Butų nuomos kainos didmiesčiuose išlieka stabilios

Butas (Archyvo nuotr.)
Aa+Aa-

Išanalizavus apytiksliai 5500 nekilnojamojo turto aruodas.lt skelbimų apie nuomojamus butus, pastebėta, kad 2008 metų pradžioje butų nuomos įkainiai beveik nekito.

Vilniuje sausio pradžioje apytiksliai 36 Lt/kv.m (pateikiama vidutinė siūloma kaina) siekę siūlomi butų nuomos įkainiai sausio pabaigoje sumažėjo iki 34 Lt/kv.m ir daugiau nesikeitė. Tačiau lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, kaina 2007-aisiais buvo ~ 27 Lt/kv.m. Taigi šiuo metu 50 kv.m butą sostinėje galima išsinuomoti už maždaug 1700 Lt/mėn., o pernai buvo galima už 1350 Lt, nuomos kaina mėnesiui pakito vidutiniškai 350 Lt.

Kauno mieste siūlomi butų nuomos įkainiai šiemet buvo stabilūs nuo metų pradžios, t.y. apytiksliai 25 Lt/kv.m. Pernai tokiu pat metu kaina buvo kiek mažesnė – maždaug 22 Lt/kv.m. Vadinasi, šiais metais 50 kv.m butas Kaune nuomojamas už vidutiniškai 1250 Lt/mėn., o pernai – už 1100 Lt/mėn. Taigi mėnesio nuomos kainos skirtumas du kartus mažesnis nei Vilniuje – maždaug 150 Lt.

Klaipėdoje, kaip ir Kaune, vidutinės butų nuomos kainos stabilios nuo metų pradžios – maždaug 24 Lt/kv.m. Praėjusiais metais kovo mėn. kainos buvo tokios pat, nors vėliau ir krito, ir kilo. Vadinasi, 50 kv.m buto nuoma tiek pernai, tiek šiais metais kainuoja apytiksliai 1200 Lt/mėn.

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (3)

Taip pat skaitykite:

Susijusios naujienos

Draudikai siūlo apsidrausti nuo pagrobimo ..

Netikėtas aktyvumas būsto rinkoje: skuba, kol dar gali? 1

Nenorėdamas imti paskolos studentas už juokingą sumą įsirengė svajonių būstą 1

Atnaujinkime namų interjerą – tradiciniai ir neįprasti būsto dekoravimo būdai ..

Top 10: interjero idėjos namams ..

​Ką turi žinoti kiekvienas, ketinantis įsirengti išmaniuosius namus? ..

Statybų ekspertai atskleidžia: kiek iš tikrųjų kainuoja pasistatyti namą? ..

Svajonių būstas: išskirtiniai interjero sprendimai 1

​Lietuvos bankas: būsto nuoma su išpirkimu gali kelti riziką ..

Mačiulis: košmaras Guobų ir kitose gatvėse 2