Čempionų lyga: „Arsenal“ viltys ir vėl negailestingai nužudytos

„Bayern“ - „Arsenal“ (© SCANPIX)

Trečiadienio vakarą Čempionų lygoje sužaistos dar dvejos rungtynės.

Miuncheno „Bayern“ namuose net 5:1 sutriuškino Londono „Arsenal“ bei įrodė, kad favoritų etiketė jiems buvo klijuojama ne veltui.

Pirmasis susitikime jau 11-ąją minutę fantastišku smūgiu į viršutinį vartų kampą pasižymėjo Arjenas Robbenas.

„Arsenal“ gavo progą išlyginti rezultatą, kai pirmojo kėlinio viduryje teisėjas skyrė gana abejotiną 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus. A.Sanchezo smūgį atrėmė M.neueris, tačiau čilietis suskubo prie kamuolio ir vis tiek nuginklavo vieną geriausių pasaulio vartininkų - 1:1.

Antrajame kėlinyje vokiečiai užgulė „Arsenal“ vartus. 53-ąją minutę oro dvikovą laimėjo ir įvartį pelnė R.Lewandowskis - 2:1.

„Bayern“ nenurimo ir toliau gausiomis pajėgomis atakavo A.Wengero auklėtinių gynybą. Po trijų minučių lenkas atliko fantastišką perdavimą komandos draugui T.Alcantarai, kuris nepaliko vilčių D.Ospinai.

Įsismarkavę šeimininkai dar du sykius pasiuntė kamuolį į vartus - vėl tiksliai smūgiavo T.Alcantara bei aikštėje pasirodęs T.Mulleris - 5:1.

„Bayern“ - „Arsenal“

Kitame mače Madrido „Real“ 3:1 nugalėjo „Napoli“ komandą.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo šaltu dušu - 8-ąją min. L.Insigne privertė nutilti „Santiago Bernabeu“ stadione susirinkusius žiūrovus - 0:1.

Tačiau italai ilgai nesidžiaugė - 19-ąją minutę K.Benzema nuginklavo P.Reiną (1:1).

Antrojo kėlinio pradžioje T.Kroosas, po C.Ronaldo perdavimo, suteikė šeimininkams vieno įvarčio persvarą, o dar po kelių minučių Casemiro pribloškė svečių gynėjus - 3:1.

Daugiau įvarčių 80 tūkst. stadione surinkusių sirgalių nepamatė ir poros laimėtojas paaiškės kovo 7 dieną Italijoje.