„Šiaulių“ krepšininkai septintą kartą iškovojo LKL bronzą

Ginasi "Šiauliai". Nuotr. Romualds Vambuts (BBL).
Aa+Aa-

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) paaiškėjo bronzos medalių laimėtojai - „Šiaulių“ krepšininkai trečiose mažojo finalo rungtynėse užtikrintai 90:75 (32:17, 18:29, 26:11, 14:18) nugalėjo „Alytaus“ komandą ir laimėjo seriją iki trijų pergalių 3:0.

Šiauliečiai LKL bronzą laimėjo penktą kartą iš eilės. Iš viso „Šiaulių“ sąskaitoje jau septyni bronziniai sezonai.

Nors pirmuosius 4 taškus pelnė svečiai iš Alytaus, šeimininkai spurtavo 20:2 ir įpusėjus pirmajam kėlinukui „Šiauliai“ jau buvo priekyje 20:6. Alytiškiams niekas nesisekė - jie nepataikė į krepšį, prarado kamuolius ir negalėjo apsiginti, tuo tarpu užsivedę šiauliečiai tik didino persvarą ir vienu metu turėjo 18 taškų persvarą, o kėlinuką užbaigė pirmaudami 32:17.

Antrajame kėlinuke šeimininkams didinti persvaros nesisekė, o drausmingai žaidę alytiškiai po truputį artėjo prie varžovų. S.Kazevičius ir Ž.Urbonas įmetė po tritaškį ir „Šiauliams“ beliko 10 taškų persvara - 39:29. Alytiškiai buvo sumažinę skirtumą ir iki 7 taškų, bet aikštelėje pasirodęs M.Ruikis pataikė du tritaškius ir grąžino šeimininkams dviženklį pranašumą (47:36). Tačiau kėlinuko pabaigoje A.Grantas nubaustas technine pražanga, o tuo pasinaudoję alytiškiai sumažino atsilikimą iki 4 taškų - 46:50.

Po didžiosios pertraukos šiauliečiai neužtruko susigrąžinti dviženklio pranašumo ir po A.Granto tolimo metimo pirmavo 60:50. Alytaus komandos veiksmuose jautėsi nuovargis, o žaidimas buvo paremtas individualiais krepšininkų veiksmais. Tuo tarpu šiauliečiai sėkmingai gynėsi ir vis didino pranašumą. M.Ruikio tritaškis padidino šeimininkų persvarą iki 15 taškų, o po trijų kėlinukų „Šiauliai“ pirmavo 76:57.

Ketvirtajame kėlinuke po V.Pauliukėno dėjimo ekipas jau skyrė 23 taškai (82:59), bet šeimininkai atsipalaidavo, o tuo pasinaudoję svečiai laimėjo atkarpą 8:0 ir sumažino atsilikimą iki 15 taškų (67:82). Lyderio vaidmens ėmėsi D.Zavackas, užbaigęs dvi atakas iš eilės ir panaikinęs atsiradusią intrigą - 86:67. „Šiauliai“ laimėjo rungtynes rezultatu 90:75.

Pirmąsias rungtynes namuose „Šiaulių“ krepšininkai laimėjo rezultatu 110:85, o antrąsias svečiuose - 87:77.

„Šiauliai“.: G.Maceina (6 rez.perd.), V.Praškevičius (7 atk.kam.) ir D.Zavackas (9 atk.kam.) - po 15, M.Ruikis 14, A.Grantas 10, M.Prekevičius 8, V.Pauliukėnas 7

„Alytus“.: N.Varnelis 17, Ž.Urbonas ir R.Adomavičius - po 14, M.Janišius 10, S.Kazevičius 9 (7 rez.perd.).

Krepsinis.net

*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (13)

Taip pat skaitykite:

„Last 32“ etapą vilniečiai pradės rungtynėmis su lenkais ..

Antrąjį Europos taurės etapą „Lietuvos ryto“ ekipa pradės rungtynėmis prieš Lenkijos čempionus.

​Gražiausi NBA dienos epizodai – jūsų dėmesiui! ..

NBA lygoje praėjusią naktį sužaista 10 mačų, o čempionato organizatoriai pateikia įspūdingiausių epizodų dešimtuką.

„Žalgiris“ pasirodymą „Top 16“ etape pradės dar šiemet – dvikova su Pociaus klubu ..

Į Eurolygos „Top 16“ traukinį paskutinėmis sekundėmis įšokęs Kauno „Žalgiris“ kovas Senajame žemyne pratęs dar šiemet.

Ar juos galima vadinti išdavikais? Krepšininkai, apsivilkę didžiausių priešų marškinėlius 4

Šią savaitę Vilniaus „Lietuvos rytą“ papildė Kšištofas Lavrinovičius.

​Eurolygos Top 10: žūtbūtinis Andersono metimas atsidūrė garbingoje vietoje ..

Vakar baigėsi pirmasis Eurolygos etapas. Turnyro rengėjai tradiciškai pateikia 10 įspūdingiausių turo momentų.

„Spurs" ir „Blazers" mače prireikė net trijų pratęsimų ..

„Portland Trail Blazers“ komanda išvykoje po trijų pratęsimų 129:119 (17:20, 27:26, 25:28, 28:23; 7:7, 8:8, 17:7) ...

Valančiūno vedamas „Raptors" iškovojo penktąją pergalę iš eilės ..

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate penktadienį Rytų konferencijos lyderė "Toronto ...

Dėl pranešimo apie sprogmenį evakuota OAKA arena ..

Penktadienio vakaras Graikijoje buvo neramus.

​Jankūnas – tarp keturių geriausių kovotojų dėl atšokusių kamuolių visų laikų Eurolygoje ..

Paulius Jankūnas po mačo su Sasario „Dinamo“ Eurolygoje pakilo į 4 vietą pagal puolime atkovotus kamuolius.

Paaiškėjo „Žalgirio" varžovai „Top 16" etape ..