Netikėta: Tomas Langvinis keičia Mantą Stonkų

Tomas Langvinis (© LNK)

Pagal tarptautinį formatą rengiama laida „Blogiausias Lietuvos vairuotojas” su trenksmu grįžta į televizijos ekranus.

Antrąjį sezoną per LNK pradedanti laida žada dar daugiau kvapą gniaužiančių automobilių avarijų, blogiausių vairuotojų vargų, nevaldomų emocijų ir didžiulę staigmeną laidos žiūrovams – naują vedėją.

Naujajame sezone dalyvių ir žiūrovų laukia didžiulis akibrokštas – prie laidos vedėjo vairo stoja TV žiūrovams ir radijo klausytojams puikiai pažįstamas sporto žurnalistas Tomas Langvinis.

Jau dvylika metų televizijoje besisukantis profesionalas išbandys save realybės šou vedėjo pozicijoje. Tai – dar vienas posūkis T. Langvinio gyvenime.

„Buvo labai netikėta. Aš pats žiūrėjau pirmąjį laidos sezoną ir man labai patiko, kaip dirbo Mantas Stonkus, todėl toks pasirinkimas mane labai pradžiugino ir įpareigojo. Projektas yra labai geras, labai įdomus ir išskirtinis, todėl tikrai nesinorėtų, kad jį sugadintų vedėjas. Iš kitos pusės, gal visai ir dera, kai blogiausiems Lietuvos vairuotojams vadovauja blogiausias Lietuvos laidų vedėjas”, – humoro nestokojo T. Langvinis.

Ilgametis sporto žurnalistas visai neseniai atrado save nauju pramoginių laidų vedėjo amplua. Tokie pokyčiai karjeroje, anot T. Langvinio, yra labai malonūs.

„Tai yra tik antroji laida, kurioje esu vedėjas. Emocijos yra pačios didžiausios, nes šiame projekte nuoširdžiai stengiausi ir viską išgyvenau. Jaučiuosi labai sujaudintas ir labai tikiu šio projekto sėkme”, – kalbėjo naujasis laidos vedėjas.

T. Langviniui teko dirbti itin ekstremaliomis sąlygomis ir taikstytis ne tik su blogai vairuojančiais projekto dalyviais, bet ir su stingdančiu šalčiu. „Be jokios abejonės, sunkiausia buvo iškęsti šaltį, nes visą dieną turėjome išbūti lauke”, – sakė jis.

Vairuotojų reabilitacijos centre beviltiškus vairuotojus pataisyti bandysiantis T. Langvinis pripažino, kad susidurti su taip blogai vairuojančiais žmonėmis jam dar nebuvo tekę. Tai – viena įdomiausių patirčių.

„Atvirai kalbant, laidoje dalyvaujantys vairuotojai yra labai prasti. Vis dėlto tam tikrose situacijose aš matydavau, kad ir pačiam reiktų pasistengti, kad įvykdyčiau užduotį. Žmonės, kurie žiūrės šią laidą, galės užduotį ir sau klausimą, o kaip atlikti tokias užduotis sektųsi man pačiam”, – kalbėjo žurnalistas.

Nesibaigiančios avarijos, į šalis skrendančios automobilių detalės ir skaudūs smūgiai nėra viskas. Naujojo vedėjo teigimu, laidoje žiūrovai galės išvysti didžiulių emocinių dramų.

„Man šis šou nėra vien tik apie blogiausius Lietuvos vairuotojus. Šis šou yra apie išbandymus, ekstremalias rungtis, kovą su savimi, baimę. Taip pat žiūrovai išvys begalę socialinių išbandymų. Juk kiekvienas žinome, kaip jautėmės, kai mus mokė vairuoti, tai buvo didžiulė įtampa. Svarbiausia – tai nesuvaidinti jausmai, ir tai mane labai žavi”, – sakė T. Langvinis.

Laida „Blogiausias Lietuvos vairuotojas” į LNK eterį grįš jau netrukus.

Alfa.lt

Tomas Langvinis
Tomas Langvinis
Tomas Langvinis
+4

Taip pat skaitykite:

Populiariausios naujienos

Susijusios naujienos