Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Ką iškart po ceremonijos bažnyčioje pasakė Eglė Valančiūnienė?

Kaip ir kiekvieną antradienį, naujienų portalo Alfa.lt komanda parengė pramoginę laidą „Alfa.lt paparacai“. Šįkart joje – ne viena pikantiška naujiena apie mūsų pramogų pasaulio žvaigždutes.
Lietuvą sudrebino dar neregėto masto vestuvės, kurias drąsiai galima vadinti metų vestuvėmis. Krepšininkas Jonas Valančiūnas nusprendė santuoką su žmona Egle įteisinti ir bažnyčioje. Alfa.lt žurnalistai užfiksavo svarbiausias jaunavedžių akimirkas, jaudulį ir džiaugsmą iš prabangių vestuvių Šiluvos bažnyčioje.

Šiluvos bažnyčioje antrą kartą susituokė Jonas Valančiūnas ir Eglė Ačaitė-Valančiūnienė

Birželio 21 dieną Šiluvos bažnyčioje meilę prieš Dievą įteisino krepšininkas Jonas Valančiūnas ir jo mylimoji Eglė Ačaitė-Valančiūnienė. Simboliška, kad, likus vos porai dienų iki Joninių, pora ryžosi ir didelei vestuvių šventei. Naujienų portalo Alfa.lt šaltinių duomenimis, po santuokos ceremonijos šventė persikels į pajūrį.
Dar iki pietų bažnyčia jau buvo papuošta baltomis rožėmis, šalia esančių Jono Pauliaus II namų kieme kilo didelė balta palapinė.

Valančiūnas vedė savo mylimąją Ačaitę

Penktadienį krepšininkas Jonas Valančiūnas vedė savo mylimąją Eglę Ačaitę. Vestuvės, į kurias buvo pakviesti tik šeimos nariai ir artimiausi draugai, vyko Raseinių rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, rašo lrytas.lt. Pora susituokė po beveik metų draugystės. Artimiausiu metu pora ketina grįžti į Kanadą, kur NBA lygoje, atstovaudamas Toronto „Raptors“ komandą, žaidžia J. Valančiūnas.

Krepšininkas Jonas Valančiūnas į Lietuvą grįžo lydimas mylimosios Eglės Ačaitės

Šeštadienį, pasibaigus NBA sezonui, į Lietuvą sugrįžo krepšininkas Jonas Valančiūnas, o kartu su juo parvyko ir jo mylimoji, politiko Remigijaus Ačo dukra, Elgė Ačaitė.
Jaunosios kartos krepšininkas šiuo metu žaidžia „Toronto Raptors“ komandoje ir prieš savaitę jam buvo įteiktas geriausio praėjusio mėnesio naujoko apdovanojimas. Krepšininkas trumpam grįžo į gimtinę ne tik pailsėti, bet ir supažindinti savo tėvus su savo nauja mylimąja Egle Ačaitė.

Jono Valančiūno širdį pavergė šviesiaplaukė lietuvaitė Eglė Ačaitė

Stipriausios – NBA krepšinio lygos mėnesio naujoju paskelbus, perspektyvų jaunąjį krepšininką Joną Valančiūną, džiaugsmo neslėpė jo mama Danutė ir geriausi bičiuliai. Tačiau paskutiniu metu krepšinio klubui „Toronto Raptors“ atstovaujantį sportininką palaiko ir jo naujoji mylimoji.
Seimo nario Remigijau Ačo dukrai Eglei Ačaitei palikti gimtąją Lietuvą ir nuskristi pas savo mylimąjį Joną yra paprasčiau, nes dėl įtemto rungtynių grafiko vaikinas neturi galimybės aplankyti savo draugės.
Portalo Lrytas.

Populiariausios naujienos

  1. Neįtikėtinai kvailos vestuvinės nuotraukos – pozuotumėte taip?
  2. Kedžių pabėgimas iš Garliavos – sužlugęs
  3. Visiškai nuogas nusifotografavęs Simonas Tuenas Phamas pademonstruotų ir vyriškąjį pasididžiavimą
  4. Kurios pasaulio žvaigždės praeityje filmavosi pornografiniuose filmuose?
  5. ​Suskaičiavo, kiek eurais kainuos viešasis transportas
  6. Pareigūnai ieško iš namų išėjusių ir dingusių 12-metės ir 11-metės mergaičių
  7. Dėl valstybinės paslapties teisiama buvusi prezidentės patarėja: pirmą kartą susidūriau su tokia neteisybe
  8. Močiutė kreipėsi į BBC klausdama: kokia čia „žolė“?
  9. Vilniaus ir visos Lietuvos gėda: ar pavyks iš trečio karto pastatyti stadioną?
  10. Kristupas Krivickas ir Rūta Ščiogolevaitė „gavo į kaulus“ nuo Rūtos Mikelkevičiūtės