Žyma: Šokių projektas

Agnes Landau kuria laidą „Duokim garo, transvestitai“ 2

Politologai Sūrskis ir Mauzeris kalba apie šokių projektą, kurį paliko Agnes Landau.

Nuo šiol šokių projektuose poros vertins komisiją? 1

Mauzeris: Sūrski, vat atėjo laikai, kai žilo plauko jau niekas nebegerbia.

Šokių projekte ant parketo suksis ir vyriškas tandemas 1

Sūrskis: Jo, Mauzeri, jo... Šitas liberalizmas ir tolerancija jau akis bado – šokių projekte Lietuvos Respublikos ...

Atskleisti du šokių projekto „Šok!“ teisėjai ..

Jau rugsėjo 29 d. startuosiantis LRT šokių projektas „Šok!“ šiandien pristatė pirmuosius du projekte teisėjausiančius profesionalus. Projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas lankydamasis laidoje „Laba diena, Lietuva“ atskleidė, jog prie teisėjų stalelio sėdės vieni geriausių Lietuvoje šokio meno profesionalų – Birutė Letukaitė ir Gytis Ivanauskas.
„Nepaprastai džiugu, kad prie mūsų prisijungė ryškiausi Lietuvos šokio menininkai.

Ką Depardieu veiktų Lietuvoje? ..

Pinokis: Kolega, noriu jūsų paklausti, ar Žerardas Depardjė nepadarė klaidingo žingsnio priimdamas Rusijos pilietybę...
Buratinas: O ką jūs jam pasiūlytumėt?
Pinokis: Lietuvos pilietybę. Senukas gerai pačiuožęs, juokingos išvaizdos, galėtų sėdėti kokioje nors šokių komisijoje ir matuotis su Drukteiniu etiketais ir keliaraiščiais...
Buratinas: Jam ne tas svarbu, jam reikia mokesčius susitvarkyti...
Pinokis: Nu gerai, mokesčius susitvarkyti. Galėtų pasiimti laisvo menininko pažymėjimą arba verslo liudijimą.

Ar lietuviai gali ką nors laimėti? ..

Buratinas: Tai jūs man dabar pasakykit, gerbiamasis, mes mėgstam lenkus ar ne?
Pinokis: Faktiškai, išanalizavus visas aplinkybes, galiu padaryti išvadą, kad mes buitiškai lenkų nemėgstam, o globaliai imant – mylim...
Buratinas: Tai aš dabar nesuprantu, Katažina Niemičko šokių projekte laimėjo iš buitinio nemėgimo ar iš globalios meilės?
Pinokis: Pasižiūrėkim, kas balsavo? Visi lenkai „in corpore“, visi vaikštantys į Natalijos Bunkės koncertus „in corpore“, visi mėgstantys Zvonkaus muziką „in corpore“.

Jurga Anusauskienė neužbėga įvykiams už akių: pirma mėgstu padaryti, o tik po to džiaugtis 7

Nurimus švenčių šurmuliui ir sugrįžus į normalų kasdienybės ritmą, pagalvojame apie praeitį. Iš jos išniro prisiminimas, kad atlikėja Evelina Anusauskaitė JAV neva žadėjo susirašyti su savo sužadėtiniu Adamu per pačius Naujuosius metus. Ar merginos gyvenime įvyko svarbūs pokyčiai, suskubome paklausti jos mamos Jurgos Anusauskienės.„Na, tikrai ne. Visiška dezinformacija, net nežinau, iš kur jūs tai ištraukėte.

Kristina Navickaitė-Tina: su Tadu esame maksimalistai, todėl norėjome laimėti 45

Šokių projektas „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ sekmadienį pasiekė finišo tiesiąją. Nugalėtojais tapo Katažina Nemycko ir Dainius Dimša, o antrąja vieta tenkinosi žiūrovų numylėtiniai Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila.Kova tarp šių porų finale vyko koja kojon, tačiau susumavus komisijos ir žiūrovų balus parketo karaliene ir karaliumi tapo Katažina ir Dainius.
„Mes su Tadu esame maksimalistai, todėl tikėjome ir siekėme maksimumo.

Šokių projektą laimėjusi Katažina Nemycko: išgyventų emocijų už jokius pinigus nenupirksi 26

Sekmadienį „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ parketo karaliene tapo Katažina Nemycko, kuri po pergalės negalėjo suvaldyti emocijų.„O, Jėzau, net nežinau, nuo ko pradėti. Ir žandikaulis, ir dabar visas mano kūnas dreba. Aš negaliu patikėti. Kol kas emocijos ir jaudulys, kuris buvo ant parketo per šokius, buvo vienoks, o dabar jis trigubai didesnis – tai yra žmonių, komisijos ir tiesiog tautos palaikymas ir įvertinimas, kurio žodžiais neina apsakyti, ir aš jį turbūt suprasiu poryt ar po geros savaitės.

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dūzgėse – nesuvaidintos emocijos ir šokiai iki ryto 15

Šokių projektas „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ sekmadienį pasiekė finišo tiesiąją.

Kovą dėl 25 tūkst. litų projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ laimėjo Katažina ir Dainius Dimša 31

Sekmadienio vakarą šokių projektas „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ pasiekė finišo tiesiąją. Po daugiau nei pusmetį trukusių alinančių treniruočių, traumų ir ašarų paskutiniam šokiui ant parketo susirinko penkios poros: Katažina Nemycko ir Dainius Dimša, Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila, Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis, Donatas Baumila ir Rasa Židonytė bei Ingrida Kazlauskaitė ir Ovidijus Andriekus. Šį vakarą projekto dalyviai šoko po du šokius.

Kristina Navickaitė-Tina: antra vieta šokių projekte būtų tik paguodos prizas 19

Paskutinėmis dienomis iki superfinalo konkurse – didelė įtampa: netrūksta nei ašarų, nei jaudulio, nei liūdesio, kad viskas netrukus baigsis. Beveik pusmetį šokiams atsidavę šou dalyviai sekmadienį išeis į aikštelę sušokti paskutinį kartą. „Bus labai liūdna, kad ateinantis pirmadienis bus visai kitoks: nereikės skubėti ir vėl ruošti numerio, kaip pastarąjį pusmetį. Esu nustebusi, kad televizijos šokių laida gali būti kalvė, kurioje galima kurti ir tai rodyti.

Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė baigė kelionę į „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“finalą 4

Šį sekmadienį LNK šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ prasidedėjo šventės, todėl žiūrovų laukė ne tik link superfinalo žengiančių porų šokiai, bet ir jų rengiami šou numeriai.Priešpaskutinį šokių konkurso vakarą teisėjavo itin reikli komisija.

Tiną ir Tadą į „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ superfinalą lydės „Žuvėdra“ ..

Šį sekmadienį LNK šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ prasideda šventės, todėl žiūrovų laukia ne tik link superfinalo žengiančių porų šokiai, bet ir jų rengiami šou numeriai.Kiekvieną iš šokėjų porų pristatys pačios ryškiausios šalies žvaigždės. Klaipėdiečius Kristiną Navickaitę – Tiną ir Tadą Rimgailą link superfinalo palydės legendinė „Žuvėdra“. Žiūrovai pamatys naują, ką tik pasaulio čempionatui Brėmene sukurtą programą „Rio“, atnešusią komandai dar vieną čempionų titulą.

Mantas Stonkus savo vietą LNK šokiuose perleido Ingridai Kazlauskaitei 3

Ant LNK parketo – staigmena. Aktorius Mantas Stonkus laidoje „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ pasirodė su žmona Indre. Beveik prieš pusę metų dukros susilaukusi I. Stonkuvienė atrodė tiesiog puikiai. Tačiau žmona projekte nepakeis Manto Stonkaus partnerės Alos Karpenko, kuri grįžo į profesionalų sportą ir nebegali toliau dalyvauti šokių konkurse. To neleidžia projekto taisyklės. O prieš pat finalą keisti partnerės Mantas nenorėjo.

Šokių projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ paliko Gintarė Gurevičiūtė ir Vytautas Mackonis 7

LNK šokių projektas „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ pasiekė finišo tiesiąją – kova dėl pagrindinio 40 tūkst. litų prizo prasidėjo. Tai – pirmasis finalo vakaras, kurio metu viena iš porų visiems laikams atsisveikins su šokių aikštele ir nebepateks į superfinalą. Prieš artėjančių švenčių maratoną šį sekmadienį LNK projekte buvo skelbiama švenčių tema.
Vakarą pradėjo seksualūs ir krūtines apnuoginę keturi šokantys dainininkai – Andrius Butkus, Dainius Dimša, Tadas Rimgaila ir Vytautas Mackonis.

Mantas Stonkus liko be poros 1

Į LNK šokių projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ sugrąžinto aktoriaus Manto Stonkaus likimas pakibo ant plauko.Paaiškėjo, kad netikėtai į projektą sugrąžintos poros profesionalioji pusė – šokėja Ala karpenko nebegali toliau dalyvauti televizijos šokių projekte. Ala grįžo į profesionalų šokių sportą ir išvyko į Maskvą.
„Šią savaitę su partneriu Antonu Puzravinu šokome konkurse Maskvoje, kitą savaitgalį išvykstam į varžybas Rygoje.

Ant LNK šokių parketo prasideda finalinių laidų serija: vestuvės, gimtadienis ir Manto Stonkaus sugrįžimas ..

Liko vos trys sekmadieniai ir paaiškės, kuri iš likusių septynių porų laimės populiarųjį LNK šokių projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ bei pasidalins 40 tūkstančių litų prizą.Prieš artėjančių švenčių maratoną šį sekmadienį LNK projekte skelbiama švenčių tema. Kiekviena pora ją interpretuos savaip.
Štai aktorė Aušra Štukytė ant parketo šoks savo gimtadienį šokį – mat dieną prieš tiesioginę LNK transliaciją bus atšventusi savo 34-ąjį gimtadienį.

Donatas Baumila tiesioginiame šokių projekto eteryje atsiprašė savo žmonos 17

LNK šokių konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ pavadinimas buvo pranašiškas šokių aikštelėje susitikusiems dainininkui Donatui Baumilai ir profesionaliai šokėjai Rasai Židonytei.

Be bilieto į LNK šokių konkurso finalą liko Jurga Anusauskienė, į projektą grįžta Mantas Stonkus 5

Pirmąjį žiemos sekmadienį prie televizijos ekranų žiūrovus sukvietęs LNK šokių projektas „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ pulsavo meile ir aistra.Nesumeluosime teigdami, kad visi su nekantrumu laukė dviejų porojekto meilės dramos herojų, kurie visą šią savaitę buvo narstomi po kaulelį, pasirodymo.

Donato Baumilos ir Rasos Židonytės meilė įkvėpė LNK šokių projekte surengti vakarą romanų tema 9

LNK šokių projektas „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ šį sekmadienį pakvies į meile ir aistra pulsuojantį vakarą. Projekte blykstelėjusios meilės istorija tarp gražuolės šokėjos Rasos Židonytės ir dainininko Donato Baumilos įkvėpė ant šokių parketo surengti vakarą romanų tema.Santykių nebeslepiantys Donatas ir Rasa šoks fokstrotą apie romaną svajonėse. Jis – romantiškas kalinys. Ji – jo svajonių moteris. Jis svajoja ją apglėbti.

Donato Baumilos santuokos dramos epicentre atsidūrusi Rasa Židonytė: aš jaučiuosi be galo kalta 118

Savaitgalį pasklidus gandams, kad yra Donato ir Dainės Baumilų šeima dėl kitos moters, kilo sąmyšis. Idealia laikyta šeima jau kurį laiką nebegyvena kartu. Pirmadienį atlikėjas patvirtino faktą, kad jiedu su projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ šokių partnere Rasa Židonyte yra pora. Šokėja apsitvėrė tylos siena ir susilaikė nuo komentarų, tačiau specialiai Alfa.lt Rasa prabilo apie meilės trikampį.„Aš iš tikro norėčiau susilaikyti nuo komentarų.

Jurga Anusauskienė – per plauką nuo tragedijos 9

Į LNK šokių projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ grįžusi Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas pagaliau parodė tai, kam ruošėsi penkis mėnesius – šokį ore.Septyni salto ir pusantros minutės ore – Jurgos šokis buvo kvapą gniaužiantis. Ir, laimei, sėkmingas.

LNK šokių komisijoje – olimpinis čempionas Aleksejus Jagudinas ..

Šį sekmadienį pasaulio sportinių šokių čempionę Editą Daniūtę LNK šokų projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ keičia olimpinis dailiojo čiuožimo čempionas, keturiskart pasaulio čempionas, triskart Europos čempionas Aleksejus Jagudinas.Susižėręs visus įmanomus apdovanojimus ir po to dėl sveikatos problemų sportininko karjerą baigęs Aleksejus išgarsėjo populiariuosiuose ledo projektuose Rusijoje.

Egipte LNK šokėjai Donatas Baumila ir Rasa Židonytė tapo viešbučio žvaigždėmis 1

Jau trečia diena LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyviai Donatas Baumila ir Rasa Židonytė sekmadienio vakarui repetuoja Egipte, ant Raudonosios jūros kranto.