Internautai negali atsistebėti Dwayne Johnsono pokyčiais: atrodo dar karštesnis nei iki šiol

Dwayne Johnsonas (© „Instagram“)

Neseniai žurnalo „People“ seksualiausiu šių metų vyru tituluotas 44-erių Dwayne Johnsonas, dar žinomas pravarde Uola, daugelį privertė nustėrti iš nuostabos.

Internautai negali atsistebėti nauju jo įvaizdžiu, kuris Holivudo žvaigždę pavertė dar seksualesne nei bet kada anksčiau.

Nors sakoma, kad niekas vyro labiau nesendina labiau už plikumą, štai smarkiai paauginta barzda, regis, jį kaip tik puošia ir daro itin patrauklų.


„O, Viešpatie... Ta barzda. Velniškai karštai“, „Atrodai pritrenkiamai“, „Dar seksualesnis nei iki šiol“, „Net kojas pakirto“, – liaupsių aktoriui negailėjo gerbėjos.

Kiek anksčiau seksualiausiu vyru išrinktas amerikietis, jaunystėje buvęs profesionaliu imtynininku, neslėpė, kad ši žinia jam buvo iš tiesų netikėta.

„Oho, mes praktiškai pasiekėme viršūnę. Nesu tikras, kur toliau po šito turėsiu eiti, juk pasiekiau viską, tai jau yra viskas“, – šmaikščiai tada kalbėjo Holivudo žvaigždė.

Tiesa, seksualusis aktorius jau seniai nebėra vienišas. Dar prieš dvejus metus jis su ilgamete gyvenimo drauge Lauren Hashian susilaukė pirmagimės dukros.

D. Johnsonas dar turi 16 metų dukterį Simone iš santuokos su Dany Garcia, su kuria išsiskyrė 2007-aisiais.

Duodamas patarimą savo gerbėjams, kurie taip pat kada nors gali tapti tėvais, aktorius sakė: „Visiems tiems, kurie vieną dieną bus tėvais: tikslas „būti geresniam“ niekada neišves jūsų iš kelio. Patikėkite manimi. Kaip ir neišves iš kelio „ėjimas per ugnį“ su jūsų kūdikio mama.“
Alfa.lt

Dwayne Johnsonas
​Dwayne Johnsonas
​Dwayne Johnsonas
+18

Taip pat skaitykite: