„Google“ įvertino „Addvisors“ darbą profesionalumo sertifikatu

Google
Aa+Aa-

Trečius metus Vilniuje veikianti įmonė „Addvisors“ pirmoji Lietuvoje gavo tarptautinio interneto paieškos ir reklamos tinklo „Google“ profesionalumo sertifikatą „Google Adwords Professional Company“.

„Lietuvoje yra reklamos agentūrų ir pavienių asmenų, kurie siūlo reklamą per „Google“ paiešką, nes didėja toks poreikis. Tačiau mes tapome pirmąja Lietuvos įmone, gavusį tokį darbo kokybės sertifikątą, – sako sako UAB „Addvisors“, teikiančios reklamos per „Google“ paiešką paslaugas, vadovė Skaistė Knyzaitė. – Anksčiau dalijomės sertifikatą, kuriam gauti taikomos griežtos sąlygos, su mūsų įkūrėjais danais,dabar patys įvykdėme sąlygas ir gavome šį „Google“ pasitikėjimo ženklą“.

Norint gauti „Google“ sertifikatą reikia, kad įmonės administruojamų kampanijų suma per tris mėnesius sudarytų ne mažiau kaip 100 tūkst. JAV dolerių ir įmonėje dirbtų ne mažiau kaip du individualius sertifikatus turintys „Google“ reklamos specialistai.

Pasak S.Knyzaitės, reklamos skydelio (banerio) paspaudimo ir parodymo procentas vos siekia 0,2, o reklaminių nuorodų, kurias „Google“ paieška išmeta į paieškos rezultatų lapą, dažnai viršija 20 proc.

„Google“ principas – kad ir reklama turi būti verta transliavimo, – tvirtina S.Knyzaitė. – Jei „Google“ mato, kad reklama populiari, t.y. daug vartotojų spaudžia reklamuojamą nuorodą, ją ima transliuoti dažniau ir aukštesnėje pozicijoje. Tuomet sumažėja ir reklamos transliavimo kaina už vieną lankytoją“.

Todėl užsienyje vyrauja praktika reklamai per „Google“ samdyti sertifikuotas profesionalų kompanijas, kurios dažnai sugeba pigiau ir efektyviau transliuoti tą pačią reklamą.

Ekspertų teigimu, žmonės, atėję į tinklalapį per paieškos sistemą, jame išbūna gerokai ilgiau nei radę reklamą (banerį) kokioje nors svetainėje. Dėl to užsienyje ši reklamos rūšis yra labai populiari, jai tenka apie 50 proc. visų internetinei reklamai skiriamų lėšų. Lietuvoje reklamai per „Google“ praėjusiais metais iš visų internetui skirtų 16 mln. litų buvo skirta iki 1,6 mln.

Padidėjus reklamos srautams, „Google“ ėmė didesnį dėmesį skirti ir mūsų šalies rinkai, nusamdė daugiau lietuviškai kalbančių žmonių, kurie tikrina lietuvišką reklamą“. Pasak „Addvisors“ vadovės, reklaminių skelbimų atranka darosi vis griežtesnė, kartais nepativirtinami ir raktažodžiai, už kuriuos klientai sumokėjo, jei jie gali pažeisti vieną ar kitą paieškos sistemos nustatytą taisyklę.

*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (2)

Taip pat skaitykite:

BBC tyrimas: „Apple“ darbuotojams Kinijoje tenka kentėti pragarą ..

Naujienų agentūros BBC žurnalistų atliktas tyrimas parodė, kad JAV technologijų milžinei „Apple“ priklausančiose ...

Metaliniai ir magnetiniai aksesuarai gerokai trikdo „iPhone 6 Plus“ darbą ..

Lapkričio mėnesį pasirodė pranešimai apie iPhone 6 Plus kameros problemas: optinė vaizdų stabilizavimo sistema veikdavo ...

Kvantinė mechanika leis apsaugoti kreditines korteles 1

Olandų mokslininkai pasitelkė kvantinės mechanikos principus, kad sukurtų praktiškai neįveikiamą autentifikacijos ...

Išmanieji telefonai „Lumia“ gavo valdymo gestais programėlę ..

„Microsoft“ integravo į savo mobilią operacinę sistemą „Windows Phone“ naujų gestų palaikymą, o tai gali reikšti, kad ...

​„LG“ praneša, kad gamins 4K televizorius su kvantinių taškų technologija ..

Iki šiol televizorius, kuriuose pritaikyta kvantinių taškų technologija, masiškai gamino tik „Sony“, o kiti gamintojai ...

Paskelbta, kada išmaniąsias technologijas ištiks krachas 4

Pasirodo, netolimoje ateityje gali įvykti kompiuterinio pasaulio apokalipsė.

Labiausiai „Google“ ukrainiečių ieškotas receptas naudotas ne virtuvėje ..

Ukrainai 2014 metus galima vadinti vienais sudėtingiausių istorijoje.

„Sony“ žaidėjams buvo dvigubai dosnesnė nei „Microsoft“ ..

Kompanija Sony savo tarnybos PlayStation Plus prenumeratoriams buvo daug dosnesnė, nei kompanija Microsoft, turinti ...

Kaip laikėsi išmaniųjų telefonų rinka 2014 m. III ketvirtyje? ..

Kompanijos Gartner naujausia ataskaita rodo, kad 2014 m. III ketvirtyje, lyginant su praėjusiu, išmaniųjų telefonų buvo ...

​„Samsung Galaxy S6“ bus pristatytas „CES 2015“ metu? Ką jau apie jį žinome? ..

Jeigu tikėsime nauja neoficialiai paplatinta informacija, „Samsung“ pristatys „Galaxy S6“ jau naujų metų pradžioje CES ...