Vasariškame Manto Jankavičiaus ir Džesikos Vienažindytės filmo „Pakeliui“ meniu – šaltibarščiai ir bulvytės

"Pakeliui" (Žilvino Naujoko nuotr.)
"Pakeliui" (Žilvino Naujoko nuotr.)
© Organizatoriai
Alfa.lt
2014-07-29 12:56

Tėvą ir dukrą naujajame Ričardo Marcinkaus filme „Pakeliui“ įkūniję aktorius bei dainininkas Mantas Jankavičius ir jaunoji aktorė Džesika Vienažindytė filmavimo aikštelėje susidūrė su skirtingais iššūkiais. Vienas skaniausių, nors ir skrandžių ištvermės pareikalavęs, – šaltibarščių valgymo scena pagrindinio herojaus Panko namuose bei užkandis kavinėje.

Kadangi „Pakeliui“ herojai keliauja vasarą, nenuostabu, kad vasariškas ir jų maisto racionas. Panko mama, kurią įkūnijo žinoma aktorė Janina Matekonytė, pasisvečiuoti atkeliavusį sūnų ir anūkę sutinka pagaminusi didelį puodą šaltibarščių. Išalkę svečiai greitai puola kabinti gardžią, šaltą, naminę sriubą.

„Dublių buvo gal kokie šeši. Juose Džesika visą laiką matėsi valgydama šaltibarščius. Ji suvalgė maždaug penkias lėkštes tų šaltibarščių. Mantas juokais stebėjosi, kaip gali į litro talpos skranduką tilpti trys litrai šaltibarščių ir kad apie balerinos karjerą Džesika gali jau pamiršti, nes jų storų nebūna“, – su šypsena filmavimų akimirkas prisiminė R. Marcinkus.

Pats M. Jankavičius teigė visai nesiskundęs šaltibarščių gausa. „Juos labai mėgstu, tik kad labiau mėgstu valgyti kavinėse, o ne gaminti“, – sakė jis.

Filme „Pakeliui“ Manto bei Džesikos herojams tenka apsilankyti ir čia. Joje aktorių laukė ypač daug dublių, tad valgyti vėl teko gausiai, o, filmavimams artėjant į pabaigą, net spjauti maistą, užuot rijus. „Nujausdama, kas jos laukia, Džesika net nevalgė pietų“, – mergaitės sumanumą gyrė juostos režisierius.

reklama

Atradimų kupina „Pakeliui“ herojų kelionė nepašykštės įtampos, ieškojimų, draugystės ir meilės. Žiūrovai filme išvys buvusio žinomo rokerio Panko nuopuolį, jo susitikimą su netikėtai atsiradusia dukra bei troškimą atsispirti nuo dugno ir būti tokiu tėčiu, kokiu mergaitė galėtų didžiuotis.

Lapkričio 21 dieną Lietuvos kino teatrus pasieksiančio filmo „Pakeliui“ anonsas:

 

Vasariškame Manto Jankavičiaus ir Džesikos Vienažindytės filmo „Pakeliui“ meniu – šaltibarščiai ir bulvytės

"Pakeliui" (Žilvino Naujoko nuotr.)
+1