Alina Orlova: nežinojimas yra viena svarbiausių kūrybos dalių

Alina Orlova (© Organizatoriai)

Bene garsiausia Lietuvos dainuojamosios scenos atstovė Alina Orlovą sausio 13-ąją ORIXO surengs jausmingą solo pasirodymą. Rečiau Lietuvoje pasirodanti atlikėja daugiausiai populiarumo sulaukia Rusijoje bei Prancūzijoje, kur turi nemažą gerbėjų bazę, tačiau, kaip pati sako, gimtinėje dainuodama jaudinasi labiau.

Kalbėdama apie koncertus A. Orlova sako, kad jie vyksta nei per dažnai, nei per retai: „Pasirodau tiek, kiek tuo metu man suteikia progų gyvenimas ir kiek tuo metu turiu kuo pasidalyti. Koncertą, kaip įvykį, lemia daugybė aplinkybių ir žmonių. Kalbant apie mane, svarbu, kokiame esu kūrybiniame etape. Šiuo metu ieškau tinkamos formos naujai muzikai.“

Pernai išleidusi albumą „88“, emocionalioji A. Orlova į savo skambesį atnešė daugiau elektronikos, sintezatorių ir skaitmeninių ritmų, kuriuos jungia trapus vokalas bei poetiški dainų tekstai lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.

Po muzikinių klajonių atlikėja teigia norinti sugrįžti prie pradinio minimalizmo: „Negaliu tikrai žinoti kur ta nuojauta galiausiai nuves, bet šis nežinojimas juk ir yra viena svarbiausių kūrybos sudedamųjų dalių. Pasirodymuose šiuo metu groju viena, pasitelkiu tik pianiną.“

Laisvės gynėjų dieną Alina Orlova atvyksta į Kauną su solo programa, kurioje skambės dainos iš pirmojo albumo „Laukinis Šuo Dingo“, naujausi kūriniai iš „88“ bei mėgstamiausių menininkės dainų koveriai. „Vakaras nusimato jausmingas - kiek melancholiškas ir nostalgiškas, protarpiais aistringas ir smarkus. Kviečiu!“ – apie artėjantį pasirodymą kalba muzikantė.

Artimiausias Alinos Orlovos pasirodymas laukia Kaune, gyvos muzikos klube ORIXO, Jonavos g. 40 sausio 13d.

Bilietus platina bilietupasaulis.lt

Alfa.lt

Alina Orlova
Alina Orlova
Alina Orlova
+1

Taip pat skaitykite: