Mokslininkai išgydė vėžį, bet to niekas nepastebėjo!

Medikai (123rf.com asociatyvi nuotr.)

Medikai (123rf.com asociatyvi nuotr.)

Kanados mokslininkai surado paprastą vaistą nuo vėžio, tačiau stambios farmacijos įmonės juo nesusidomėjo ar sąmoningai ignoravo, kad neprarastų savo milžiniško pelno.

Medikai iš Albertos universiteto Edmontone (Kanadoje) išgydė vėžį, bet apie jų laimėjimą žiniasklaida ir televizija beveik nepaskelbė. O mokslininkų atradimas yra genialus ir paprastas. Jie panaudojo nesudėtingus medikamentus, tiksliau medžiagą „dichloroacetate“, kuris šiuo metu naudojamas gydant medžiagų apykaitos sutrikimus. Tad niekam neteko jaudintis dėl galimo šalutinio poveikio, nes preparatas gerai išbandytas.

Šiam preparatui nereikia patento ir ilgamečių laboratorinių tyrimų, nes jis seniai leidžiamas naudoti, yra palyginti pigus, todėl verta naudoti jį, o ne brangius bet neveiksmingus vaistus nuo vėžio, kuriuos gamina ir platina stambūs farmacijos koncernai.

Kanados mokslininkai išbandė dichloracetatą su žmonėmis. Šis preparatas nužudė plaučių, krūtų ir smegenų vėžines ląsteles, nepažeisdamas pacientų sveikatos. Prieš tai jis buvo išbandytas su žiurkėmis, sergančiomis sunkiomis vėžio formomis. Jų vėžinės ląstelės susitraukė, kai graužikai pradėjo gerti vandenį su dichloacetatu.

Šis preparatas lengvai gaunamas, jo panaudojimo būdas paprastas, tai kodėl juo nesusidomėjo nei farmacijos įmonės, nei žiniasklaida? Turbūt atsakymas visiems aiškus: dideli pinigai yra brangesni už žmonių gyvybes!

Žmogaus kūne egzistuoja natūralios priešvėžinės ląstelės mitochondrijos, bet tam, kad pradėtų veikti, joms reikia duoti impulsą. Mokslininkai buvo įpratę manyti, kad mitochondrijos būna pažeistos ir todėl nekovoja prieš vėžį. Nuo jų jie nukreipė savo dėmesį į glikolizę, kuri neefektinga ir nualina organizmą.

Naujas dichloacetato metodas remiasi mitochondrijomis. Šis preparatas pažadina jas ir paskatina stoti į kovą su vėžinėmis ląstelėmis.

Farmacijos įmonės nenori investuoti lėšų į šį preparatą, nes jis jau užpatentuotas, o be patento negalima užsidirbti pinigų, kaip jos dabar daro su savo AIDS gydymo patentu.

Tikėkimės, kad kokia nors smulki farmacininkų įmonė susidomės šiuo gydymo metodu ir padarys gerą paslaugą žmonijai.

 

Alfa.lt

Nusiųsk draugui:
    Išsaugok ir skaityk vėliau:

Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

Rugpjūčio mėnesio horoskopas Vėžio Zodiako ženklui

Mergina pavojingą galvos skausmą palaikė pagiriomis

Būrimas iš EP narių šlapimo: žmonės nuodijami, bet to sustabdyti nesiryžtama

Sukurta vėžį galinti atpažinti DI sistema

Jautrus vaizdelis: kaip Jonas Bon Jovi atėmė žadą vėžiu sergančiai savo gerbėjai

Klastinga liga pakeitė „Beverli Hilso, 90210“ žvaigždę: sunku ir atpažinti

Medikai ragina saule džiaugtis atsakingai

Suvirpins širdį: tėvas po smegenų auglio operacijos sūnų parėmė pačiu gražiausiu būdu

Japonų mokslininkai sukūrė testą, leidžiantį nustatyti vėžį iš šlapimo mėginio

Ar žinote, kuri daržovė geriausiai apsaugo nuo vėžio?

Populiariausios naujienos