbanas pirmadienį paskelbė susilaukę dukrelės, kurią pagimdė surogatinė motina. Sutuoktinių pranešime spaudai rašoma: „Mūsų šeima išties palaiminta ir labai dėkinga, sulaukusi dovanos – mažosios Faith Margaret.

Surogatinis Eltono Džono sūnus 3

Sūrskis: Mauzeri, jūs įsivaizduojat, kas darosi senojoj žilojoj Anglijoje... Dar visai neseniai, prieš porą šimtmečių, vien už valkatavimą galėjai būti pakartas, o dabar – viskas leidžiama...
Mauzeris: Čia jūs dejuojat dėl Londone siautėjančių lietuvių?
Sūrskis: Lietuviai – jerunda. Bet kad du klasikiniai britai Eltonas Džonas ir jo neklasikinis partneris Furnišas pasigimdė kūdikį, va čia tai įvykis.
Mauzeris: (Žiūri į Sūrskį.