Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

„Google“ įvertino „Addvisors“ darbą profesionalumo sertifikatu

Google
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Trečius metus Vilniuje veikianti įmonė „Addvisors“ pirmoji Lietuvoje gavo tarptautinio interneto paieškos ir reklamos tinklo „Google“ profesionalumo sertifikatą „Google Adwords Professional Company“.

„Lietuvoje yra reklamos agentūrų ir pavienių asmenų, kurie siūlo reklamą per „Google“ paiešką, nes didėja toks poreikis. Tačiau mes tapome pirmąja Lietuvos įmone, gavusį tokį darbo kokybės sertifikątą, – sako sako UAB „Addvisors“, teikiančios reklamos per „Google“ paiešką paslaugas, vadovė Skaistė Knyzaitė. – Anksčiau dalijomės sertifikatą, kuriam gauti taikomos griežtos sąlygos, su mūsų įkūrėjais danais,dabar patys įvykdėme sąlygas ir gavome šį „Google“ pasitikėjimo ženklą“.

Norint gauti „Google“ sertifikatą reikia, kad įmonės administruojamų kampanijų suma per tris mėnesius sudarytų ne mažiau kaip 100 tūkst. JAV dolerių ir įmonėje dirbtų ne mažiau kaip du individualius sertifikatus turintys „Google“ reklamos specialistai.

Pasak S.Knyzaitės, reklamos skydelio (banerio) paspaudimo ir parodymo procentas vos siekia 0,2, o reklaminių nuorodų, kurias „Google“ paieška išmeta į paieškos rezultatų lapą, dažnai viršija 20 proc.

„Google“ principas – kad ir reklama turi būti verta transliavimo, – tvirtina S.Knyzaitė. – Jei „Google“ mato, kad reklama populiari, t.y. daug vartotojų spaudžia reklamuojamą nuorodą, ją ima transliuoti dažniau ir aukštesnėje pozicijoje. Tuomet sumažėja ir reklamos transliavimo kaina už vieną lankytoją“.

Todėl užsienyje vyrauja praktika reklamai per „Google“ samdyti sertifikuotas profesionalų kompanijas, kurios dažnai sugeba pigiau ir efektyviau transliuoti tą pačią reklamą.

Ekspertų teigimu, žmonės, atėję į tinklalapį per paieškos sistemą, jame išbūna gerokai ilgiau nei radę reklamą (banerį) kokioje nors svetainėje. Dėl to užsienyje ši reklamos rūšis yra labai populiari, jai tenka apie 50 proc. visų internetinei reklamai skiriamų lėšų. Lietuvoje reklamai per „Google“ praėjusiais metais iš visų internetui skirtų 16 mln. litų buvo skirta iki 1,6 mln.

Padidėjus reklamos srautams, „Google“ ėmė didesnį dėmesį skirti ir mūsų šalies rinkai, nusamdė daugiau lietuviškai kalbančių žmonių, kurie tikrina lietuvišką reklamą“. Pasak „Addvisors“ vadovės, reklaminių skelbimų atranka darosi vis griežtesnė, kartais nepativirtinami ir raktažodžiai, už kuriuos klientai sumokėjo, jei jie gali pažeisti vieną ar kitą paieškos sistemos nustatytą taisyklę.

Komentarai

Taip pat skaitykite:

Dėl prastų telefonų pardavimų „Samsung“ vadovai grąžino dalį premijų

Kompanijos„Samsung“mobilaus padalinio finansiniai rezultatai buvo prastesni, nei tikėtasi, todėl daugybėaukščiausio ...

Daugiau nei trečdalis darbuotojų nutekindavo buvusių darbdavių paslaptis

Daugiau nei trečdalis darbuotojų per savo karjerą nukopijuodavo, sunaikindavo arba paviešindavo buvusių darbdavių ...

Kaip atrodytų „Nokia 3310“, jei tai būtų išmanusis telefonas?

Yra nemažai žmonių, kurie mėgsta alternatyvios istorijos žanrą („Kas būtų, jei būtų kitaip, nei įvyko?“). Štai vokiečių ...

„Mozilla“ pristatė „Mozjpeg 2.0“

Kompanija „Mozilla“ pranešė, kad išleido naują JPEG formato failų suspaudimo instrumentą „Mozjpeg“. Naujoji versija ...

Skandalas: numuštam lėktuvui skirtą „Wikipedia“ įrašą redagavo Rusijos pareigūnai

Šiuolaikinės technologijos padeda ne tik manipuliuoti pasaulinės auditorijos nuomone, bet ir atskleisti manipuliatorius ...

Užsienietiški nešiojamieji kompiuteriai Š. Korėjoje tampa prestižo ženklu

Brangius nešiojamus kompiuterius paprastai naudoja aukštas pareigas užimantys Š. Korėjos valdininkai, nors nemažai šios ...

„Nike“ pagamino Mėnulio batelius

45-ųjų Neilo Armstrongo ir Buzzo Aldrino išsilaipinimo Mėnulyje metinių proga koncernas „Nike“ pagamino sportinius ...

Nauja technologija leis matyti saulės apšviesto telefono ekraną

Problema, su kuria yra susidūręs kiekvienas išmaniojo prietaiso šeimininkas, – saulės apšviestas telefono ekranas.

„Microsoft" ketina atleisti 18 tūkst. darbuotojų

Ketvirtadienį JAV technologijų milžinė „Microsoft“ praneša ketinanti per ateinančius metus atleisti 18 tūkst. ...

Registruojantis „Google+“ daugiau nebūtina nurodyti tikro vardo

Anksčiau registruojantis socialiniame tinkle „Google+“ buvo reikalaujama nurodyti savo tikrą vardą, o šis reikalavimas ...