Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Ką iškart po ceremonijos bažnyčioje pasakė Eglė Valančiūnienė?

Kaip ir kiekvieną antradienį, naujienų portalo Alfa.lt komanda parengė pramoginę laidą „Alfa.lt paparacai“. Šįkart joje – ne viena pikantiška naujiena apie mūsų pramogų pasaulio žvaigždutes.
Lietuvą sudrebino dar neregėto masto vestuvės, kurias drąsiai galima vadinti metų vestuvėmis. Krepšininkas Jonas Valančiūnas nusprendė santuoką su žmona Egle įteisinti ir bažnyčioje. Alfa.lt žurnalistai užfiksavo svarbiausias jaunavedžių akimirkas, jaudulį ir džiaugsmą iš prabangių vestuvių Šiluvos bažnyčioje.

Šiluvos bažnyčioje antrą kartą susituokė Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė-Valančiūnienė

Birželio 21 dieną Šiluvos bažnyčioje meilę prieš Dievą įteisino krepšininkas Jonas Valančiūnas ir jo mylimoji Eglė Ačaitė-Valančiūnienė. Simboliška, kad, likus vos porai dienų iki Joninių, pora ryžosi ir didelei vestuvių šventei. Naujienų portalo Alfa.lt šaltinių duomenimis, po santuokos ceremonijos šventė persikels į pajūrį.
Dar iki pietų bažnyčia jau buvo papuošta baltomis rožėmis, šalia esančių Jono Pauliaus II namų kieme kilo didelė balta palapinė.

Valančiūnas vedė savo mylimąją Ačaitę

Penktadienį krepšininkas Jonas Valančiūnas vedė savo mylimąją Eglę Ačaitę. Vestuvės, į kurias buvo pakviesti tik šeimos nariai ir artimiausi draugai, vyko Raseinių rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, rašo lrytas.lt. Pora susituokė po beveik metų draugystės. Artimiausiu metu pora ketina grįžti į Kanadą, kur NBA lygoje, atstovaudamas Toronto „Raptors“ komandą, žaidžia J. Valančiūnas.

Krepšininkas Jonas Valančiūnas į Lietuvą grįžo lydimas mylimosios Eglės Ačaitės

Šeštadienį, pasibaigus NBA sezonui, į Lietuvą sugrįžo krepšininkas Jonas Valančiūnas, o kartu su juo parvyko ir jo mylimoji, politiko Remigijaus Ačo dukra, Elgė Ačaitė.
Jaunosios kartos krepšininkas šiuo metu žaidžia „Toronto Raptors“ komandoje ir prieš savaitę jam buvo įteiktas geriausio praėjusio mėnesio naujoko apdovanojimas. Krepšininkas trumpam grįžo į gimtinę ne tik pailsėti, bet ir supažindinti savo tėvus su savo nauja mylimąja Egle Ačaitė.

Jono Valančiūno širdį pavergė šviesiaplaukė lietuvaitė Eglė Ačaitė

Stipriausios – NBA krepšinio lygos mėnesio naujoju paskelbus, perspektyvų jaunąjį krepšininką Joną Valančiūną, džiaugsmo neslėpė jo mama Danutė ir geriausi bičiuliai. Tačiau paskutiniu metu krepšinio klubui „Toronto Raptors“ atstovaujantį sportininką palaiko ir jo naujoji mylimoji.
Seimo nario Remigijau Ačo dukrai Eglei Ačaitei palikti gimtąją Lietuvą ir nuskristi pas savo mylimąjį Joną yra paprasčiau, nes dėl įtemto rungtynių grafiko vaikinas neturi galimybės aplankyti savo draugės.
Portalo Lrytas.

Populiariausios naujienos

  1. Pasimokė iš Dembavos tragedijos: nustačius skambintojos vietą paskutinę akimirką išvengta išžaginimo
  2. Rihanna paskelbė, kas yra seksualiausias vyras planetoje
  3. Malaizijoje įsikūrę lietuviai Lukai: kasdien džiaugiamės, kad čia atvykome
  4. Lietuvos garbės konsulas Luganske buvo pagrobtas ir nušautas
  5. Vyrą išdavusi Estijos prezidento žmona apgailestavo dėl savo poelgio
  6. Greta Lebedeva atskleidė, kodėl savo mylimajam Aleksandrui negamina pietų
  7. Kinijos pozicija dėl sankcijų: jos gali apsunkinti Ukrainos krizės reguliavimą
  8. Pavyzdys Lietuvos kelininkams: kaip vokiečių kelininkai tvarko susmegusius šulinių dangčius
  9. Gatvės stilius: kauniečiai vis dar nusiteikę vasariškai
  10. Netoli Ukrainos – nerimą keliantis Rusijos pajėgų telkimas