Šileikis traukiasi iš liberalsąjūdiečių rinkimų sąrašo

Seimo narys G.Šileikis (© Andrius Petrulevičius | Alfa.lt)

Kai kurių partijų kandidatų į Seimą sulipdyti sąrašai jau ima byrėti. Iš Liberalų sąjūdžio kandidatų sąrašo traukiasi parlamentaras Gintaras Šileikis.

Kaip rašo dienraštis „Lietuvos rytas“, po Liberalų sąjūdžio tarybos narių reitingavimo Seimo frakcijos seniūno pavaduotojas G.Šileikis partijos sąraše atsidūrė penkioliktojoje vietoje.

Taip žemai nutupdytas politikas nusprendė kandidatuoti tik Vakarinėje vienmandatėje rinkimų apygardoje Panevėžyje. Jau tris kadencijas Seime dirbantis liberalas čia laimėjo ir per praėjusius rinkimus.

„Politikas turi atsiduoti rinkėjams. Jie turi nuspręsti, ar esu vertas būti Seime“, - dėstė G.Šileikis.

Politikas aiškino, kad jam nepriimtina, kai politikai į Seimą bando patekti dangstydamiesi partijų sąrašais: „Žmones tai piktina. Todėl nutariau žvelgti rinkėjams tiesiai į akis“.

Liberalų sąjūdžio vedlys Eligijus Masiulis patvirtino, jog G.Šileikis apsisprendė pasitraukti iš kandidatų sąrašo, nes nori kandidatuoti vienmandatėje rinkimų apygardoje.

E.Masiulis nemano, kad 15-oji vieta sąraše reiškia politiko pažeminimą: „Valdyba jam buvo numačiusi aukštesnę vietą, bet taryba nusprendė kitaip“.

Liberalcentristai Vakarinėje rinkimų apygardoje rengiasi kelti buvusio televizijos žurnalisto Remigijaus Bielinsko kandidatūrą. Dėl mandato čia irgi ketina kovoti žinomas sportininkas konservatorius Vidmantas Urbonas, dabartinis Panevėžio meras socialdemokratas Povilas Vadopolas, vicemeras „tvarkietis“ Kastytis Vainauskas.

 

BNS

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

Taip pat skaitykite: