Sausis – palankus mėnuo antrosios pusės paieškoms internete

Pora (123rf.com asociatyvi nuotr.)

Pora (123rf.com asociatyvi nuotr.)

„Po visų šeimos švenčių jaučiame didesnį vartotojų aktyvumą, tačiau po Kalėdų jis yra didžiausias ir ilgiausiai trunkantis. Tokios šventės vienišiems žmonėms dėl įvairių priežasčių sukelia įtampą ir stresą. Vieni mato susiklosčiusius šeimos santykius ir nori užmegzti tokius nuosavus, kiti nori susirasti antrą pusę, kad kitais metais šventes sutiktų ne tik su giminaičiais“, – sako pažinčių svetainės Flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Šiemet į pažinčių svetaines vartotojai plūstelėjo dar Kalėdų dieną. Sausio viduryje portalų aktyvumas pasieks piką ir po truputį pradės slūgti. Vasario antrąją savaitę, prieš Valentino dieną, pažinčių svetainės lankomumas bei naujų narių registracija vėl suaktyvės ir per kitas dvi savaites normalizuosis.

A. Vrubliausko teigimu, Lietuva šiuo aspektu pasaulyje neišsiskiria. „Pošventinis vartotojų pagyvėjimas yra pasaulinė tendencija. Skiriasi tik šventės ir pažinčių svetainių vartotojų lūkesčiai. Į neištikimybę linkę partneriai pažinčių svetaines užplūsta, kai su šeima pamini Motinos ar Tėvo dienas. Vienišiai pažintimis internete labiausiai susidomi po Kalėdų ar Velykų“, – pasakoja pažinčių svetainės rinkodaros vadovas.

Per pastaruosius kelerius metus pradėjo ryškėti tendencija, kad į pažinčių svetaines sugrįžta seniau užsiregistravę ir kelis mėnesius jose nesilankę vartotojai. Ji siejama su šiuolaikinių naršyklių galimybe įsiminti ir saugoti svetainių prisijungimo duomenis. Anksčiau nesilankydami svetainėje vartotojai juos pamiršdavo ir jiems tekdavo susikurti naują paskyrą.

Alfa.lt

Nusiųsk draugui:
    Išsaugok ir skaityk vėliau:

Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

Europoje atpigęs ryšis pakeitė lietuvių naršymo įpročius

Internetą drebina greitai gimdysianti „plius“ dydžio gražuolė: asmenukėje ji – nuoga

Kokios 4 internetinių parduotuvių klaidos atbaido pirkėjus?

Kibernetinis šnipinėjimas buvo nukreiptas prieš separatistus Ukrainoje

Nuo šiol konsultuotis dėl odos vėžio galima ir internetu

Skandalų bus tūkstančiai: Kim Kardashian pažadėjo nuoga fotografuotis iki mirties

„Twitter“ suteiks daugiau galimybių

Obuolys nuo obels netoli rieda: internetą užkariauja Jean-Claude Van Damme‘o dukra

Mobilusis internetas stumia lauk tradicinius skambučius ir trumpąsias žinutes

Kenkėjiškos programos, kurios laimėtų „Euroviziją“

Populiariausios naujienos