Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Svečiuose pas dizainerį: Roberto Kalinkino darbo erdvė ir ateities planai

Naujos kolekcijos, drabužiai, fotosesijos – informacija ir vaizdai, kuriuos dažniausiai matome ar apie kuriuos girdime, jei kalba pakrypsta apie dizainerius, tačiau pati specialybė, tai kaip ir kur gimsta nauji drabužiai dažnai lieka nežinioje ar už uždarų durų. Naujienų portalas Alfa.lt nuo šiol kiekvieną savaitę svečiuosis pas vieną iš Lietuvos kūrėjų ir parodys, kokioje erdvėje dirba ar kuria mūsų šalies dizaineriai.

Dizaineris Puzeras: rezultatas patikrina, ar esi jo vertas

„Man svarbu neskatinti vartojimo. Iš dizainerio lūpų tai galbūt skamba keistai. Aš esu už tai, kad aplinkoje nebūtų nereikalingų daiktų. Būtina nuo jų išsigryninti, kad liktų tik tai, ko tikrai reikia“, – sakė Vytautas Puzeras. Išties neįprasti žodžiai daiktų kūrėjui. Kita vertus, jei mąstai apie vientisumą, ne tik nuosavą, bet ir visuomeninę erdvę (dizaineris yra spalvingų Neries pakrantės kėdučių autorius), tarsi įgyji teisę pasisakyti už atsakingą vienovę.

Dizaineris Tomas Fordas susituokė su savo širdies draugu

Dizaineris Tomas Fordas paskelbė apie savo santuoką su ilgamečiu draugu Richardu Buckley, praneša interneto tinklalapis Vogue.co.uk.
Žinomas kūrėjas taip pat pasidžiaugė, kad nuo šiol homoseksualios poros tuoktis galės ir Didžiojoje Britanijoje, tačiau pridūrė, kad jie su savo partneriu susituokė JAV.
Pora, kartu auginantį sūnų Alexanderį Johną Buckley, susipažino mados renginyje ir, kaip sakė T. Fordas, iškart pajuto trauką vienas kitam. Dizaineris teigė, kad Richardą jis myli jau 27 metus.
„Aš nuėjau

Stilingi drabužių deriniai pagal dizainerį Seržą Gandžumianą

Viename Kauno prekybos centrų antrą kartą surengta „Mados savaitė“, kuri trunka 3 dienas. Pirmąją dieną specialų šou parodė dizaineris Seržas Gandžumianas.
Žinomas mados kūrėjas susirinkusiems kviestiniams renginio svečiams pristatė drabužių derinius, skirtus šiam pavasario–vasaros sezonui.
Fotogalerijoje – akimirkos iš renginio.

Konceptas „BMW CS Vintage“ išreiškia pagarbą „BMW E9“

Davidas Obendorferis sukūrė koncepto „BMW CS Vintage“ vizualizaciją ir taip išreiškė pagarbą 1968 metų „E9“ serijai.
Šis konceptas yra kurtas būtent ant senojo šeštos kartos modelio platformos ir išlaikytas jo stilius ir proporcijos. Taip pat „CS Vintage“ turi ir „E9“ modelio pirmtako „1965 BMW 2000 CS“ bruožų.
Konceptas alsuoja modernumu, bet tuo pačiu turi ir klasikinių elementų.

Marco Le Bihano kolekcija: tamsios spalvos ir mistiška aplinka

Prancūzijos sostinėje gimęs ir gyvenantis kūrėjas Marcas Le Bihanas paskutinę 16-osios „Mados infekcijos“ dieną pristatė savo kolekciją, skirtą 2014–2015 metų rudens–žiemos sezonui.
Dizainerio kolekcija yra tiek vyrams, tiek moterims. Ant podiumo susirinkusieji išvydo juodos ir baltos spalvos drabužius, o bendra kolekcijos stilistika – mistinė ir maištinga. Ją dar labiau pabrėžė ir pristatymo metu grojusi muzika.

Antrąją dieną „Mados infekcija“ nesulaukė didelio žinomų žmonių susidomėjimo

Sostinėje visą savaitgalį šurmuliavo jau 16-oji „Mados infekcija“, rengiama dizainerės Sandros Straukaitės ir modelių agentūros vadovės Renatos Mikailionytės. Tris dienas trunkanti mados šventė ligi šiol sulaukdavo itin didelio žinomų žmonių susidomėjimo, ko, vis dėlto, šiais metais itin trūko.
Pirmąją dieną atvyko vos keli žinomi žmonės pasidomėti, ką pristato jau garsūs ir nauji mados pasaulio atstovai.

Liutauras Salasevičius: mane intriguoja tai, kuo moterys tampa nusimetusios darbinius kostiumėlius

Stilistas ir dizaineris Liutauras Salasevičius ruošiasi naujos prabangių suknelių kolekcijos „Šou“ pristatymui balandžio mėnesį ir skelbia, kad susirinkusiųjų laukia grožio fiesta ir galybė kvapą gniaužiančių netikėtumų: nuo akrobatinių triukų iki pirotechnikos efektų.

Karlas Lagerfeldas kurs 270 kambarių interjerą

Dizaineris Karlas Lagerfeldas dažnai stebina įvairiais savo darbais – jis ne tik kuria drabužius, bet ir filmuoja, fotografuoja, režisuoja. Šį kartą garsus kūrėjas ėmėsi ir dar vienos naujos veiklos – jis kurs interjerą viešbučiui pietų Kinijoje.
270 kambarių viešbučiui „Chanel“ dizaineris ketina sukurti XIX amžiaus stilius interjerą, tačiau atskleidė, kad nori, jog tuo pačiu aplinka būtų ir moderni.

Juozas Statkevičius – nauja TV žvaigždė

Didžiausias netikėtumas televizijos, muzikos ir mados gerbėjams šį pavasarį – TV3 premjera – unikalus, Lietuvoje nematyto žanro šou „Mados teismas“, kurio pradžia – jau kovo 8-ąją. Čia susiburs garsiausi šalies dizaineriai ir stilistai, žinomiausi muzikinės scenos atstovai ir choreografai. „Mados teismo“ dalyvių pasirodymus vertins bene garsiausias Lietuvos dizaineris, savo darbais šalies vardą visame pasaulyje garsinantis, TV3 premjeros komisijos pirmininku tapęs Juozas Statkevičius.

Egidijus Sidaras nusiskuto galvą plikai

Dauguma artėjantį pavasarį nori pasitikti atsinaujinę – nauja apranga, šukuosena ar aksesuarais. Ne išimtis ir žinomi žmonės, kurie neretai savo pokyčiais sugeba nustebinti.
Lietuvių drabužių dizainerį ir kostiumų dailininką Egidijų Sidarą buvo įprasta matyti su tvarkingai atrodančiais plaukais. Tačiau trečiadienį vykusiame „Mados infekcijos“ pristatyme, kuriame mados pasaulio įžymybės pasirodė su perukais, E. Sidaras pademonstravo naują šukuoseną: vyras nusiskuto plaukus.

Aleksandras Pogrebnojus: dainavimas „papais“ – atgyvena

Dizaineris Aleksandras Pogrebnojus garsėja ne tik kaip savo srities žinovas, bet ir kandžiais pasisakymais viešoje erdvėje. Šį kartą žinomam vyrui užkliuvo užsienio atlikėjos Miley Cyrus pasirodymas, per kurį mergina demonstravo nepadorias pozas.
Tai įkvėpė mados kūrėją duoti keletą patarimų ir lietuviškoms merginų grupėms.

„Roberto Cavalli“ kolekcija: kailiai ir gilios iškirptės

Seksualūs ir moteriški – tokius drabužius šių metų rudens sezoną siūlo rinktis mados namai „Roberto Cavalli“, savo naują kolekciją pristatę Milane vykstančioje mados savaitėje.
Vakarinės blizgios suknelės, kailiai, plačios kelnės, švarkai, odinės striukės – visa tai jūsų spintoje turėtų būti 2014–2015 metų rudens – žiemos sezoną pagal šiuos mados namus.
Naujosios kolekcijos spalvos taip pat labai rudeniškos.

Asta Valentaitė dizainerių brangenybes iškeitė į pigesnę bižuteriją

Asta Valentaitė, labiausiai Lietuvos pramogų pasaulyje žinoma dėl sugebėjimo skoningai pasirodyti bet kuriame vakarėlyje, šįkart visus pritrenkė kuklumu. Moteris prabangiame gimtadienyje, vykusiame sostinės Rotušėje, pasirodė pasidabinusi įprasta bižuterija.

Žinoma moteris ne kartą atviravo, kad ji vertina garsius prekinius ženklus, nes jie atitinka jos keliamus kokybės standartus.

Roberto Cavalli kaltina Michaelį Korsą kopijavimu

Apie idėjų vogimą mados pasaulyje gandų ir kalbų yra daug. Jau vien tai, kad „greitosios mados“ drabužiai yra dizainerių ant podiumų pristatomų kūrinių kopijos, apie egzistuojantį akivaizdų idėjų pasisavinimą pasako daug. Tačiau, kad patys dizaineriai viešai kaltintų kolegas juos kopijuojant, būna retai, ir vienas tokių atvejų – Roberto Cavalli pasisakymai apie Michaelį Korsą.
Jau ne pirmą kartą dizaineris viešai skelbia, kad jo kolega kopijuoja jo darbus.

„Apple“ dizaineris: „Apple“ – siaubinga darbovietė

Mobiliųjų telefonų dizaineris, dirbęs Apple, išėjo iš šios svajonių kompanijos. Tinklaraštyje Jordan Price atskleidžia savo patirtį, o Apple aprašo kaip baisią darbovietę.
Jis teigia, kad Apple išsiskiria ypač nelanksčiomis darbo valandomis, o tai reiškia, kad jis niekada negalėjo matyti savo dukters. Gyvendamas San Franciske ir daug laiko sugaišdamas kelionei į darbą mieste Cupertino'e, dėl darbo valandų nelankstumo jis neturėjo laiko susitikti su savo mergaite.
Tačiau to jis tikėjosi.

Po muštynių pirmą kartą viešumoje pasirodė Aleksandras Pogrebnojus su Monika

Iki šiol kalbama apie Aleksandro Pogrebnojaus ir jo žmonos Monikos Račiūnaitės namuose įvykusį konfliktą, kuris pasibaigė dizainerio pasisvečiavimu areštinėje. Po namuose įvykusių muštynių pora kurį laiką vengė rodytis viešumoje kartu.
Penktadienio vakarą vyko išskirtinis Jazzu ir Leon Somov koncertas „Songs About Love“, kurio metu pirmą kartą po konflikto viešumoje kartu pasirodė Aleksandras Pogrebnojus su žmona Monika Račiūnaite.

Monika Račiūnaitė: mums kas antra diena – Valentinas

Šv. Valentino diena – viena laukiamiausių visų įsimylėjėlių. Tą dieną aplinkiniai spinduliuoja meile ir šiltais jausmais, vieni kitiems dovanoja gėles, širdelės formos saldainius, vaikinai stebina savo merginas, o jos – savo mylimuosius. O kaip iki raudonumo įkaitusią dieną mini jau keletą metų santuokoje gyvenančios poros?
„Mes vienas kitą galime nustebinti ir be progos“, – apie tai, ar planuoja švęsti Šv. Valentino dieną, pasakojo dizaineris Aleksandras Pogrebnojus.

Skandalas: Juozas Statkevičius vėl visiškai apsinuogino

Dizaineris Juozas Statkevičius toliau savo nudistiniais išsišokimais stebina tautą ir dievobaimingus tautiečius. Tai – jau ne pirmas kartas, kai Juozas apsinuogina.
Pirmą kartą jis tai padarė viešėdamas Kanaruose. Nuotrauką galite pamatyti fotogalerijoje. Po paviešintos fotografijos Statkevičius sakė: „Juk ne Katedros aikštėje išsirengiau, o nudistų pliaže!“
Tačiau garsaus dizainerio kolegos buvo gana kritiški.

Petruškevičius prieš Statkevičių: kuriam skrybėlė tinka labiau?

Stilistas Mantas Petruškevičius ir dizaineris Juozas Statkevičius nėra artimi bičiuliai, tad jau ne pirmą kartą aiškinamasi, kuris kurio stiliaus detales pasisavina sau. Abu vyrai paviešino nuotraukas, kuriose vienas pagrindinių stiliaus akcentų – skrybėlė.
J. Statkevičius net ir viešuose renginiuose retai kada renkasi oficialų stilių. Dažniau vyrą pamatysi su apsmukusiais džinsais, odine ar šilta žiemine striuke, sportinio stiliaus avalyne ir kepure.

Dizaineris Zacas Posenas pristatė naują vestuvinių suknelių kolekciją

Iš Niujorko kilęs 33-ejų dizaineris Zacas Posenas pristatė naują vestuvinių suknelių kolekciją, kuri parduotuves pasieks vasario 6 dieną – tą pačią, kai Niujorke prasidės ir didysis mados savaičių maratonas.
Dizaineris vestuvinių drabužių kolekcijoje, kuri yra sukurta išskirtinai „David‘s Bridal“ kompanijai ir su kuria bendradarbiauja ir dizainerė Vera Wang, pristato septynis skirtingus romantiškus įvaizdžius.

„Redirected / Už Lietuvą!“ kostiumų dizaineris: didžiausias komplimentas – kai kostiumai lieka nepastebimi

Naujas iššūkis bei įkvėpimas ateities projektams – taip trumpai galima apibūdinti naujausio režisieriaus Emilio Vėlyvio filmo „Redirected / Už Lietuvą!“ kostiumų departamento vadovo Vitalio Čepkausko patirtį dirbant šiame kino projekte.

Astrologė apie Pogrebnojų šeimą: jie linkę laikyti neigiamas emocijas

Aleksandras Pogrebnojus – mums gerai žinomas dizaineris, stebinantis savo originalumu ir, reikia pripažinti, kad tai gyvenime jam reikalinga kaip oras, ir nelabai svarbu, kaip į tai reaguoja aplinkiniai. Daug svarstymų ir kalbų visiems sukėlė konfliktas su žmona Monika Račiūnaitė.
„Visa bėda, kad jie abu linkę savyje laikyti nepatinkančias, neigiamas emocijas, ir, kai kantrybės taurė išsenka, tik tada pratrūksta. Patarčiau daugiau kalbėtis, o ne kaupti neigiamas emocijas.

Monika Račiūnaitė: myliu ir nekenčiu

Prieš savaitę pasklido žinia, kad dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus ir modelio Monikos Račiūnaitės namuose kilo buitinis konfliktas, kuris neapsiėjo be policijos pareigūnų įsikišimo. Naktį Aleksandras praleido areštinėje, o kalbėdamas su žiniasklaida neslėpė: „Kalti mes abu.“

Kiek aprimus skandalo bangai, M. Račiūnaitė vyrui skyrė dainą, rašydama: „Tolimi toliai slepiasi tavo plaukuose. Aš pasiklydau tavo kvapų laisvėje. Laisvė – mano sielos beprotybė. Myliu ir nekenčiu.

Mundžio žmona: buvau sumušta taip, kad nevaldžiau kojų

„Nevaldžiau kojų. Ir tada supratau, o kas bus, jei liksiu invalido vežimėlyje. Nei vaikais galėsiu rūpintis, nei savim. Tarkim, tokia ir lieku... kam to reikia?“, – LNK laidoje „Nuo... Iki...“ prisiminė dainininko Edmundo Štenger, pravarde Mundis, žmona Violeta Malevska.
Komentuodama jau savaitę labiausiai aptarinėjamą naujieną – į viešumą iškilusį konfliktą tarp dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus ir jo žmonos Monikos, Violeta prisiminė smurtą, kurį, kaip teigia, patyrė santuokoje.