Prieš ir po: kokius stebuklus balta spalva daro virtuvėje

Balta virtuvė (© 123rf.com)

Jei jūsų virtuvėje vyrauja tamsios spalvos, galbūt vertėtų pagalvoti apie jos atnaujinimą ir įnešti daugiau šviesos bei modernumo. Elledecor.com dalijasi nuotraukomis, kuriose matyti, kaip balta spalva keičia visą interjerą, suteikdama jam daugiau šviesos, lengvumo ir erdvumo.Kanadietė tinklalapio „Hometalk“ kūrėja Jennifer Lifford nusprendė atnaujinti savo virtuvę, pakeisdama spintelių spalvą ir stalviršį. Rezultatas – šviesi ir daug erdvesnė virtuvė. Balta spalva atspindi natūralią dienos šviesą ir didina erdvę.


Šioje virtuvėje tamsiai ruda spalva, priešingai, sugeria natūralią šviesą ir virtuvė atrodo tamsi ir maža. Balta spalva suteikė erdvei lengvumo, šviesumo ir erdvumo. Interjerą kūrė namų atnaujinimu užsiimanti studija „McGee“.Žvelgiant į šias nuotraukas, net sunku patikėti, jog tai – ta pati virtuvės erdvė. Tamsus stalviršis ir medžio spalvos spintelės pakeistos iš esmės – balta spalva suteikia švaros, gaivumo ir lengvumo įspūdį. Virtuvė sujungta su svetaine, tad joje kur kas daugiau erdvės.Tinklaraščio „A Beautiful Mess“ kūrėjos Elsie Larson ir Emma Chapman tamsias medines spinteles keitė baltomis, o sieną tarp viršutinių ir apatinių spintelių dekoravo baltomis plytomis.


Aktorė Christina Applegate mėgo kiekvieną savo namų kampelį, išskyrus virtuvę. Internetinė interjero kūrimo firma „Laurel & Wolf“ ją pakeitė iš esmės.

Alfa.lt

Taip pat skaitykite: