Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Valančiūnas vedė savo mylimąją Ačaitę

Penktadienį krepšininkas Jonas Valančiūnas vedė savo mylimąją Eglę Ačaitę. Vestuvės, į kurias buvo pakviesti tik šeimos nariai ir artimiausi draugai, vyko Raseinių rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, rašo lrytas.lt. Pora susituokė po beveik metų draugystės. Artimiausiu metu pora ketina grįžti į Kanadą, kur NBA lygoje, atstovaudamas Toronto „Raptors“ komandą, žaidžia J. Valančiūnas.

Krepšininkas Jonas Valančiūnas į Lietuvą grįžo lydimas mylimosios Eglės Ačaitės

Šeštadienį, pasibaigus NBA sezonui, į Lietuvą sugrįžo krepšininkas Jonas Valančiūnas, o kartu su juo parvyko ir jo mylimoji, politiko Remigijaus Ačo dukra, Elgė Ačaitė.
Jaunosios kartos krepšininkas šiuo metu žaidžia „Toronto Raptors“ komandoje ir prieš savaitę jam buvo įteiktas geriausio praėjusio mėnesio naujoko apdovanojimas. Krepšininkas trumpam grįžo į gimtinę ne tik pailsėti, bet ir supažindinti savo tėvus su savo nauja mylimąja Egle Ačaitė.

Jono Valančiūno širdį pavergė šviesiaplaukė lietuvaitė Eglė Ačaitė

Stipriausios – NBA krepšinio lygos mėnesio naujoju paskelbus, perspektyvų jaunąjį krepšininką Joną Valančiūną, džiaugsmo neslėpė jo mama Danutė ir geriausi bičiuliai. Tačiau paskutiniu metu krepšinio klubui „Toronto Raptors“ atstovaujantį sportininką palaiko ir jo naujoji mylimoji.
Seimo nario Remigijau Ačo dukrai Eglei Ačaitei palikti gimtąją Lietuvą ir nuskristi pas savo mylimąjį Joną yra paprasčiau, nes dėl įtemto rungtynių grafiko vaikinas neturi galimybės aplankyti savo draugės.
Portalo Lrytas.