Žyma: Dainų konkursas

Vilniuje įvyko kasmetinis vaikų dainų konkursas: paskelbti nugalėtojai ..

Šeštadienį Vilniaus Rotušėje vyko kasmetinis vaikų dainos konkursas „Šilagėlė“. Į šį konkursą buvo kviečiami Vilniaus ...

Virgilijus Noreika: reikalingi konkursai, kur į vaiką būtų žiūrima kaip į kūrybinę asmenybę ..

Legendinis Lietuvos operos solistas, pedagogas Virgilijus Noreika netrukus pirmininkaus komisijoje jau antrą kartą ...

Nacionalinės operos ir baleto teatro scenoje – „Dainų dainelės“ laureatai ..

Gegužės d. 31 d. 18.30 val. ir birželio 1 d. 12 val. Nacionaliniame operos ir baleto teatre koncertuos Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos jubiliejinio 40-ojo konkurso „Dainų dainelė“ laureatai.
„Dainų dainelė“ - ne tik unikalus ir įspūdingas renginys tūkstančiams jame dalyvavusių vaikų ir jaunuolių, jų mokytojams ir tėvams. Drąsiai galime sakyti, kad per 40 metų ji, panašiai kaip ir Dainų šventės, tapo Lietuvos kultūros reiškiniu”,- sako švietimo ir mokslo ministras.

Albanijos atstovė gimtinėje sutikta kaip didvyrė 2

Albanijos atstovė Rona Nishliu, šiais metais atstovavusi šaliai „Eurovizijos“ konkurse, gimtinėje buvo sutikta kaip nacionalinė didvyrė. Atlikėja pavyko pasiekti geriausią Albanijos rezultatą dainų konkurse per visą dalyvavimo istoriją.

Didžioji Britanija traukiasi iš „Eurovizijos“? 5

Iš 42 „Eurovizijoje“ dalyvavusių šalių tik keturios – Airija, Latvija, Belgija ir Estija – Jungtinės Karalystės atstovui skyrė balus. Engelbertas Humperdinckas gavo vos 12 balų ir atlikėjui teko tenkintis priešpaskutine vieta 57-jame dainų konkurse.Britai neslepia pasipiktinimo, kad šis tarptautinis konkursas remiasi vien užsienio politika: šalys balsuoja ne už atlikėjų profesionalumą, bet už kaimynines valstybes.

Švedė Loreen tapo 57-osios „Eurovizijos“ nugalėtoja 85

Švedijos atstovė Loreen su daina „Euphoria“ laimėjo „Eurovizija 2012“ konkursą, vykusį Azerbaidžano sostinėje Baku. Kitąmet 58-asis tarptautinis dainų renginys vyks ne taip ir toli: kitoje Baltijos jūros pusėje, Švedijoje.Gegužės 26-ąją „Eurovizijos“ finalą stebėjo, spėjama, apie 120 mln. televizijos žiūrovų. Į „Krištolinėje salėje“ Baku vykusį renginį bilietus įsigijo apie 20 tūkst. žmonių.

Tamsioji „Eurovizijos“ konkurso Azerbaidžane pusė 37

Prezidentas Ilhamas Alijevas to laukė visus metus – o gal ir ilgiau. Šeštadienio vakare prasidėsiantis „Eurovizijos“ dainų konkurso finalas turėtų virsti Azerbaidžano vadovo triumfo akimirka. Tačiau už puošnaus popmuzikos renginio fasado slepiasi ne tokia graži realybė: priverstiniai žmonių iškeldinimai, smurtas prieš žurnalistus, kitaminčių įkalinimas.

Už ką balsuosite „Eurovizijos“ finale? 2

Taip ilgai lauktas 57–asis „Eurovizijos“ dainų konkurso finalas Azerbaidžano sostinėje Baku jau šį šeštadienį prie televizijos ekranų sukvies daugiau nei 120 mln. žiūrovų visoje Europoje. Tarp jų bus ir gausus būrys lietuvių, kurie laikys kumščius už atlikėją Donatą Montvydą. Jis scenoje pasirodys ketvirtas. Pagal griežtas dainų konkurso taisykles balsuoti už savo šalies atstovą negalima.

Pusfinalio dalyvių džiaugsmas ir nusivylimas ..

Vakar, gegužės 24-ąją Azerbaidžano sostinėje Baku įvyko labiausiai lietuvių lauktas antrasis „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalis. Tautiečiai su nekantrumu laukė Donato Montvydo pasirodymo.Iš 18 valstybių atstovų, pasirodžiusių tą vakarą, bilietus į šeštadienį vyksiantį finalą iškovojo Lietuva, Serbija, Ukraina, Bosnija ir Hercegovina, Švedija, Makedonija, Norvegija, Estija, Malta ir Turkija.
Paskelbus rezultatus vieni negalėjo tuo patinėti, kiti neteko amo, o dar vieni verkė iš džiaugsmo.

Montvydas – „Eurovizijos“ finale! 75

Gegužės 24-ąją Azerbaidžano sostinę Baku sudrebino antrasis „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalis. Lietuviai labiausiai laukė Donato Montvydo pasirodymo. Iš 18 valstybių atstovų, pasirodžiusių tą vakarą, bilietus į šeštadienį vyksiantį finalą iškovojo Lietuva, Serbija, Ukraina, Bosnija ir Hercegovina, Švedija, Makedonija, Norvegija, Estija, Malta ir Turkija. Ketvirtadienį statymai Europos lažybų bendrovėse pergalę prognozavo Švedijai, Olandijai, Maltai, Estijai, Norvegijai ir Slovakijai.

Ką palaikote II „Eurovizijos“ pusfinalyje? 7

Antrasis „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalis įvyks gegužės 24 d. Baku „Krištolo salėje“ šį vakarą pasirodys Lietuvos atstovas Donatas Montvydas su daina „Love Is Blind“. Atlikėjas scenoje pasirodys paskutinis.Antrame pusfinalyje savo kūrinius atliks šių šalių atstovai: Serbijos, Makedonijos, Olandijos, Maltos, Baltarusijos, Portugalijos, Ukrainos, Bulgarijos, Slovėnijos, Kroatijos, Švedijos, Gruzijos, Turkijos, Estijos, Slovakijos, Norvegijos, Bosnijos ir Hercogovinos bei Lietuvos.

Kur link pakryps Montvydo žvaigždė? 3

Šiandien vakare Azerbaidžano sostinėje Baku įvyks antrasis „Eurovizijos“ pusfinalis, kuriame paskutinis pasirodys Lietuvos atstovas Donatas Montvydas su kūriniu „Love is Blind“.Antradienį jau įvykęs pirmasis pusfinalis, kuriame dalyvavo 18 valstybių atstovai, į finalą pasiuntė dešimt konkursantų. Ar tapsime tie laimingieji ir mes, šiandien daugiausia priklauso nuo Donato ir sėkmės.

Kitu kampu: kodėl Lietuva į „Euroviziją“ siuntė apakintą atlikėją? ..

„Lietuva negalėjo surasti dainininko, kuris galėtų varžytis „Eurovizijoje“, todėl šiam vyrui ant akių užrišo raištį ir pagrasino, kad jis turi dainuoti, nes kitaip bus nušautas, ir atitempė jį į Azerbaidžaną“, – internete juokauja komentatoriai iš Airijos.Ne vieną autorinę vaizdo medžiagą svetainėje „Youtube“ įdėję vyrukai Peteris ir Chrisas šį kartą užsimojo deramai įvertinti 57 „Eurovizijos“ konkurso dalyvius.

Kurios valstybės atstovai turėjo patekti į finalą? ..

Vakar Azerbaidžano sostinėje Baku vyko pirmasis „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalis. Iš 18 valstybių atstovų, pasirodžiusių scenoje, bilietus į šeštadienį vyksiantį finalą iškovojo Rumunija, Moldova, Islandija, Vengrija, Danija, Albanija, Kipras, Graikija, Rusija ir Airija.Iš kovos pasitraukė Juodkalnija, Latvija, Šveicarija, Belgija, Suomija, Izraelis, San Marinas, Austrija.

Pirmasis „Eurovizijos 2012“ pusfinalis: jokių netikėtumų, favoritų pergalės 8

Gegužės 22-osios vakarą Azerbaidžano sostinės Baku „Krištolinėje salėje“ startavo 57-asis „Eurovizijos“ dainų konkursas. Iš 18 valstybių atstovų, pasirodžiusių pirmame pusfinalyje, bilietus į šeštadienį vyksiantį finalą iškovojo Rumunija, Moldova, Islandija, Vengrija, Danija, Albanija, Kipras, Graikija, Rusija ir Airija. Žodžiu, jokių staigmenų neįvyko. Antradienį statymai Europos lažybų bendrovėse pergalę pusfinalyje prognozavo Rusijai, Rumunijai, Islandijai, Danijai, Airijai, Kiprui ir Graikijai.

Kuriuos I pusfinalio dalyvius palaikysite? 2

Antradienio vakarą Baku „Krištolinėje salėje“ įvyks 57-tosios „Eurovizijos“ pirmasis pusfinalis. Dėl dešimties bilietų į šeštadienį vyksiantį finalą kovos 18 valstybių atstovų.Geriausius šio vakaro kūrinius rinks komisija ir žiūrovai. Tiesa, profesionalai savo verdiktą jau pareiškė. Jie jau įvertino vakar vėlų vakarą vykusios generalinės repeticijos pasirodymus.

Azerbaidžanas rengia kartų susidūrimo „Euroviziją“ ..

Azerbaidžanas šią savaitę rengia „Eurovizijos“ dainų konkursą, kuris yra didžiausias šios šalies kada nors suorganizuotas renginys ir kuriame dėl popmuzikos karūnos su jaunosios kartos atlikėjais varžysis močiutės ir pensinio amžiaus scenos veteranas.

Montvydas dalyvavo antrojoje repeticijoje 12

Sekmadienį Donatas Montvydas antrą kartą dalyvavo „Eurovizijos“ repeticijoje Baku „Crystal Hall“ arenoje. Prieš lipdamas ant scenos Donatas, kalbintas eurovision.tv žurnalistų, pasakojo, kad prieš pasirodymą jis atlieka keletą kvėpavimo pratimų. Uždavus klausimą, ar atlikėjas mato publiką per savo raištį, jis nenorėjo atvirauti.
Donatas scenoje vilkėjo juodą kostiumą ir baltus marškinius. Lėtosios dainos dalies metu D. Montvydas buvo užsirišęs akių raištį, dekoruotą stikliukais, kurį vėliau nusiėmė.

Antras kartas Bosnijos ir Hercegovinos atstovei bus sėkmingas? 3

Talentinga atlikėja ir dainų kūrėja Maya Sar kiekvieną kartą pasirodydama scenoje įdeda visą save. Neabejojama, kad to netrūks ir jos atliekamoje dainoje „Korake ti znam“, kuria mergina bandys pavergti „Eurovizijos“ žiūrovus ir publiką.M. Sar bendradarbiauja su pačiais garsiausiais Balkanų atlikėjas ir muzikos kūrėjais.

Montvydas dalyvavo pirmojoje repeticijoje Baku 25

Trečiadienio vakarą Lietuvos atstovas Donatas Montvydas dalyvavo pirmojoje „Eurovizijos“ repeticijoje – vienoje iš dviejų, suplanuotų šią savaitę. Antroji įvyks – sekmadienį.Likus kelioms minutėms iki pasirodymo Donny Montell teigė: „Kažkas vyksta mano viduje. Negaliu nupasakoti, kas tai per jausmas. Jaučiu jaudulį, tačiau gerąja prasme.“
D. Montvydas prieš repeticiją tvirtino, kad pagrindiniai dainos „Love Is Blind“ elementai nesiskirs nuo tų, kuriuos lietuviai jau įsidėmėjo.

Norvegijai atstovaus vaikų teisių inspektorius 4

Gegužės mėnesį vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse Norvegijai atstovaus atlikėjas Tooji, kuris atliks dainą „Stay“. Vaikinas tikisi, kad žiūrovai ir publika palankiai įvertins jo atliekamą kūrinį.Tooji tėvai yra kilę iš Irano. Jis gimė 1988 m. Shiraz mieste, Irane, tačiau jau pirmąjį gimtadienį šventė Norvegijoje. Atlikėjo muzikoje ir asmenybėje itin jaučiamas gimtosios šalies kultūra, papročiai ir tradicijos.

Slovakijai atstovaus seksualus vegetaras 69

Roko muzikos atlikėjui, dainų kūrėjui ir gitaristui Maxui Jasonui Mai dar tik 23 m., tačiau jaunas amžius netrukdė vaikinui laimėti nacionalinę atranką ir atstovauti šaliai „Eurovizijoje“. Vaikinas scenoje atliks dainą „Don't Close Your Eyes“ ir bandys laimėti dainų konkursą.M. J. Mai gimė 1988 m. lapkričio 27 d. Slovakijoje. Vaikinas tiki, kad muzika gali ir turėtų pakeisti pasaulį. Atlikėjas mėgsta bendrauti su žmonėmis, turinčiais gerą humoro jausmą, ir džiaugiasi kiekviena dieną gyvenime.

Estijos atstovas džiaugsis lengva pergale? ..

Estijoje atlikėjas Ottas Leplandas yra laimėjęs visus šalyje organizuojamus konkursus. Vaikinas 2009 m. laimėjo „Idol“ konkursą, 2010 m. atranką į „High School Musical“ miuziklą, 2011 m. „Laulupealinn (Singing Capital)“, kuriame atstovavo gimtąjį Kärdla miestą, 2012 m. nacionalinę „Eurovizijos“ atranką.Otto pergalės visada būna svarios. Nacionalinę atranką jis laimėjo surinkęs 67 proc. žiūrovų balsų.
Dar būdamas vaikas, jis jau buvo gerai žinomas Estijoje.

„Eurovizijoje“ dalyvaus ryžtingas turkas ..

Canas Bonomo – Turkijoje gerai žinomas atlikėjas, prodiuseris ir muzikos laidų vedėjas. Vaikinas atstovaus šaliai „Eurovizijos“ dainų konkurse ir su daina „Love Me Back“ bandys iškovoti pergalę.C. Bonomo, norėdamas neatsilikti nuo draugų, pradėjo groti gitara, kai jam buvo vos 8-eri. Besimokant mokykloje ir studijuojant universitete, vaikinas kartu su muzikantais-mėgėjais surengė keletą pasirodymų Izmire and Stambule.

Gruzijai pirmą kartą atstovaus vyras ..

Arni Jokhadze yra pirmas vyras, kuris kada nors yra atstovavęs Gruzijai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Baku vyksiančiame dainų konkurse atlikėjas pasirodys su daina „I’m A Joker“.A. Jokhadze – gerai žinomas popmuzikos atlikėjas gimtojoje šalyje. Vyras gimė 1980-ųjų lapkričio 6 d. Šiuo metu Anris gyvena ir dirba Gruzijos sostinėje Tbilisyje. Gruzinai dievina A. Jokhadze dėl jo artistiškumo ir nuostabaus balso. „Eurovizijoje“ Anri atliks dainą, kuriai žodžius ir muziką parašė Rusudan Chkhaidze.