Hamiltonas triumfavo namų lenktynėse, Vettelis – vos 7-as

Lewisas Hamiltonas (© SCANPIX)

Pasaulio „Formulės-1“ automobilių lenktynių čempionato dešimtąjį etapą - Didžiosios Britanijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs „Mercedes“ pilotas britas Lewisas Hamiltonas

Antrąją vietą užėmė iš devintosios pozicijos startavęs jo komandos draugas suomis Valtteri Bottas (+14,063 sek.), trečiąją - suomis Kimi Raikkonenas („Ferrari“, +36,570 sek.).

K. Raikkonenas ilgą laiką važiavo antras, bet likus trims ratams pradūrė padangą ir dėl papildomo sustojimo prarado vieną poziciją. Likus dviem ratams analogiška bėda ištiko ir suomio komandos draugą vokietį Sebastianą Vettelį. Jis galiausiai finišavo septintas (+1.33,989).

Ketvirtąją vietą užėmė olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“, +52,125 sek.), penktąją - australas Danielis Ricciardo („Red Bull“, +1.05,955).

Bendroje įskaitoje pirmauja S. Vettelis, turintis 177 taškus. Antrąją vietą užima L. Hamiltonas (176 tšk.), trečiąją - V. Bottas (154 tšk.).

Konstruktorių taurėje pirmauja „Mercedes“ (330 tšk.), o antra yra „Ferrari“ (275 tšk.) ekipa.

11-asis čempionato etapas (iš 20) - Vengrijos „Grand Prix“ lenktynės - vyks liepos 30 dieną.

Didžiosios Britanijos „Grand Prix“ lenktynių rezultatai.