Dizaineris Egidijus Sidaras kritinės būklės išvežtas į ligoninę: menininkas paniro į komą

Egidijus Sidaras (© Dmitrijus Radlinskas | Alfa.lt)

Šį trečiadienį dizaineris ir mados namų „Cantas“ vadovas Egidijus Sidaras patyrė insultą. Dizaineris šiuo metu ligoninėje, o jo draugai ir kolegos skatina už jį pasimelsti.

„Blogio jėga stipri, bet, tikiu, gerumo jėga stipresnė. Draugai, bičiuliai, pažįstami, žiniasklaidos atstovai, maldauju, nieko neklausinėdami šiandien pasimelskime už Egidijų Sidarą, patekusį į komą. Aš turiu vilties. Visų mūsų vilties ir tikėjimo sinergija grąžins jį mums“, – gražiais ir tikėjimo kupinais žodžiais socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje dalijosi artima dizainerio draugė, ypatingų renginių organizatorė Rasa Arlauskienė.

Rasa Arlauskienė ir Egidijus SIdaras

Kiti garsūs Lietuvos žmonės taip pat netruko sureaguoti į dizainerio patirtą nelaimę. Egidijus Dragūnas-SEL socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje pasidalijo savo nuotrauka iš koncerto, kuriame buvo pasipuošęs būtent E. Sidaro kurtais drabužiais.

„Šiuos nuostabius drabužius sukūrė Egidijus Sidaras! Ir tokia nelaimė! Žmonės, mylėkit save, mylėkit vieni kitus. Būkite sveiki“, – rašė jis.


„Visa širdimi su Egidijumi“, – socialinio tinklo „Facebook“ asmeninėje paskyroje rašė ir mados tendencijų prognozuotoja Marija Palaikytė.

Egidijus Sidaras ir Marija Palaikytė

Alfa.lt

Egidijus Sidaras
Egidijus Sidaras (dešinėje)
Egidijus Sidaras
+8

Taip pat skaitykite: