Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Šią savaitę „TV Pagalba“ skubės į Jurbarką, Marijampolę, Klaipėdą, Visaginą ir Raseinius

Kiekvieną darbo dieną 17.00 val. TV3 laida „TV Pagalba“ skuba į skirtingus Lietuvos kampelius, kad padėtų tiems, kurie skambina pagalbos numeriu ir juos užklupusių problemų negali išspręsti patys. Jau šį, pirmadienio, vakarą gelbėtoja Gerda skubės į Jurbarko rajoną, pas Tadą ir Juliją, kurie turi 4 mėnesių dukrytę ir, deja, jau nebegali vadintis laiminga šeima.
Šįvakar 17.00 val. Julija prisipažins, kad jos vyro gyvenimą reguliuoja mama Jūratė, kuri labai nemėgsta savo marčios.

Į televizijos eterį grįžta „24 valandos“ su Giedriumi Leškevičiumi

Į LNK televizijos eterį grįžta stulbinamo populiarumo sulaukusi laida „24 valandos“. Sutaikyti besiriejančius kaimynus, paprotinti girtaujančią daugiavaikę motiną, nušluostyti ašaras žmonos paliktam vyrui. Tokia „24 valandų“ misija, kuri ir toliau džiugins LNK televizijos žiūrovus.
Prie šio socialinio projekto vairo stos didelę patirtį televizijoje turintis žurnalistas Giedrius Leškevičius. „Noras padėti vargstantiems, nuskriaustiems ir teisybės nerandantiems žmonėms visada buvo mano pašaukimas.

Pagalbos numeriu skambina ir senukai, ir besilaukiančios moterys

Besilaukiančios moters prašymas sutramdyti jos girtaujantį, neištikimą sugyventinį, sūnaus agresiją kenčiančios senolės pagalbos kvietimas, dėl būsto nuomos nesutariančių savininko su nuomininku konfliktas, daiktų nepasidalijantys broliai... Ir net istorija, atvedusi gelbėtojų komandą iki policijos pareigūnų durų – tai tikros situacijos, į kurias darbo dienomis 17.00 val., nuo pirmadienio, rugsėjo 23 dienos, pateks TV3 laidos „TV Pagalba“ komanda, skubanti padėti žmonėms kiekviename šalies kampelyje.

Kitą savaitę „TV Pagalboje“ – sukrečiančios tikros lietuvių istorijos

TV3 eteryje kiekvieną darbo dieną 17.00 val. Egidijus Knispelis pristato tikras įvairiausiuose Lietuvos kampeliuose vykstančias istorijas, o „TV Pagalbos“ gelbėtojų komanda skuba ištiesti pagalbos ranką į laidą besikreipiantiems žmonėms.

„24 valandos“ virsta projektu „TV Pagalba“

Jau šį rudenį naujajame TV3 televizijos sezone – naujos eterio spalvos.

Kultinė „TV Pagalbos“ komanda TV3 iškilmėse susiburs geriems darbams

Jau šiandien, penktadienį, 18.30 ir 19.20 val. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyks švenčių ir šeimos televizijos TV3 dvidešimtojo jubiliejaus iškilmės, kurioms buvo ruošiamasi ištisus metus. Nenutrūkstamame beveik trijų valandų trukmės šou pasirodys geriausi šalies dainininkai, profesionalūs kaskadininkai, didžiausios dviejų dešimtmečių televizijos žvaigždės, kurios įsijaus į netikėtus amplua, iškilmių scena transformuosis kelias dešimtis kartų. Tačiau tai – tikrai ne visos staigmenos,

Gediminas Jaunius: mama verkė, kai pasirinkau vienuolio kelią

„Atsidūręs kryžkelėje, supratau, kad yra du keliai. Arba skelbti bankrotą ir visiems ištarti: „Atsiprašau, nepavyko“, arba sukąsti dantis, susispausti, viską pervertinti ir garbingai visiems pažvelgti į akis. Pasirinkau pastarąjį variantą“, – TV3 laidoje „Gyvenimas yra gražus“ atvirai prabilo į švenčiančios dvidešimtmetį televizijos eterį sugrįžęs Gediminas Jaunius.
Dar visai neseniai didžiulių finansinių bėdų prislėgtas televizijos laidų ir renginių prodiuseris šiandien atsidūsta lengviau.

Knispelio viešumo ginklų arsenalas

Po mėnesio antrąjį sezoną pradėsiančios LNK „24 valandos“ turės naują vedėją. Laidą iš pradžių vedė Gediminas Juodeika, vėliau - Goda Alijeva. Šią keičia Egidijus Knispelis.LNK dokumentinių „Įvykių, sukrėtusių Lietuvą“ kūrėjas sako, kad nebus vienas laidų vedėjų, kurių darbas apsiriboja kūrybinės komandos parengto teksto perskaitymu ir nematytų siužetų pristatymu. „Televizijos vadovai komandiravo mane vesti „24 valandas“. Lįsti į laidos virtuvę nebūtina.

Gediminas: atsiprašau tų, kurių nepakvietėme į „TV Pagalbos“ gimtadienį

Tik prieš keletą dienų TV3 laida „TV Pagalba“ triukšmingai atšventė penkerių metų gyvavimo eteryje jubiliejų. Šventė turėjo būti graži: su dainomis, šokiais, parodijomis ir prisiminimais. Kaip prieš renginį žadėjo „gelbėtojas“ Gediminas Jaunius, nė vienas „gelbėtojas“ nebus užmirštas. Atrodo, kad visgi buvo, mat Alfa.lt redakcija gavo pasipiktinusio „gelbėtojo“ laišką, kuriame jautėsi nuoskauda dėl negauto pakvietimo. Kadangi viso renginio siela ir organizatorius buvo G. Jaunius, paskambinome jam paklausti, kodėl į laidos gimtadienį nebuvo pakviesti visi gelbėtojai.

Populiariausios naujienos

  1. Istorinis referendumas: ​Škotija pasirinko likti Jungtinės Karalystės sudėtyje
  2. Skolų liūnas: antstoliai pardavinėja dar du Aistės Pilvelytės namus
  3. Kaip Zodiako ženklai sprendžia problemas?
  4. Mantas Petruškevičius apie Žilvino Grigaičio stilių: tai – puiki apranga medžioti meškoms
  5. Rusija sulaikė Lietuvos žvejybos laivą, į URM iškviestas Rusijos ambasadorius
  6. Tragiški šūviai JAV: vyras nušovė savo dukrą ir šešis anūkus
  7. Britų premjeras Cameronas prabilo apie „neišgirstus Anglijos balsus“
  8. Irena Marozienė apie santykius su Valerijumi Gigevičiumi: jis man nieko neskolingas
  9. 5 vyrų neištikimybės priežastys
  10. Rusijos naikintuvai įsibrovė į Švedijos oro erdvę