2017 metų horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

Gaidys (© Pixabay.com)

Tamara Globa – viena garsiausių Rusijos astrologių. Ji sudarė specialų 2017 metų horoskopą visiems Zodiako ženklams. Tikriausiai visiems bus įdomu sužinoti, ką ji pranašauja ateinantiems metams.

2017 metais visi pajus naujojo totemo, metų valdovo Gaidžio, poveikį. Jo karštą būdą sustiprins Ugnies stichija, todėl vyks daug konfliktų ir netrūks sudėtingų situacijų, ypač bendraujant.

Dauguma Zodiako ženklų bus linkę į jiems nebūdingą filantropiją ir pinigų švaistymą, mat Gaidys mėgsta prabangą ir nerūpestingą gyvenimą, apsupa save ryškiais daiktais ir prabanga. Nepaisant to, jis yra darbštus, todėl pinigų galės užsidirbti visi, kas netingės.

Svarbu įsidėmėti, kad darbas sudarys didžiąją interesų dalį, todėl šioje srityje bus išeikvojama daugiausia jėgų. Pasisemti energijos geriausiai seksis per atostogas. Patartina išvažiuoti kuo toliau nuo įprastos aplinkos, kad iš tikrųjų galėtumėte pailsėti ir patirti teigiamų emocijų.

Gaidys yra gana koketiškas padaras, mėgstantis būti dėmesio centre, jis užmegs daug pažinčių (taip pat ir meilės ryšių) ir bus atviras bendraudamas. Būkite pasirengę tam, kad meilės fronte situacija smarkiai pasikeis, sulauksite daug pasiūlymų. Svarbiausia bus pasirinkti vieną – patį įdomiausią – variantą. Arba nepasiduoti pagundai, jei esate vedę.

Su pinigais reikės elgtis atidžiai, nes bus didelė nepalankių investicijų ir netikėtų, spontaniškų išlaidų bei nuostolių tikimybė. Verčiau taupykite stambiems pirkiniams, kuriuos geriausia bus įsigyti rudenį. Užbaigti metus bus galima triukšmingu vakarėliu metų totemo Gaidžio garbei.

Žvaigždės perspėja saugotis gripo, skersvėjų ir bet kokių galimybių susirgti peršalimo ligomis. Šiaip retai kas kreipia dėmesį į slogą, bet 2017 metais ji galės lengvai peraugti į bronchitą ir sukelti rimtų kvėpavimo takų problemų.

Rūpinkitės mityba. Sveikas maistas bus jūsų sveikatos garantas. Skrandis bus dėkingas, jei vengsite riebių, keptų ir rūkytų maisto produktų. Už tai padėkos ir kepenys.

Alfa.lt

Gaidys
Avinas
Jautis
+11

Taip pat skaitykite: