Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

„Google“ įvertino „Addvisors“ darbą profesionalumo sertifikatu

Google
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Trečius metus Vilniuje veikianti įmonė „Addvisors“ pirmoji Lietuvoje gavo tarptautinio interneto paieškos ir reklamos tinklo „Google“ profesionalumo sertifikatą „Google Adwords Professional Company“.

„Lietuvoje yra reklamos agentūrų ir pavienių asmenų, kurie siūlo reklamą per „Google“ paiešką, nes didėja toks poreikis. Tačiau mes tapome pirmąja Lietuvos įmone, gavusį tokį darbo kokybės sertifikątą, – sako sako UAB „Addvisors“, teikiančios reklamos per „Google“ paiešką paslaugas, vadovė Skaistė Knyzaitė. – Anksčiau dalijomės sertifikatą, kuriam gauti taikomos griežtos sąlygos, su mūsų įkūrėjais danais,dabar patys įvykdėme sąlygas ir gavome šį „Google“ pasitikėjimo ženklą“.

Norint gauti „Google“ sertifikatą reikia, kad įmonės administruojamų kampanijų suma per tris mėnesius sudarytų ne mažiau kaip 100 tūkst. JAV dolerių ir įmonėje dirbtų ne mažiau kaip du individualius sertifikatus turintys „Google“ reklamos specialistai.

Pasak S.Knyzaitės, reklamos skydelio (banerio) paspaudimo ir parodymo procentas vos siekia 0,2, o reklaminių nuorodų, kurias „Google“ paieška išmeta į paieškos rezultatų lapą, dažnai viršija 20 proc.

„Google“ principas – kad ir reklama turi būti verta transliavimo, – tvirtina S.Knyzaitė. – Jei „Google“ mato, kad reklama populiari, t.y. daug vartotojų spaudžia reklamuojamą nuorodą, ją ima transliuoti dažniau ir aukštesnėje pozicijoje. Tuomet sumažėja ir reklamos transliavimo kaina už vieną lankytoją“.

Todėl užsienyje vyrauja praktika reklamai per „Google“ samdyti sertifikuotas profesionalų kompanijas, kurios dažnai sugeba pigiau ir efektyviau transliuoti tą pačią reklamą.

Ekspertų teigimu, žmonės, atėję į tinklalapį per paieškos sistemą, jame išbūna gerokai ilgiau nei radę reklamą (banerį) kokioje nors svetainėje. Dėl to užsienyje ši reklamos rūšis yra labai populiari, jai tenka apie 50 proc. visų internetinei reklamai skiriamų lėšų. Lietuvoje reklamai per „Google“ praėjusiais metais iš visų internetui skirtų 16 mln. litų buvo skirta iki 1,6 mln.

Padidėjus reklamos srautams, „Google“ ėmė didesnį dėmesį skirti ir mūsų šalies rinkai, nusamdė daugiau lietuviškai kalbančių žmonių, kurie tikrina lietuvišką reklamą“. Pasak „Addvisors“ vadovės, reklaminių skelbimų atranka darosi vis griežtesnė, kartais nepativirtinami ir raktažodžiai, už kuriuos klientai sumokėjo, jei jie gali pažeisti vieną ar kitą paieškos sistemos nustatytą taisyklę.

Komentarai

Taip pat skaitykite:

„HTC One M8“ – ko gero geriausias kompanijos telefonas

Naujasis „HTC One M8“ – ko gero vienas geriausių mobiliųjų įrenginių, kuriuos kompanija yra kada nors išleidusi.

Rusijos didžiausias socialinis tinklas „VKontakte“ paskyrė naują generalinį direktorių

Didžiausias Rusijoje socialinis tinklas „VKontakte“ ketvirtadienį paskyrė naują generalinį direktorių – po to, kai ...

Vaikų reakcija į originalų „Nintendo“ privers pasijusti seniais

Elektronika tobulėja septynmyliais žingsniais, o prieš tris dešimtmečius išleista pirmoji „Nintendo“ žaidimų konsolė ...

​Konkurentės vėl sukilo prieš „Google“ dominavimą Europos rinkoje

Įmonės „NewsCorp“ generalinis direktorius Robertas Tomsonas (Robert Thomson) parašė laišką Europos Komisijai (EK) ir ...

​„Apple“ parašė instrukciją, kaip turinį iš „Android“ įrenginio perkelti į „iPhone“

Oficialiame „Apple“ puslapyje pasirodė instrukcija, skirta „Android“ operacinės sistemos išmaniųjų telefonų naudotojams ...

„Google“ įsigijo įmonę, kurios produkcija palengvins Parkinsono liga sergančiųjų kančias

JAV korporacija „Google“ įsigijo biotechnologijų bendrovę „Lift Labs“, kuri gamina specialius šaukštus, palengvinančius ...

​Aštuoni Lietuvos startuoliai prisistato pasaulio investuotojams

Aštuoni inovatyvius produktus kuriantys Lietuvos startuoliai pradėjo VšĮ „Versli Lietuva" organizuojamo projekto ...

Šiandien pasirodys „Apple“ operacinė sistema „iOS 8“

Kompanija Apple, kaip ir buvo planuota, nuo rugsėjo 17 d., t.y. jau šiandien, suteiks galimybę savo mobilių įrenginių ...

​„Galaxy Grand Prime“ – pirmasis asmenukėms skirtas „Samsung“ telefonas

Įrenginys nebus brangus ir turės priekinę 5 megapikselių skiriamosios gebos kamerą.

Interneto svetainių skaičius viršijo milijardą

Interneto svetainių skaičius viršijo milijardą ir sparčiai didėja toliau, rodo „Internet Live Stats“ antradienio ...