Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

„Google“ įvertino „Addvisors“ darbą profesionalumo sertifikatu

Google
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Trečius metus Vilniuje veikianti įmonė „Addvisors“ pirmoji Lietuvoje gavo tarptautinio interneto paieškos ir reklamos tinklo „Google“ profesionalumo sertifikatą „Google Adwords Professional Company“.

„Lietuvoje yra reklamos agentūrų ir pavienių asmenų, kurie siūlo reklamą per „Google“ paiešką, nes didėja toks poreikis. Tačiau mes tapome pirmąja Lietuvos įmone, gavusį tokį darbo kokybės sertifikątą, – sako sako UAB „Addvisors“, teikiančios reklamos per „Google“ paiešką paslaugas, vadovė Skaistė Knyzaitė. – Anksčiau dalijomės sertifikatą, kuriam gauti taikomos griežtos sąlygos, su mūsų įkūrėjais danais,dabar patys įvykdėme sąlygas ir gavome šį „Google“ pasitikėjimo ženklą“.

Norint gauti „Google“ sertifikatą reikia, kad įmonės administruojamų kampanijų suma per tris mėnesius sudarytų ne mažiau kaip 100 tūkst. JAV dolerių ir įmonėje dirbtų ne mažiau kaip du individualius sertifikatus turintys „Google“ reklamos specialistai.

Pasak S.Knyzaitės, reklamos skydelio (banerio) paspaudimo ir parodymo procentas vos siekia 0,2, o reklaminių nuorodų, kurias „Google“ paieška išmeta į paieškos rezultatų lapą, dažnai viršija 20 proc.

„Google“ principas – kad ir reklama turi būti verta transliavimo, – tvirtina S.Knyzaitė. – Jei „Google“ mato, kad reklama populiari, t.y. daug vartotojų spaudžia reklamuojamą nuorodą, ją ima transliuoti dažniau ir aukštesnėje pozicijoje. Tuomet sumažėja ir reklamos transliavimo kaina už vieną lankytoją“.

Todėl užsienyje vyrauja praktika reklamai per „Google“ samdyti sertifikuotas profesionalų kompanijas, kurios dažnai sugeba pigiau ir efektyviau transliuoti tą pačią reklamą.

Ekspertų teigimu, žmonės, atėję į tinklalapį per paieškos sistemą, jame išbūna gerokai ilgiau nei radę reklamą (banerį) kokioje nors svetainėje. Dėl to užsienyje ši reklamos rūšis yra labai populiari, jai tenka apie 50 proc. visų internetinei reklamai skiriamų lėšų. Lietuvoje reklamai per „Google“ praėjusiais metais iš visų internetui skirtų 16 mln. litų buvo skirta iki 1,6 mln.

Padidėjus reklamos srautams, „Google“ ėmė didesnį dėmesį skirti ir mūsų šalies rinkai, nusamdė daugiau lietuviškai kalbančių žmonių, kurie tikrina lietuvišką reklamą“. Pasak „Addvisors“ vadovės, reklaminių skelbimų atranka darosi vis griežtesnė, kartais nepativirtinami ir raktažodžiai, už kuriuos klientai sumokėjo, jei jie gali pažeisti vieną ar kitą paieškos sistemos nustatytą taisyklę.

Komentarai

Taip pat skaitykite:

​ LG pristato dar du naujus OLED televizorius

Pietų Korėjos gamintoja „LG Electronics Inc“ pirmadienį rinkoms pristatė du naujus didelės įstrižainės OLED ...

„Opera mini“ taps pagrindine „Microsoft“ mobilių telefonų naršykle

Kompanija Microsoft šią vasarą atliko nemažai pakeitimų savo mobilaus verslo strategijoje.

​Lietuviškos mobiliosios programėlės skinasi kelią pasauliniame konkurse

Pasibaigus pirmajam „Pasaulio viršūnių apdovanojimų“ („World Summit Awards“, WSA) vertinimo etapui į kitą pasaulinio ...

​„Nexus 9“ su „Wi-Fi“ sertifikatu

Naujasis „Nexus“ serijos planšetinis kompiuteris sulaukė eilinio sertifikato.

Numatoma įsigyti iki šimto pirštų antspaudų skenerių, skirtų vizų gamybai

Įgyvendindama Europos Sąjungos reikalavimus, Lietuva planuoja įsigyti iki šimto pirštų antspaudų skenerių, skirtų ...

„Paslapčių“ dalijimosi programėlę „Secret“ Brazilijos teisėjas paskelbė už įstatymo ribų

Brazilų teisėjas nusprendė uždrausti šalyje platinti mobilią programėlę Secret, visa tai motyvuodamas tuo, jog ji ...

Baltijos keliui paminėti – sveikinimas iš „Google“

Baltijos valstybėms –Lietuvai, Latvijai ir Estijai minint 25-ąsias Baltijos kelios metines –malonus siurprizas iš ...

​„Apple" rinkos vertė perkopė 600 mlrd. JAV dolerių

JAV technologijų milžinės „Apple“ rinkos kapitalizacija perkopė 600 mlrd. JAV dolerių - investuotojai laukia naujųjų ...

Planšetės su skambinimo funkcija: nepatogu, bet populiaru

Planšetiniai kompiuteriai dėl savo matmenų neatrodo patogūs telefoniniams skambučiams atlikti, tačiau Azijoje šiuo ...

Kuri „HTC One M8“ versija – „Android“ ar „Windows Phone“ – veikia ilgiau?

Šią savaitę kompanija HTC pristatė savo flagmano One M8 versiją, kuri turi operacinę sistemą Windows Phone 8.1. ...