13 kirpėjos paslapčių, kad plaukai atrodytų seksualūs

  Moteris madinga šukuosena (nuotr. Elle.de)
  Aa+Aa-

  Kuri moteris nenorėtų iš kirpėjos išmokti stebuklingo triuko, kurį galėtum naudoti visą likusį gyvenimą, kad plaukai būtų gražūs? Metų metus kalbėję su galybe plaukų stilistų ir naudingų patarimų ieškoję krūvose žurnalų, „About“ yra pasiruošę atskleisti 13 paslapčių, kurias žinodama užtikrinsi, kad tavo plaukai būtų sveiki ir seksualūs. Mėgaukis jomis!

  1 Paslaptis: Plaukus trinkti galima kasdien

  Šiais laikais šampūnai būna pakankamai švelnūs, kad tiktų kasdienei priežiūrai. Daugiausia žalos plaukams pridaro džiovintuvai ir plaukų tiesinimo bei garbanų sukimo žnyplės. Taigi jei tavo plaukai labai greitai susiriebaluoja, nedvejok trinkti juos kasdien. Svarbiausia leisti jiems išdžiūti savaime ir kuo rečiau naudoti elektronines plaukų priežiūros priemones.

  2 Paslaptis: Lengviau suformuoti netrinktus plaukus

  Gali būti, kad jau anksčiau girdėjai, jog nešvarius plaukus sutvarkyti lengviau nei ką tik ištrinktus. Tai tikra tiesa! Kirpėjams labiau patinka, jei neplauni plaukų prieš eidama pas juos darytis šukuosenos. Taip pat nenustebk, jei stilistas ant plaukų užbarstys šiek tiek vaikiškos pudros ar sauso šampūno - šie produktai padeda išgauti tobulai šukuosenai reikalingą tekstūrą.

  3 Paslaptis: Jei nori banguotų plaukų, naudok suktukus su lipukais

  Banguotų plaukų stilistai žino, kad norint paprastai ir be didelių pastangų sugarbanoti plaukus reikia susukti juos garbanų sukimo žnyplėmis. Iš pradžių ant sausų plaukų užpurkšk šiek tiek lako, vidutinio dydžio garbanų sukimo žnyplėmis susuk penkių centimetrų skersmens sruogas ir galų gale jas susuk plaukų suktukais su lipukais. Jau suformuotos bangos labai gerai prikimba prie lipukų, taigi puikus rezultatas garantuotas!

  4 Paslaptis: Paplūdimio efektas: seksualios, netvarkingos bangos plaukuose

  Paslaptis paprasta – naudok laką su jūros druska. Norėdami išsiaiškinti naujausias ilgalaikių šukuosenų tendencijas ir ar galima cheminiu būdu sušukavus plaukus išgauti nerūpestingai, laisvai krentančių bangų efektą, „About“ grožio ekspertai kreipėsi į vieną geriausių Manhatano grožio salonų.

  Pasirodo, tai neįmanoma. Cheminio šukavimo rezultatas negali būti lengvai krentančios bangos, bet jeigu tokių nori bet kokiu atveju, tau tereikia buteliuko, keleto šaukštų jūros druskos ir vandens. Ši plaukų priežiūros priemonė padės išgauti norimą natūraliai banguotų plaukų efektą. Tereikia užpurkšti jos ant drėgnų plaukų ir leisti natūraliai išdžiūti. Kadangi daugelio moterų plaukai šiek tiek banguojasi savaime, jūros druska suintensyvins bangavimosi procesą, o rezultatai bus stulbinantys.

  5 Paslaptis: Per anksti nenaudok plaukų šepečio

  Prieš džiovindama plaukus džiovintuvu, pirštais išpainiok susivėlusias sruogas ir tik tada, kai plaukai 80 proc. sausi, iššukuok juos šepečiu. Prieš šukuojant šlapius ar drėgnus plaukus, jie turi lengvai slysti tarp pirštų.

  6 Paslaptis: Kokie kirpčiukai seksualūs?

  Daugelis negali atplėšti akių nuo storų arba į šoną sušukuotų kirpčiukų. Reikėtų vengti plonų, iškarpytų, vienodo ilgio kirpčių, kurie tavo veidui suteiks kvadrato formą ir atrodys nestilingai. Šiuo metu labai madingi storų kirpčiukų ir ilgų, banguotų, sluoksniais iškarpytų plaukų deriniai. Labai seksualu. Ypač, jei plaukai nudažyti tobulomis sruogelėmis. Manai, kad stori kirpčiai per drastiškas žingsnis? Pabandyk nusikirpti į šoną ilgėjančius kirpčiukus. Tokio tipo kirpčiai yra saugiausias variantas, nes plaukai labai greitai ataugs, jei norėsi pasikeisti šukuoseną.

  7 Paslaptis: Blondinės ir raudonplaukės vis dar patrauklios

  Vieni odų tipai labiau dera prie dažytų plaukų nei kiti. Daugeliui tamsaus gymio moterų (pavyzdžiui, Jennifer Lopez ar Linda Evangelista) tinka beveik visos spalvos: šviesi, tamsiai ruda ar net ryškiai kaštoninė. Rausvesnės odos moterims sunkiau prisitaikyti plaukų spalvą, taigi ją rinktis reikėtų atsargiau. Ir nors sunku patikėti, šviesiam odos tipui visai tinka intensyvi kaštoninė spalva. Jei nori šviesintis plaukus, prisimink, ar vaikystėje vasaromis tavo plaukai pašviesėdavo. Jei taip, esi tinkama kandidatė į blondines. Tačiau tai nereiškia, kad tamsesnio gymio moterims netinka šviesūs plaukai. Svarbiausia prieš priimant svarbų sprendimą pasitarti su plaukų stilistu – jis geriausiai parinks tau labiausiai tinkantį toną.

  8 Paslaptis: Labai ilgiems plaukams – ne!

  Žinai, kaip būna: šiek tiek per ilgi plaukai nėra nei stilingi, nei gražūs. Visoms taip yra nutikę. Tokia šukuosena apie tave sako, kad per daug nesirūpini savimi ir neturi laiko reguliariai lankytis kirpykloje. Toks požiūris priimtinas, jei tavo tikslas nėra ką nors priblokšti ir atrodyti nuostabiai, tačiau tiesiog ilgi plaukai nėra seksualu. Šiek tiek juos išsikarpyk, susigarbanok ar nusidažyk sruogelėmis. Kitaip tariant, jei tavo plaukai pernelyg ilgi, metas apsilankyti grožio salone!

  9 Paslaptis: Kaip padaryti, kad plaukai kristų didelėmis, atskiromis bangomis

  Kai kurie kirpėjai sako, kad tokio įvaizdžio paslaptis glūdi gerame kirpime. Tikrai neverta su jais ginčytis, tačiau tai didele dalimi priklauso ir nuo plaukų priežiūros priemonių.

  Jei nori atskiromis bangomis krentančių plaukų, reikia juos iškarpyti sluoksniais – lygiai nukirpti plaukai tam netinka. Kirpėjas turbūt iškarpys plaukus taip, kad palengvėtų jų svoris, taigi jų struktūra bus tinkama bangų formavimui. Toks kirpimo būdas išlaiko tankumą prie šaknų, taigi plaukai krenta lengvomis, seksualiomis sruogomis.

  Bet kaip jau minėjome, tobulas kirpimas nėra viskas, neužmiršk ir plaukų priežiūros priemonių, ypač plaukų kremo, kuris padeda atskirti sruogas vieną nuo kitos.

  10 Paslaptis: Į kuodą surišti plaukai

  Kuodai nėra skirti tik išleistuvėms, Naujųjų Metų vakarėliams ir Loisai Lane. Laisvai susuktas kasdieniškas kuodas yra geras būdas atrodyti tvarkingai. Paprasčiausiai pirštais perbrauk per plaukus, žemai susuk juos į nelabai tvarkingą bandelės ar mazgo formuos kuodelį ir sutvirtink jį gumute ar segtukais. Tik neužmiršk, kad tvirtus balerinos kuodus geriau palikti šokėjoms...

  11 Paslaptis: Galas išsišakojusiems galiukams

  Geriausias visų laikų produktas išsišakojusiems galiukams – „Kérastase Nutritive Lumiere Nutri-Sculpt”. Tiesiog įtrink juo sausus plaukus ir galiukus išdžiovink džiovintuvu. Naudodama šį produktą džiaugsiesi ne tik tu, bet ir tavo kirpėjas!

  12 Paslaptis: Nedelsk prieš nusidažydama nuaugusius plaukus

  Jei nuaugusius plaukus dažaisi reguliariai (kas 28 dienas), gali apsaugoti juos nuo bereikalingos žalos. Jei per daug nedelsi prieš nusidažydama šaknis, stilistui nereikės dažyti visų plaukų, nes spalva nebus išblukusi. O kol prisiruoši nueiti į kirpyklą, gali šaknis nusidažyti namuose. Dabar jau yra puikių nuaugusių plaukų dažymo rinkinių, tačiau juos kuo puikiausiai atstos paprasti plaukų dažai. Ir nesijaudink, kad spalvos gali labai skirtis. Taip greičiausiai nenutiks, o jei ir taip, skirtumas bus beveik nepastebimas. Dažus tolygiai paskirstyk ant nuaugusių plaukų naudodama švarų blakstienų tušui skirtą šepetėlį, kurį įsigyti gali bet kurioje kosmetikos parduotuvėje.

  13 Paslaptis: Plaukų spindesys nebūtinai priklauso nuo genų

  Kiekvienas kirpėjas žino, kad norint plaukams suteikti spindesio tereikia šiek tiek purškiamo žvilgesio. Šis serumas plaukams suteikia norimo sveiko švytėjimo ir trokštamo seksualumo.
  Alfa.lt
  *Sutinku su taisyklėmis
  Skaityti visus komentarus (35)

  Taip pat skaitykite:

  Kaip išsirinkti tinkamus drabužius bėgimui? ..

  Patogi, praktiška ir funkcionali – tokia turi būti bėgiko apranga.

  Į kovą dėl "Mis Visata" titulo ..

  83 gražuolės iš viso pasaulio Las Vegase pradėjo dviejų savaičių pasirodymų ciklą, kurio kulminacija vyks rugpjūčio 23 dieną, išrenkant „Mis Visata 2010“.
  Prie varžovių prisidėjo ir pernykštė nugalėtoja Stefania Fernandez iš Venesuelos. Visoms dalyvėms linkėdama sėkmės tituluota gražuolė sakė, kad šiemet bus tikrai smarki konkurencija. „Visos yra gražios, visos yra asmenybės, joms tereikia būti savimi ir visu tuo mėgautis“, - sakė S.Fernandez.
  Per dvi savaites merginos turės sparčiai suktis.

  Nuo šiol Alfa.lt „Grožio ir mados“ rubrika – dar išsamesnė ..


  Nuo šiol skaitykite dar išsamesnę, linksmesnę ir interaktyvesnę„Mados ir grožio“ rubriką Alfa.lt tinklalapyje.
  Viskas, kas domima stilingus, madingus ir išsilavinusius Alfa.lt skaitytojus, pasieks juos akimirksniu.

  Paplūdimyje – senoviškos mados dvelksmas 8

  Viskas sukasi ratu, net ir mada. Nors maudymosi kostiumėlių mada skaičiuoja itin trumpą laikotarpį, tačiau naujausios tendencijos grįžta į šio atviro ir seksualaus paplūdimio drabužio ištakas. Blyškios, tarsi su gamta susiliejančios spalvos diktuoja naują stiliaus puslapį.
  Majamyje vykstančiame „Mercedes Benz“ mados šou daugiausia dėmesio skiriama maudomosi kostiumėlių madoms.

  Žvaigždes pavergė kasyčių manija 5

  Garsenybės Jessica Simpson ir Carrie Underwood puikiai žino, kas madinga šį sezoną. Gražuolės negaili savo brangaus laiko pindamos kasas.
  Šį sezoną kasos – vyraujanti tendencija. Supinti „drakoniukai“, dvi kasytės, viena kasa ant peties, kelios puslankiu galvą juosiančios kasos – viskas, kas žaismingai praskaidrina garbanotų plaukų šukuoseną yra madinga.
  Jei pritrūkai fantazijos pindama kasas, pasisemk jos iš garsenybių.

  Kaip drėkinti odą? 5

  Kondicionieriai, saulė – didžiausi sveikos odos priešai, tačiau, deja, su jais vasarą kovoti beprasmiška. Norėdamos turėti sveiką odą, privalome užtikrinti jos drėgmę. Kaip? Penki paprasti mūsų patarimai.
  Užuot besirinkusi drėkinamuosius kremus, išbandyk natūralias priemones. Kremuose esantys konservantai, iš naftos išgaunami priedai – ne tik tavo grožio, bet ir sveikatos priešas. Rinkis pirmo spaudimo kokosų aliejų, kokosų ar taukmedžių sviestą.Venk vandentiekio vandens.

  15 nuodėmių, skriaudžiančių odą 2

  Vasarą veido oda kenčia labiau nei kitais metų laikais. Karštis, drėgmė, vėjas, ultravioletiniai saulės spinduliai, kenksmingas aplinkos poveikis, vitaminų ir maitinamųjų preparatų stoka – viskas kenkia odos grožiui, ji greičiau sensta, pilkėja, džiūsta.

  Kad ir po vasaros oda būtų lygi ..

  Ultravioletiniai spinduliai ir sausas oras – dvi priežastys, kodėl praėjus vasarai žvelgdama į veidrodį moteris pastebi, kad veide ima ryškėti viena kita raukšlė. Kad taip nenutiktų oda vasarą, o ypač karštu oru, būtina itin kruopščiai rūpintis.
  Specialistai teigia, kad viena pagrindinių odos senėjimo priežasčių – laisvųjų radikalų, kurie mūsų organizme gaminasi veikiami saulės spindulių, poveikis. Kovoti su jais mums padeda tam tikros medžiagos, kurias vadiname antioksidantais.

  Mėnulis lemia grožį 4

  Žmogaus sveikatą atspindi jo oda, plaukų ir nagų išvaizda. Tik taisyklinga mityba, meditacija (įtampos pašalinimas), Mėnulio ritmų ir dienų paisymas iš tiesų lems puikią savijautą. Taigi, kreipdami dėmesį į Mėnulio dienas ir ritmus, sutaupysite begalę pinigų brangiausią kosmetiką pakeitę pačiomis paprasčiausiomis procedūromis...
  Kaip Mėnulis daro įtaką odai
  Prausimasis, kasdienių kremų ir kaukių veiksmingumas priklauso nuo Mėnulio.

  Kad nepatogumų nekeltų nereikalingi plaukeliai 13

  Nereikalingų plaukelių šalinimo problema jaudino žmoniją visais laikais...
  Pavyzdžiui, Egipto valdovė Nefertitė išrado ypatingą augalinį receptą. Iš žolelių pagaminta masė būdavo tepama ant kūno, o vėliau ją, sustingusią, su visais plaukais nuplėšdavo nuo odos. Senovės Romos termose (miesto pirtyse) procedūrą atlikdavo kitaip: plaukus kažkaip įsimiklindavo susukti ant šiurkštaus siūlo ir paprasčiausiai išraudavo.