Žyma: Kviečiu šokti

Meilė baigėsi?! Paslaptinga Rasos Židonytės žinutė draugams 18

Ilgą laiką po kaulelį narstytas šokėjos Rasos Židonytės ir dainininko Donato Baumilos meilės romanas, rodos, baigėsi. Švęsdama gimimo dieną moteris savo socialinio tinklalapio „Facebook“ paskyroje skelbė:
„Ačiū, brangieji, už visus sveikinimus, kurių sulaukiau. Tik kiek galima šnekėti apie žmogų, kurio šalia manęs seniai nebėra, ir klausinėti, ir rašinėti apie mus... Tikiuosi, visos rašliavos ir klausimai mano draugysčių ir meilių temomis baigėsi.

Ingrida Kazlauskaitė: mus su Ovidijumi išskyrė atstumas 14

„Nei su vienu vyru taip idealiai dar nesu sutarusi. Tobulas partneris ir draugas“,- Ingrida Kazlauskaitė negailėjo šiltų žodžių savo buvusiam šokių partneriui Ovidijui Andriekui, kuris, anot jos, jai net būtų tikęs į vyrus. Bet draugystė šokių aikštelėje tarp Ingridos ir Ovidijaus truko neilgai: tobulą šokių porą išskyrė atstumas ir Ingrida išbėgo pas kitą partnerį.
„Viso šokių projekto „Kveičiu šokti“ metu, Ovidijus buvo mano mokytojas ir puikus partneris.

Donatas Baumila: ar ne per brangiai jam kainuos romanas, įsiplieskęs televizijos projekte? 46

„Aš Dainės nemyliu. Negaliu gyventi su žmogumi, kurio nemyliu, net dėl vaiko negaliu to padaryti, nes, supraskite, ta įtampa, kuri būtų šeimoje, gyvenant dėl vaiko, būtų nepakeliama ir jam. Sprendimas skirtis buvo galutinis, viską išbandžius, vienintelis priimtinas sprendimas“, – taip savo interviu šį vakarą „Nuo… iki...“ laidoje 19.55 val. per LNK pradėjo dainininkas ir LNK projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyvis Donatas Baumila.

„Gangnam style“ bumas prieš Radžio maniją: kas nugalės? 6

Du populiarūs šokių projektai tarpusavyje konkuruojančiose televizijose kiekvieną savaitgalį varžosi, kuris gi pritrauks daugiau žiūrovų dėmesio. Vedėjų suknelės, komisijos narių mėtomos replikos ar nelaukti svečiai – tai tik maža dalis gudrių triukų, siekiant reitingų lentelės viršaus.
Vis dėlto, keliai susikirto ties visą pasaulį apėmusia „Gangnam style“ manija.

Tai oficialu: Donatas Baumila prakalbo apie skyrybas 21

Šeštadienį Alfa.lt rašė, kad sklinda gandai, jog šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ užgimė romanas tarp Donato Baumilos-Dūnio ir jo partnerės Rasos Židonytės. Tąsyk jo žmona Dainė kalbėjo, jog šios situacijos nekomentuos, nes turi mažametę dukrą ir visapusiškai gina jos teises nuo bet kokių kalbų.
Pirmadienio vakarą susisiekus su Donatu gandą jis patvirtino: „Viskas, kas parašyta, yra teisybė.

Jurga Anusauskienė: aš „žiauriai“ laiminga! 8

Jurga Anusauskienė, aktyviai skleidusi informaciją apie begalinį norą sugrįžti į projektą „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“, pasiekė savo tikslą. Sekmadienį paskelbta, kad būtent ji paskutinę akimirką balsavime išsiveržė į priekį ir pilna koja grįžo ant parketo.
Kaip jaučiatės, grįžusi į šokių projektą?
Žiauriai laiminga! Begalinis džiaugsmas sieloje, kūne. Vėl grįžta ta energija, kuri buvo prislopusi per tas dvi savaites, kol nešokau.

Ingrida Kazlauskaitė pralaimėjo kovą be taisyklių ir atsisveikino su šokių projektu 17

Kovos be taisyklių. Žinote, kas tai yra šokiuose? Kai pasaulio čempionė Edita Daniūtė šoka „Gangnam style“, dainuojant Radžiui!
Šį sekmadienį LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ poros šoko ne klasikinius ar Lotynų Amerikos šokius, bet tai, ko geidė širdis, – hiphopą, lindihopą ar net contemporary ballet.
Komisijoje dirbo pirmininkė Edita Daniūtė, etiketo žinovas Giedrius Drukteinis, choreografas Aurelijus Liškauskas ir naujokas – ekscentriškasis dainininkas Kastytis Kerbedis.

Kastytis Kerbedis vertins šokėjų poras 3

Po ilgos pertraukos į viešumą žada sugrįžti dainininkas, nuostabaus balso savininkas ir spalvinga asmenybė Kastytis Kerbedis.
Sekmadienį K. Kerbedis užims vietą LNK šokių konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ komisijoje šalia pirmininkės Editos Daniūtės, choreografo Aurelijaus Liškausko ir etiketo žinovo Giedriaus Drukteinio.

Karolina Liukaitytė sako neiškeitusi jaunystės į pinigus 5

„Aš vadinama barakuda, suviliojusi turtingą verslininką dėl pinigų ir patogaus gyvenimo.

Dainius Dimša: kiekvieno svajonė vesti laidą su Rūta Mikelkevičiūte 2

Tai, ką sekmadienio naktį Dainiui Dimšai pasiūlė LNK laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, svajoja ne vienas vyras. Išgirdęs milijono vertą pasiūlymą, galintį atverti kelią į televizinę karjerą, LNK konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ šokėjas prisipažino buvęs šokiruotas.
Iki šiol dar niekas nesulaukė tokio lygio pasiūlymo iš reiklumu ir principingumu garsėjančio eterio veido.
„Ar kasdien gauni pasiūlymą vesti laidą su Rūta Mikelkevičiūte? Išgirdęs tai iš jos lūpų, porą sekundžių suakmenėjau.

Gintarė Gurevičiūtė: šokis – gražiausia žmogaus saviraiškos forma 2

Gintarė Gurevičiūtė ne tik viena iš gražiausių, bet ir vertinant projekto „Kviečiu šokti“ pasirodymus, nestokojanti talento Lietuvos moterų. Trykštanti energija Gintarė suspėja suktis ir su mylimuoju Linu Karaliumi įkurtame versle, ir ant blizgančio parketo.
Gintare, Jūs dalyvaujate „Kviečiu šokti – pažadinta aistra“ projekte.

Jurgita Grabauskienė: aš nenoriu būti ligota manekenė 1

Televizijos projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyvaujanti gydytoja Jurgita Grabauskienė nėra naujas televizijos veidas. Praėjusiame sezone ją galėjome išvysti kartu su vyru besivaržančią dėl pagrindinio laidos prizo. Veido ir žandikaulių chirurge klinikoje „Bendrosios medicinos praktika“ dirbanti moteris yra paprasta it dvi kapeikos.

Gintarę Gurevičiūtę nupurtė primarijaus elektrošokas 15

Po vakar vykusios šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ laidos ne vienas žiūrovas liko apstulbęs. Ant parketo pasirodžius Gintarei Gurevičiūtei ir Vytautui Mackoniui, Nerijus Juška tiesiai rėžė: „Aš atsisakau jus vertinti.

Seksualioje fotosesijoje įsiamžinusi Ingrida Kazlauskaitė: Ovidijus vertas nuodėmės 2

Po poros savaičių prie LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ prisijungsianti dainininkė Ingrida Kazlauskaitė su savo partneriu Ovidijumi Andriekumi įsiamžino seksualioje fotosesijoje.
„Daug kas klausia, ar mudu su Ovidijumi – pora. Iš tiesų, tai – pirmas vyras, su kuriuo aš tobulai sutariu. Jis labai patrauklus, rūpestingas, talentingas ir charizmatiškas“, – sako Ingrida Kazlauskaitė.
Pasak Ingridos, Ovidijaus ji jau pavyduliauja kitoms moterims. „Jis vertas nuodėmės.

Liepa Mondeikaitė: aš nesu nei fatališka, nei ekstravagantiška 9

„Bijau, labai bijau. Dreba rankos, kojos, širdis. Naktimis negaliu užmigti“, – atvirauja sekmadienį prie LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ prisijungsianti dainininkė Liepa Mondeikaitė. Pasak merginos, ji visiškai nemoka susitvarkyti su jauduliu. „Bijau, kad baimė vėl viską sugadins ir nubrauks tai, ką išmokau. Man jaudulys visada kiša koją – ir dainavime, ir moksluose.

„Kviečiu šokti“ komisijos narys Aurelijus Liškauskas: man teko šokti baletą nuogu užpakaliu ..

Šmaikščiais komentarais LNK šokių laidoje „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ pasižymėjęs komisijos narys, choreografas Aurelijus Liškauskas nusprendė dar labiau šokiruoti visuomenę. Klaipėdos muzikinio teatro baleto trupės vadovas nusifotografavo nuogas.„Ėmiau, ir nusifotografavau. Bet dabar, kuo toliau, tuo labiau jaučiu atsakomybę – prieš žmoną, prieš dukrą, prieš tėvus. Tokie žingsniai neprideda jaukumo, juk esu šeimos žmogus.

Aktorė Štukytė jau spėjo įsižiūrėti savo šokių partnerį 3

Aktorė Aušra Štukytė mėnesį laukė savo šokių princo, kol šis grįš iš užsienio. Tomą Slausgalvį ji buvo įsižiūrėjusi anksčiau, iš televizoriaus ekranų. Todėl, kai sulaukė pasiūlymo dalyvauti LNK šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“, ji iš karto pareiškė, kad labiausiai už viską norėtų šokti su šokių čempionu Tomu. „Virpėjo širdelė, drebėjo rankos, – apie pirmą susitikimą su Tomu pasakoja Aušra. – Kaip prieš tikrą pasimatymą.“
Po pirmojo pasimatymo kaip akmuo nuo širdies Aušrai nusirito.

Ant parketo besisuksiantis Baumila-Dūnis: šokis – tai intymu 1

Prie vis gausėjančio LNK šokių projekto dalyvių būrio prisijungė dainininkas, grupės „Kastaneda“ narys Donatas Baumila – Dūnis.
Baumilų šeimoje kelią į televizijos šokių projektus pirmas praskynė Donato brolis Vaidas. Prieš penkerius metus jis dalyvavo LNK šokių projekte „Šok su žvaigžde!“. Tačiau Donatas sako, kad dėl dalyvavimo TV šou „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ jis neklausė brolio patarimo.

Šokių projekte Gurevičiūtė varžysis su mylimuoju 5

Neseniai paaiškėjo, kad LNK televizijos projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ savo jėgas ryžosi išmėginti buvęs atlikėjas, per apkaltą nušalintas Seimo narys Linas Karalius, pasukęs į restoranų verslą. Lino draugei Gintarei Gurevičiūtei liūdėti, kol mylimasis dailina savo choreografinius įgūdžius, neteks – mergina taip dalyvaus tame pačiame TV projekte kartu su šokėju Vytautu Mackoniu.

Kas žvaigždes gena į šokių projektus? 1

Jau kelinti metai iš eilės didesnio ar mažesnio ryškumo žvaigždės būriais traukia į vienos ar kitos televizijos šokių projektus, kuriuose brūžina parketą tol, kol arba iškrenta, arba kol nugali ir tampa dar didesnėmis žvaigždėmis.

TV projekto šokių aikštelėje grupės „Pikaso“ narys suksis po motociklo avarijos 7

„Iš pradžių mano judesiai primindavo medį“, – juokiasi Tomas Eigertas, populiarios vaikinų grupės „Pikaso“ narys, prisijungęs prie LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“. Intensyviai savo kūną sporto salėje puoselėjantis gražuolis dabar dažniau ant rankų kelia profesionalią šokėją Nerilę Senulytę, o ne sunkias štangas. „Nebekiloju sunkių svarmenų, nes svoriai kausto raumenis, tampu ne toks plastiškas ir lankstus.

Toskanoje atostogavusiam Bakėjui automobilio neprireikė ..

Vasara – atostogų metas, tad ir TV serialo „Saldi nuodėmė“ žvaigždė, aktorius Donatas Bakėjus paatostogavo – aplankė saulėtąją Italiją. Trečią kartą šioje valstybėje besilankiusiam Donatui šį kartą neprireikė net automobilio – praeitą TV sezoną „Kviečiu šokti“ projekte dalyvavęs vyras keliavo kitokiais būdais. „Keliavau po Italiją, o pagrindinė transporto priemonė buvo traukiniai ir autobusai.

Karalius šoks TV projekte 10

Nuo rudens prasidėsiančiame „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ projekte dalyvaus ne tik balsingasis Merūnas Vitulskis, bet ir buvęs grupės „Žas“ narys, per apkaltą nušalintas Seimo narys Linas Karalius. Iš pradžių nenorėjęs patvirtinti šio fakto, vėliau vegetariškos kavinės Vilniaus centre savininkas pripažino, kad TV žiūrovai tikrai jį išvys besisukantį ant parketo. „Motyvas – iššūkis. Čia kaip naują sporto šaką išmokti. Buvo iššūkis tenisą išmokti žaisti, išmokom, dabar su draugais kartais pažaidžiam.

Atvykusi į šokių projekto stovyklą Nemycko patyrė šoką 9

Nors atsinaujinusio LNK šokių projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ žiūrovai sulauks tik naująjį sezoną, bet jau dabar tarp jo dalyvių kunkuliuoja emocijos – aistros, nusivylimų kartėlis, pasiekimų džiaugsmas ir beprotiškas noras šokti. Ant šokių parketo jau treniruojasi solidusis operos dainininkas Merūnas Vitulskis, ugningoji dainininkė Katažina, balsingoji Liepa, spalvingoji Ingrida Kazlauskaitė, seksualioji „Playboy“ žvaigždė, Mariaus Jampolskio sužadėtinė Renata Uzialkaitė, aktoriai Aušra

Šokių projekte dalyvausianti Liepa pajuto aistrą sportui 1

„Visada tingėjau sportuoti – bėgioti ar lankyti sporto klubą. O kaip būsimoji medikė žinau, jog judėti reikia. Todėl dabar, kai visa šlapia išeinu iš šokių treniruotės, jaučiuosi esanti sportuojanti mergina. Šokis – nuostabus atradimas tiems, kurie nenori sportuoti“, – juokiasi Liepa Mondeikaitė. Dainininkė nuo rudens dalyvaus LNK šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“.
Aistrą Liepa pajuto ne tik sportui, bet ir šokiui. „Kai gavau pasiūlymą šokti, išsigandau. Niekada gyvenime nebuvau šokusi.