Moteris parodė savo nuotrauką po cezario pjūvio: tai tikrai nėra lengviau už natūralų gimdymą

Olivia White (© „Instagram“)

Australė Olivia White neseniai pagimdė dar vieną ilgai lauktą kūdikį. Chirurgai jai atliko cezario pjūvį. Daug moterų teigia, kad tai yra lengviausias būdas gimdyti, tačiau moterys nejaučia tokio ryšio su vaiku, kaip pagimdžiusios natūraliai. O. White norėjo paneigti šią nuomonę, paviešindama savo pilvo nuotrauką su milžiniška siūle jo apačioje. Ji taip pat parašė viešą laišką tiems, kurie į cezario pjūvį žiūri neigiamai:

„Štai kaip iš tiesų atrodai praėjus vos kelioms valandoms po cezario pjūvio. Visi, kas galvoja, kad tai lengvas būdas išsisukti nuo natūralaus gimdymo, įsivaizduokite, jog jums tarsi ryklio nasrais prapjauna visą pilvo apačią. Tada viską užsiuva lyg su žvejo kabliuku, kol tau atrodo, kad visi vidaus organai veržiasi pro tą vietą.“


Olivia taip pat pasidalijo detalėmis, kas laukia moterų, kurios ryžosi cezario pjūviui. Jos bjaurisi savimi ir tuo siaubingu randu. Joms itin nepatogu nešioti kelnes ar džinsus, kurie, kaip tyčia, dažniausiai turi užsegimus toje zonoje. Visgi Olivia didžiuojasi savimi, kad nusprendė gimdyti vaikutį tokiu būdu.

„Jei nebūtų tokio būdo gimdyti, dabar tikriausiai neturėčiau vaikų“, – atviravo moteris.


Alfa.lt

Taip pat skaitykite:

Populiariausios naujienos

Susijusios naujienos