13 kirpėjos paslapčių, kad plaukai atrodytų seksualūs

Moteris madinga šukuosena (nuotr. Elle.de)

Kuri moteris nenorėtų iš kirpėjos išmokti stebuklingo triuko, kurį galėtum naudoti visą likusį gyvenimą, kad plaukai būtų gražūs? Metų metus kalbėję su galybe plaukų stilistų ir naudingų patarimų ieškoję krūvose žurnalų, „About“ yra pasiruošę atskleisti 13 paslapčių, kurias žinodama užtikrinsi, kad tavo plaukai būtų sveiki ir seksualūs. Mėgaukis jomis!

1 Paslaptis: Plaukus trinkti galima kasdien

Šiais laikais šampūnai būna pakankamai švelnūs, kad tiktų kasdienei priežiūrai. Daugiausia žalos plaukams pridaro džiovintuvai ir plaukų tiesinimo bei garbanų sukimo žnyplės. Taigi jei tavo plaukai labai greitai susiriebaluoja, nedvejok trinkti juos kasdien. Svarbiausia leisti jiems išdžiūti savaime ir kuo rečiau naudoti elektronines plaukų priežiūros priemones.

2 Paslaptis: Lengviau suformuoti netrinktus plaukus

Gali būti, kad jau anksčiau girdėjai, jog nešvarius plaukus sutvarkyti lengviau nei ką tik ištrinktus. Tai tikra tiesa! Kirpėjams labiau patinka, jei neplauni plaukų prieš eidama pas juos darytis šukuosenos. Taip pat nenustebk, jei stilistas ant plaukų užbarstys šiek tiek vaikiškos pudros ar sauso šampūno - šie produktai padeda išgauti tobulai šukuosenai reikalingą tekstūrą.

3 Paslaptis: Jei nori banguotų plaukų, naudok suktukus su lipukais

Banguotų plaukų stilistai žino, kad norint paprastai ir be didelių pastangų sugarbanoti plaukus reikia susukti juos garbanų sukimo žnyplėmis. Iš pradžių ant sausų plaukų užpurkšk šiek tiek lako, vidutinio dydžio garbanų sukimo žnyplėmis susuk penkių centimetrų skersmens sruogas ir galų gale jas susuk plaukų suktukais su lipukais. Jau suformuotos bangos labai gerai prikimba prie lipukų, taigi puikus rezultatas garantuotas!

4 Paslaptis: Paplūdimio efektas: seksualios, netvarkingos bangos plaukuose

Paslaptis paprasta – naudok laką su jūros druska. Norėdami išsiaiškinti naujausias ilgalaikių šukuosenų tendencijas ir ar galima cheminiu būdu sušukavus plaukus išgauti nerūpestingai, laisvai krentančių bangų efektą, „About“ grožio ekspertai kreipėsi į vieną geriausių Manhatano grožio salonų.

Pasirodo, tai neįmanoma. Cheminio šukavimo rezultatas negali būti lengvai krentančios bangos, bet jeigu tokių nori bet kokiu atveju, tau tereikia buteliuko, keleto šaukštų jūros druskos ir vandens. Ši plaukų priežiūros priemonė padės išgauti norimą natūraliai banguotų plaukų efektą. Tereikia užpurkšti jos ant drėgnų plaukų ir leisti natūraliai išdžiūti. Kadangi daugelio moterų plaukai šiek tiek banguojasi savaime, jūros druska suintensyvins bangavimosi procesą, o rezultatai bus stulbinantys.

5 Paslaptis: Per anksti nenaudok plaukų šepečio

Prieš džiovindama plaukus džiovintuvu, pirštais išpainiok susivėlusias sruogas ir tik tada, kai plaukai 80 proc. sausi, iššukuok juos šepečiu. Prieš šukuojant šlapius ar drėgnus plaukus, jie turi lengvai slysti tarp pirštų.

6 Paslaptis: Kokie kirpčiukai seksualūs?

Daugelis negali atplėšti akių nuo storų arba į šoną sušukuotų kirpčiukų. Reikėtų vengti plonų, iškarpytų, vienodo ilgio kirpčių, kurie tavo veidui suteiks kvadrato formą ir atrodys nestilingai. Šiuo metu labai madingi storų kirpčiukų ir ilgų, banguotų, sluoksniais iškarpytų plaukų deriniai. Labai seksualu. Ypač, jei plaukai nudažyti tobulomis sruogelėmis. Manai, kad stori kirpčiai per drastiškas žingsnis? Pabandyk nusikirpti į šoną ilgėjančius kirpčiukus. Tokio tipo kirpčiai yra saugiausias variantas, nes plaukai labai greitai ataugs, jei norėsi pasikeisti šukuoseną.

7 Paslaptis: Blondinės ir raudonplaukės vis dar patrauklios

Vieni odų tipai labiau dera prie dažytų plaukų nei kiti. Daugeliui tamsaus gymio moterų (pavyzdžiui, Jennifer Lopez ar Linda Evangelista) tinka beveik visos spalvos: šviesi, tamsiai ruda ar net ryškiai kaštoninė. Rausvesnės odos moterims sunkiau prisitaikyti plaukų spalvą, taigi ją rinktis reikėtų atsargiau. Ir nors sunku patikėti, šviesiam odos tipui visai tinka intensyvi kaštoninė spalva. Jei nori šviesintis plaukus, prisimink, ar vaikystėje vasaromis tavo plaukai pašviesėdavo. Jei taip, esi tinkama kandidatė į blondines. Tačiau tai nereiškia, kad tamsesnio gymio moterims netinka šviesūs plaukai. Svarbiausia prieš priimant svarbų sprendimą pasitarti su plaukų stilistu – jis geriausiai parinks tau labiausiai tinkantį toną.

8 Paslaptis: Labai ilgiems plaukams – ne!

Žinai, kaip būna: šiek tiek per ilgi plaukai nėra nei stilingi, nei gražūs. Visoms taip yra nutikę. Tokia šukuosena apie tave sako, kad per daug nesirūpini savimi ir neturi laiko reguliariai lankytis kirpykloje. Toks požiūris priimtinas, jei tavo tikslas nėra ką nors priblokšti ir atrodyti nuostabiai, tačiau tiesiog ilgi plaukai nėra seksualu. Šiek tiek juos išsikarpyk, susigarbanok ar nusidažyk sruogelėmis. Kitaip tariant, jei tavo plaukai pernelyg ilgi, metas apsilankyti grožio salone!

9 Paslaptis: Kaip padaryti, kad plaukai kristų didelėmis, atskiromis bangomis

Kai kurie kirpėjai sako, kad tokio įvaizdžio paslaptis glūdi gerame kirpime. Tikrai neverta su jais ginčytis, tačiau tai didele dalimi priklauso ir nuo plaukų priežiūros priemonių.

Jei nori atskiromis bangomis krentančių plaukų, reikia juos iškarpyti sluoksniais – lygiai nukirpti plaukai tam netinka. Kirpėjas turbūt iškarpys plaukus taip, kad palengvėtų jų svoris, taigi jų struktūra bus tinkama bangų formavimui. Toks kirpimo būdas išlaiko tankumą prie šaknų, taigi plaukai krenta lengvomis, seksualiomis sruogomis.

Bet kaip jau minėjome, tobulas kirpimas nėra viskas, neužmiršk ir plaukų priežiūros priemonių, ypač plaukų kremo, kuris padeda atskirti sruogas vieną nuo kitos.

10 Paslaptis: Į kuodą surišti plaukai

Kuodai nėra skirti tik išleistuvėms, Naujųjų Metų vakarėliams ir Loisai Lane. Laisvai susuktas kasdieniškas kuodas yra geras būdas atrodyti tvarkingai. Paprasčiausiai pirštais perbrauk per plaukus, žemai susuk juos į nelabai tvarkingą bandelės ar mazgo formuos kuodelį ir sutvirtink jį gumute ar segtukais. Tik neužmiršk, kad tvirtus balerinos kuodus geriau palikti šokėjoms...

11 Paslaptis: Galas išsišakojusiems galiukams

Geriausias visų laikų produktas išsišakojusiems galiukams – „Kérastase Nutritive Lumiere Nutri-Sculpt”. Tiesiog įtrink juo sausus plaukus ir galiukus išdžiovink džiovintuvu. Naudodama šį produktą džiaugsiesi ne tik tu, bet ir tavo kirpėjas!

12 Paslaptis: Nedelsk prieš nusidažydama nuaugusius plaukus

Jei nuaugusius plaukus dažaisi reguliariai (kas 28 dienas), gali apsaugoti juos nuo bereikalingos žalos. Jei per daug nedelsi prieš nusidažydama šaknis, stilistui nereikės dažyti visų plaukų, nes spalva nebus išblukusi. O kol prisiruoši nueiti į kirpyklą, gali šaknis nusidažyti namuose. Dabar jau yra puikių nuaugusių plaukų dažymo rinkinių, tačiau juos kuo puikiausiai atstos paprasti plaukų dažai. Ir nesijaudink, kad spalvos gali labai skirtis. Taip greičiausiai nenutiks, o jei ir taip, skirtumas bus beveik nepastebimas. Dažus tolygiai paskirstyk ant nuaugusių plaukų naudodama švarų blakstienų tušui skirtą šepetėlį, kurį įsigyti gali bet kurioje kosmetikos parduotuvėje.

13 Paslaptis: Plaukų spindesys nebūtinai priklauso nuo genų

Kiekvienas kirpėjas žino, kad norint plaukams suteikti spindesio tereikia šiek tiek purškiamo žvilgesio. Šis serumas plaukams suteikia norimo sveiko švytėjimo ir trokštamo seksualumo.
Alfa.lt

Taip pat skaitykite: