46 plastines operacijas iškentęs gyvasis Kenas planuoja aštuntą nosies operaciją ir riebalų perkėlimą iš nugaros į užpakaliuką

Rodrigo Alvesas (© „Instagram“)

Dėl plastinių operacijų pamišęs ir gyvuoju Kenu vadinamas 33 metų Rodrigo Alvesas kūno ir veido transformacijoms jau išleido daugiau nei 420 tūkstančių eurų.

Vyras pastaruosius mėnesius kasdien suvartodavo po 3 tūkst. kalorijų tam, kad priaugtų 12 kilogramų. Rodrigo tikslas – nugaros, liemens ir šlaunų srityje užsiauginti tiek riebalų, kad juos būtų galima perkelti į blauzdas ir užpakaliuką, kad šie atrodytų ryškesni.

Plastinę operaciją brazilui planuojama atlikti vasarį. Taip pat jam jau aštuntą kartą bus koreguojama nosis. Kol kas R. Alvesui atliktos 46 plastinės operacijos, tačiau jis nori dar didesnio jų skaičiaus – trokšta pasiekti pasaulio rekordą kaip daugiausiai plastinių korekcijų pasidaręs žmogus.
„Negimiau taip atrodydamas, tačiau pats save tokį sukūriau. Išlaikyti šią išvaizdą yra labai sunku“, – vienam užsienio portalui pasakojo vyras.

Pasirodo, jeigu Rodrigo nebūtų pasidaręs tiek plastinių operacijų, jis būtų plikas ir stambus vyras, tačiau plastinės chirurgijos specialistų dėka jis tapo toks, kokiu norėjo būti.

Gyvajam Kenui į krūtinę jau įstatyti implantai, kad suformuotų krūtinės raumenis, dėl platesnės šypsenos jam buvo patobulintas žandikaulis, pakoreguotos akys, į lūpas sušvirkšta silikono ir t. t.


Alfa.lt

Rodrigo Alvesas
Rodrigo Alvesas
Rodrigo Alvesas
+6

Taip pat skaitykite: