Žyma: Dėlionė

Pasaulio rekordas: paauglys Rubiko kubą sudėliojo per 5,25 sekundės ..

Turbūt yra žmonių, kuriems penkių sekundžių reikia vien tam, kad paėmę Rubiko kubą į rankas, pradėtų jį dėlioti.

​Paršelis pademonstravo pribloškiamą intelektą 2

Turbūt ne visi žino, kad būtent kiaulės protingiausių gyvūnų sąraše užima garbingą ketvirtąją vietą. Žinoma paršeliai ...

Portugalų kino dėlionė „Tabu“ nuo penktadienio rodoma Vilniuje ..

Europos Parlamento LUX kino apdovanojimui nominuotas portugalų kino žvaigždės, režisieriaus Miguelio Gomeso filmas „Tabu“ kviečia pasinerti į melancholišką meilės ir nusikaltimo istoriją. Pirmą kartą Lietuvos žiūrovams pristatytą šių metų Tarptautinio Kauno kino festivalio metu, nuo penktadienio, lapkričio 23 dienos filmą bus galima pamatyti „Skalvijos“ kino centre Vilniuje.

EURO 2012 dėlionė 1

Futbolas, futbolas, futbolas. Šį magišką žodį pastarąjį mėnesį girdime dažniau nei bet kurį kitą. Nieko keisto. Lygiai po savaitės Lenkijoje ir Ukrainoje startuos Europos čempionatas.
Portalas Alfa.lt jums siūlo bent kelėtai akimirkų atsipūsti nuo darbų ir mokslų.

Konkursas: laimėkite kalėdinį kalakuto rinkinį 14

Alfa.lt ir „Arvi kalakutai“ skelbia konkursą – greičiausiai sudėk dėlionę ir laimėk kalėdinį kalakuto rinkinį.
Kalakuto rinkinį laimės penki Alfa.lt skaitytojai, greičiausiai sudėję dėlionę.

Skelbiame Padėkos dienos kalakuto laimėtoją 7

Alfa.lt ir „Arvi kalakutai“ surengto konkurso pagrindinis prizas – didelis kalakutas iškeliavo į laimėtojo namus.
Greičiausiai dėlionę sudėliojo ir kalakutą bei visus jam paruošti reikalingus priedus laimėjo Alfa.lt skaitytojas Simonas. Jis dėlionę sudėjo per 39 sekundes ir aplenkė gausų būrį kitų konkurso dalyvių.
Sveikiname laimėtoją, o kitus Alfa.lt skaitytojus kviečiame dalyvauti kituose konkursuose.

Laimėk kepimui paruoštą kalakutą ..

Alfa.lt ir „Arvi kalakutai“ skelbia konkursą – greičiausiai sudėk dėlionę ir laimėk kepimui paruoštą kalakutą.

Vaikas-dėlionė: vaiko kaukolė suskaldyta į dalis ir surinkta atgal 3

Naujagimis berniukas sveiksta nuo gyvybei pavojingos operacijos, kai jo kaukolės dalys buvo sulipdytos tarsi dėlionė.Šešias valandas trunkančios operacijos metu šešiamečio Liamo Rustell’o kaukolė buvo išimta, suskaldyta į keturias dalis ir vėl sudėliota.
Liamas gimė su retu defektu, jo kaukolė neteisingai susiformavo gimdymo metu ir suformavo nenormalios formos galvą.
Jei jis būtų negydomas, galėjo prarasti kalbą arba vėliau turėti mokymosi sunkumų.

Iš matytų vaizdų galėtum sulipdyti savo gimtinę 1

„Tuose kraštuose visi atstumai buvo matuojami pagal tolumą nuo geležinkelio, kaip nuo Grinvičo meridiano... O traukiniai ėjo iš rytų į vakarus ir iš vakarų į rytus...“, - atmintyje vis skamba rašytojo Čingizo Aitmatovo knygos „Ilga kaip šimtmečiai diena“ refrenas, klausantis dviejų lietuvių pasakojimo apie devynis mėnesius trukusią viešnagę Kazachstane.Laikai kiti, ne kirgizo aprašytieji, ir krovininiais traukiniais gabenamos prekės, o ne, patys žinote, kas. Tačiau to krašto veidas liko mažai pakitęs.

Dvylika neįtikėtinų mozaikų 10

12 neįtikėtinų mozaikų iš Oddee.com.
1. Van Gogas iš 2070 polo marškinėlių.
Gigantiška Vincento Van Gogo autoportreto reprodukcija sukurta iš polo stiliaus marškinėlių, Japonijos sostinėje, Tokijuje. Beveik 10m aukščio mozaikai buvo panaudota 2070 polo marškinėlių. Mozaika yra iš 24 skirtingų spalvų. Ši mozaika buvo vieno drabužių gamintojo reklaminės kampanijos dalis.
2. Karalienė iš 10 tūkstančių dražė saldainukų.

Dėlionė, slepianti mirtinus įrankius 4

Iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti lyg metalinė dėlionė, tačiau iš tiesų tai gudriai sugalvotas įprastų peilių dizainas.
Čia vienas į kitą susideda keturi skirtingi peiliai, užimdami visiškai nedaug vietos. Įdomiausia tai, kad kiekvieno peilio proporcijos ir išlinkimai padaryti remiantis matematine Fibonačio seka.
Šie peiliai nėra pigūs — rinkinys kainuoja apie 920 JAV dolerių.

Pensininko septynerius metus rinktoje dėlionėje trūksta vienos detalės 14

Pensininkas Jackas Harrisas praleido septynis su puse metų dėliodamas 5000 dalių mozaiką, tačiau galiausiai paaiškėjo, jog vienos detalės trūksta, rašo Telegraph.co.uk
86 metų vyras dėlionę pradėjo dėlioti 2002 metais. Ją Jackui Harrisui per Kalėdas padovanojo anūkė. Dėlionė vaizduoja Jameso Tissot paveikslą „Sūnaus palaidūno sugrįžimas“. Vyras tikėjosi dėlionę užbaigti iki vasaros, tačiau dėlionė ant jo valgomojo stalo užsibuvo žymiai ilgiau.