16 Geriausių ir įdomiausių tinklaraščių tobulėjimui Lietuvoje

Geriausi tinklaraščiai (© Organizatoriai)

Mes visi kartais turime problemų. Klausimų ir dvejonių ką rinktis ir daryti toliau. O jei klausimų neturime dabar – jų greitai (vėl) iškils. Neišvengiamai. Tačiau ką darai, kai nežinai, ko imtis?

Kai nežinai, kieno klausti patarimo arba žmonės, kurių paklausei, patys neturi jokio atsakymo ir pasiuntė tave velniop?

Eini į „Google“? Ieškai internete?

Na, jei skaitai šį straipsnį Debesyloje, tai tikiu, kad išeičių savo gyvenimo dvejonėms internete ieškai dažnai. Bet turiu tau klausimą: Ar dažnai internete randi atsakymus?

Ar tiksliau – randi kažką naudingiau, nei tuos verkti tai iš juoko, tai iš gailesčio verčiančius straipsnius Alfose ir panašiuose portaluose?

Spėju, kad retai. Ir aš žinau tą jausmą. Kai prieš daugiau nei šešis metus pradėjau ieškoti geresnio gyvenimo, radęs tokius straipsnius susiimdavau už galvos. Būtent todėl ir pradėjau rašyti Debesylą.

Bet šiandien turiu tau gerų žinių.

Daugiau skaityti dėmesio nevertų straipsnių ar pirkti tragiškų mokymų tau neteks. Nes per praeitą mėnesį aš atlikau purviną darbą ir išnaršęs visus lietuviškus internetus bei išklausinėjęs visus Debesyliečius…

…Atrinkau geriausius, įdomiausius ir naudingiausius asmeninio tobulėjimo tinklaraščius Lietuvoje.

Nes aš tikiu, kad ir Lietuvoje galime rasti kokybiško turinio internete. Taigi priimk šį sąrašą kaip dovaną. Dovaną, kuri apsaugos tave nuo laiko švaistymo taip, kaip kadaise jį švaisčiau aš.

Pradėkime. Tačiau pirmiausiai, leisk paaiškinsiu kaip šie tinklaraščiai buvo atrinkti. Tačiau pirma, kaip buvo atrinkti ir vertinami šie tinklaraščiai? Jei vertinimo principai tau neįdomus – gali pereiti tiesiai prie sąrašo.

Svarbiausia įvertinimų dalis – nauda skaitytojams. Antroje vietoje – išskirtinumas, originalumas ir įdomumas.

TEIGIAMI balai už:

1. Straipsnių kiekį, ilgį, išsamumą ir pagrindimą (asmenine patirtimi ir arba moksliniais faktais).

Debesyla.lt

Taip pat skaitykite: