Su nauju mylimuoju laiką leidusi 48-erių „X failų“ žvaigždė pribloškė savo figūra: vyras nenuleido akių

Gillian Anderson su Peteriu Morganu (Instagram ir Vidapress.ee nuotr.) (© Alfa.lt fotomontažas | Alfa.lt)

Dvi nelaimingas santuokas išgyvenusios, tačiau ne taip seniai apie vaikščiojimą į pasimatymus dažnai pasvajodavusios serialo „X failai“ žvaigždės Gillian Anderson širdį, atrodo, jau užvaldė meilė.

48-erių Holivudo aktorė viešumoje pastebėta romantiškai laiką leidžianti su nauju mylimuoju – 54-erių scenaristu Peteriu Morganu. Jiedu mėgavosi vienas kito draugija ilsėdamiesi Italijoje.

Akivaizdu, kad naujas meilės romanas G. Anderson dar labiau atjaunino. Jaunatviškai atrodo ne tik aktorės stilius, bet ir figūra.

Paparacams išplatinus naujausias žvaigždės nuotraukas, užsienio žiniasklaida it susitarusi ėmė liaupsinti plokščią it lenta jos pilvą ir dailiai sutvirtintus raumenis.










Tiesa, G. Anderson dar 2012-aisiais vieno interviu metu netradicinės orientacijos žmonių žurnalui „Out“ prisipažino, kad yra mylėjusis ne tik su vyrais, bet ir su moterimis.

Dar pernai duodama interviu dienraščiui „The Telegraph“ garsenybė atviravo, kad jai gyvenime nepakenktų šiek tiek romantikos, bet tiesiog nesiseka sutikti tinkamo vyro, tad neatmetė galimybės susitikinėti su moterimis.

„Nenuvertinčiau šios galimybės. Esu tai išbandžiusi ir anksčiau ir neužveriu tam durų. Santykiai man yra meilė kitam žmogui, o kokia jo lytis, nėra taip svarbu. Man nepaprastai pasisekė, kad turiu tokį darbą. Dievinu savo fantastišką gyvenimą, nepaprastą tarpusavio ryšį su savo vaikais. Nors atrodo, kad daugiau nieko netrūksta, vis linkstu prie minties, kad kažkam atėjo metas būti pakankamai drąsiai ir pakviesti mane į pasimatymą“, – paslaptingai kalbėjo kino žvaigždė.

Serialo „X failai“ aktorė buvo vieniša nuo tada, kai 2012 metais išsiskyrė su verslininku Marku Griffithsu, su kuriuo gyveno šešerius metus ir susilaukė dviejų sūnų – Oscaro ir Felixo. Pora nebuvo susituokusi.

Gillian nuo 1994 iki 1997 metų buvo ištekėjusi už Clyde’o Klotzo ir su juo susilaukė dukters Piper. 2004 metais ji susituokė su Julianu Ozanneu, tačiau po dvejų metų iširo ir ši santuoka.

Alfa.lt

Gillian Anderson su Peteriu Morganu (Instagram ir Vidapress.ee nuotr.)
Gillian Anderson
Gillian Anderson
+20

Taip pat skaitykite: