Pokyčiai buvusio N. Bunkės mylimojo V. Dilio gyvenime: esu be proto laimingas

Vilmantas Dilys (© Dmitrijus Radlinskas | Alfa.lt)

Skandalais pagarsėjusio buvusio dainininkės Natalijos Bunkės mylimojo krepšininko Vilmanto Dilio gyvenime – dideli pokyčiai.

Visai neseniai vyras tapo dėde – jo jaunėlis brolis Gytautas Dilys tapo tėvu. Kartu su mylimąja vyras susilaukė dukros.

Apie šią džiugią naujieną V. Dilys pranešė asmeninėje socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje, kur sveikino ne tik brolį ir jo mylimąją, bet ir savo motiną, Jolantą Dilienę.

„Šiandien esu be proto laimingas!!!!! Mano mažasis broliukas Gytautas Dilys tapo tėtuku, o aš tapau dėde!!! Sunku patikėti, kaip greitai bėga laikas, atrodo, lyg vakar žaidėme „bushido“, o šiandien jis jau sūpuoja nuostabią dukrą!!! Sveikinu ir myliu!!! Mama Jolanta Diliene, tu jau antrą kartą tapai bobute! O tau dar nėra net 50!!! Abijah Mandela thank you, love you, you are amazing!“, – rašė krepšininkas.

Po nuotrauka netrukus pasipylė sveikinimai, o žymios šalies moterys, Justina Stambrauskaitė ir Oksana Pikul-Jasaitienė, pastebėjo, jog broliai atrodo lyg dvyniai.

V. Dilys sveikino ir mamą, antrąkart tapus močiute, – pirmąjį anūką jai padovanojo pats krepšininkas, kai 2012 metais kartu su buvusia grupės „Kitokios“ nare Guoste Diliene susilaukė sūnaus. Vis dėlto 2015 metais poros santykiai nutrūko.

Alfa.lt

Vilmantas Dilys
Vilmantas Dilys
Vilmantas ir Gytautas Diliai
+4

Taip pat skaitykite: