„Google“ įvertino „Addvisors“ darbą profesionalumo sertifikatu

Google
Aa+Aa-

Trečius metus Vilniuje veikianti įmonė „Addvisors“ pirmoji Lietuvoje gavo tarptautinio interneto paieškos ir reklamos tinklo „Google“ profesionalumo sertifikatą „Google Adwords Professional Company“.

„Lietuvoje yra reklamos agentūrų ir pavienių asmenų, kurie siūlo reklamą per „Google“ paiešką, nes didėja toks poreikis. Tačiau mes tapome pirmąja Lietuvos įmone, gavusį tokį darbo kokybės sertifikątą, – sako sako UAB „Addvisors“, teikiančios reklamos per „Google“ paiešką paslaugas, vadovė Skaistė Knyzaitė. – Anksčiau dalijomės sertifikatą, kuriam gauti taikomos griežtos sąlygos, su mūsų įkūrėjais danais,dabar patys įvykdėme sąlygas ir gavome šį „Google“ pasitikėjimo ženklą“.

Norint gauti „Google“ sertifikatą reikia, kad įmonės administruojamų kampanijų suma per tris mėnesius sudarytų ne mažiau kaip 100 tūkst. JAV dolerių ir įmonėje dirbtų ne mažiau kaip du individualius sertifikatus turintys „Google“ reklamos specialistai.

Pasak S.Knyzaitės, reklamos skydelio (banerio) paspaudimo ir parodymo procentas vos siekia 0,2, o reklaminių nuorodų, kurias „Google“ paieška išmeta į paieškos rezultatų lapą, dažnai viršija 20 proc.

„Google“ principas – kad ir reklama turi būti verta transliavimo, – tvirtina S.Knyzaitė. – Jei „Google“ mato, kad reklama populiari, t.y. daug vartotojų spaudžia reklamuojamą nuorodą, ją ima transliuoti dažniau ir aukštesnėje pozicijoje. Tuomet sumažėja ir reklamos transliavimo kaina už vieną lankytoją“.

Todėl užsienyje vyrauja praktika reklamai per „Google“ samdyti sertifikuotas profesionalų kompanijas, kurios dažnai sugeba pigiau ir efektyviau transliuoti tą pačią reklamą.

Ekspertų teigimu, žmonės, atėję į tinklalapį per paieškos sistemą, jame išbūna gerokai ilgiau nei radę reklamą (banerį) kokioje nors svetainėje. Dėl to užsienyje ši reklamos rūšis yra labai populiari, jai tenka apie 50 proc. visų internetinei reklamai skiriamų lėšų. Lietuvoje reklamai per „Google“ praėjusiais metais iš visų internetui skirtų 16 mln. litų buvo skirta iki 1,6 mln.

Padidėjus reklamos srautams, „Google“ ėmė didesnį dėmesį skirti ir mūsų šalies rinkai, nusamdė daugiau lietuviškai kalbančių žmonių, kurie tikrina lietuvišką reklamą“. Pasak „Addvisors“ vadovės, reklaminių skelbimų atranka darosi vis griežtesnė, kartais nepativirtinami ir raktažodžiai, už kuriuos klientai sumokėjo, jei jie gali pažeisti vieną ar kitą paieškos sistemos nustatytą taisyklę.

*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (2)

Taip pat skaitykite:

Sukčiai atakuoja mobiliuosius telefonus SMS žinutėmis su raginimais skubiai paskambinti
3

Penktadienio popietę gyventojams į mobiliuosius telefonus pradėjo plūsti trumposios žinutės su raginimais skubiai ...

Europa prieš „Facebook“: 60-ies tūkstančių ieškovų byla prieš didžiausią pasaulyje socialinį tinklą
..

Ar bent kartą paskaičiavote, kiek kartų per dieną spaudžiate Like mygtuką savo Facebook paskyroje ar komentuojate ...

„Apple“ buvo uždarę el. parduotuvę prieš „iPad“ premjerą
1

Kompanija Apple uždarė savo oficialią elektroninę parduotuvę, kad būtų atnaujinti duomenys prieš pat naujos kartos ...

Pasiektas naujas duomenų perdavimo 5G tinkle rekordas
..

Kompanija Samsung pranešė, kad jai pavyko pasiekti keletą rekordų, kurie susiję su penktos kartos (5G) mobiliojo ryšio ...

„Apple“ kompanija pristatė naujausius „iPad“
13 ..

Ketvirtadienį „Apple“ kompanija pristatė naujos kartos planšetinius kompiuterius, tarp kurių ir naujas flagmanas ...

​„Emojigedonas“, arba koks čia keistas padaras visame „Facebook“
..

Kartais savo emocijoms socialiniuose tinkluose pritrūkstame žodžių.

„Mozilla“ išleido naują naršyklės versiją „Firefox 33“
2 ..

Kompanija Mozilla ir toliau laikosi savo firminės naršyklės atnaujinimo grafiko, todėl vartotojai jau gali atsisiųsti ...

​„Huawei“ vadovas: išgyvensime ir be JAV rinkos
..

Didžiausios pasaulyje telekomunikacijų įmonės „Huawei“ vadovas teigia, kad bendrovė savo ambicijas gali pasiekti ir ...

​„HTC Nexus 9“ su „Tegra K1“ procesoriumi ir „Android 5.0 Lollipop“ operacine sistema
..

Vakar „Google“ pristatė „HTC“ sukurtą planšetinį kompiuterį su labai našaus „Tegra K1“ procesoriaus sistema.

Būna ir taip: siurrealistiškiausios „Google Earth“ grafinės klaidos
4 ..

„Google Earth“ iš pagrindų pakeitė fizinio pasaulio pažinimą – dabar po jį keliauti galima virtualiai, nekeliant kojos ...