Helena Paparizou: linkiu rasti plačiai atvertas duris į dangų

Helena Paparizou koncertas (© Tomas Vinickas | Alfa.lt)

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Siemens“ arenoje gerbėjai išvydo ilgai lauktą 2005 m. „Eurovizijos“ dainų konkurso laimėtojos Helenos Paparizou pasirodymą. Didžiausi „Eurovizijos“ konkurso nugalėtojos gerbėjai, troškę kuo greičiau išvysti garsią atlikėją, rinktis pradėjo dar gerokai anksčiau, nei prasidėjo koncertas.

Renginį pradėjo Lietuvos dainininkas Alanas Chošnau. Jis publikai dovanojo geriausius savo muzikinius kūrinius: „Laiškas ant sniego“, „Be tavęs“, „Aš vien tik tau esu“. Visos šios dainos skambėjo naujais ritmais, o tai įvertinusi publika negailėjo plojimų. Nors Alanas spėjo pelnyti renginio svečių simpatijas, po savo pasirodymo jis užleido vietą muzikos virtuozei H. Paparizou.

„Labas vakaras, – lietuviškai su žiūrovais pasisveikino Helena, – man smagu būti su jumis.“ Atlikėja pasirodymui atsakingai ruošėsi, nes tai buvo ne vienintelės frazės ištartos lietuviškai.

Žavioji atlikėja kaip mat pelnė savo gerbėjų simpatijas, nes nuoširdžiai bendravo su publika ir negailėjo lietuviams komplimentų.

Prieš koncertą Helena stengėsi mažai kalbėti ir negerti kavos, nes tiki, kad tuomet ji pasirodo geriau.

„Eurovizijos“ nugalėtoja per koncertą Vilniuje pristatė dainas iš naujausio savo albumo „Porta Ston Ourano (Door to the Sky)“: „Tears“, „Mambo”, „Gigolo“, „Pou Na Pige Tosi Agapi“, „The Game of Love“, „Panta Se Perimena“, „To Fili Tis Zois“ ir kitas. Daina „To Fili Tis Zois“ yra iš to paties pavadinimo garso takelio. Šią dainą atlikėja sukūrė su artimaisiais ir draugais. Taip pat Helena atliko ją išgarsinusią dainą „No1“. Savo pasirodymą Vilniuje atlikėja pradėjo ir baigė daina „Porta Gia Ton Ourano“ ir visiems palinkėjo rasti plačiai atvertas duris į dangų, būti laimingiems ir sveikiems.

Nespėjus įpusėti pasirodymui, muzikos mėgėjai kaipmat suplūdo kuo arčiau atlikėjos ir įsikūrė šalia scenos. Ne vienas H. Paparizou gerbėjas į renginį atsinešė plakatą su atlikėjos vardu. Po daugiausiai žiūrovų simpatijų pelniusių dainų kaskart pasigirsdavo skandavimas: „Helena, Helena.“

Graikijos dainininkei scenoje talkino septyni muzikantai, penki šokėjai ir dvi pritariančios vokalistės. Helena vilkėjo seksualius drabužius ir traukė susirinkusių vyrų akis šokių judesiais, bet pati juokavo, kad į ją galima tik žiūrėti, nes yra susižadėjusi.

Koncerto pabaigą vainikavo iš palubių pabiręs spalvotas konfeti ir ugnies fontanai. Bet žiūrovų laukė dar viena staigmena – vos išėjusius į kiemą juos pasitiko fejerverkų fiesta, kuri nuspalvino dangų.

Alfa.lt

Helena Paparizou koncertas
Helena Paparizou koncertas
Helena Paparizou koncertas
+17

Taip pat skaitykite: