Konfederacijų taurės startas: Rusijos rinktinė Putino akivaizdoje dominavo prieš Naująją Zelandiją

Denisas Glushakovas švenčia įvartį (© SCANPIX)

Konfederacijų taurės atidaromosios rungtynės vyko Sankt Peterburge, „Zenit Arenoje". Turnyro šeimininkai susitiko su Naujosios Zelandijos atstovais. Rusai aikštelėje atrodė visa galva geresni ir tai buvo matoma dar prieš krentant pirmajam įvarčiui.

Po nesėkmingų Aleksandro Golovino, Viktoro Vasino bandymų, 29-ąją minutę Denisas Glushakovas gavo puikų perdavimą iš aikštės gilumos ir pasiuntė kamuolį į vartus. Vis dėlto, įvartis įrašytas Naujosios Zelandijos gynėjui Michaelui Boxallui, bandžiusiam išgelbėti komandą nuo įvarčio.

Antrojoje rungtynių pusėje buvo matomas panašus vaizdas - Naujosios Zelandijos gynyba nebuvo pajėgi pasipriešinti šeimininkų išpuoliams ir tik vartininko Stefano Marinovičiaus puikus žaidimas išlaikė rezultatą 0:1 iki 69-osios minutės.

Tuomet rusai surengė dar vieną pavojingą ataką, kuri baigėsi Fedoro Smolovo įvarčiu po Aleksandro Samedovo perdavimo iš dešiniojo krašto.

Artėjant rungtynių pabaigai svečiai bandė spausti Rusijos rinktinę ir net sukūrė keletą neblogų progų, tačiau pasižymėti nepavyko.

Kitos A grupės rungtynės įvyks birželio 18 dieną, 18 valandą, tarp Portugalijos ir Meksikos vienuolikių.