Butų nuomos kainos didmiesčiuose išlieka stabilios

Butas (Archyvo nuotr.)

Butas (Archyvo nuotr.)

Komentuoti (3)

Išanalizavus apytiksliai 5500 nekilnojamojo turto aruodas.lt skelbimų apie nuomojamus butus, pastebėta, kad 2008 metų pradžioje butų nuomos įkainiai beveik nekito.

Vilniuje sausio pradžioje apytiksliai 36 Lt/kv.m (pateikiama vidutinė siūloma kaina) siekę siūlomi butų nuomos įkainiai sausio pabaigoje sumažėjo iki 34 Lt/kv.m ir daugiau nesikeitė. Tačiau lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, kaina 2007-aisiais buvo ~ 27 Lt/kv.m. Taigi šiuo metu 50 kv.m butą sostinėje galima išsinuomoti už maždaug 1700 Lt/mėn., o pernai buvo galima už 1350 Lt, nuomos kaina mėnesiui pakito vidutiniškai 350 Lt.

Kauno mieste siūlomi butų nuomos įkainiai šiemet buvo stabilūs nuo metų pradžios, t.y. apytiksliai 25 Lt/kv.m. Pernai tokiu pat metu kaina buvo kiek mažesnė – maždaug 22 Lt/kv.m. Vadinasi, šiais metais 50 kv.m butas Kaune nuomojamas už vidutiniškai 1250 Lt/mėn., o pernai – už 1100 Lt/mėn. Taigi mėnesio nuomos kainos skirtumas du kartus mažesnis nei Vilniuje – maždaug 150 Lt.

Klaipėdoje, kaip ir Kaune, vidutinės butų nuomos kainos stabilios nuo metų pradžios – maždaug 24 Lt/kv.m. Praėjusiais metais kovo mėn. kainos buvo tokios pat, nors vėliau ir krito, ir kilo. Vadinasi, 50 kv.m buto nuoma tiek pernai, tiek šiais metais kainuoja apytiksliai 1200 Lt/mėn.

Alfa.lt

*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (3)

Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

Sausio NT rinka: atrodo, kad metai bus aktyvūs

Kaip mažą kambarį paversti jaukumo oaze

„Swedbank“: Vilniuje būsto įperkamumas išlieka aukštas

Ekonomistai: didėjanti konkurencija stabdys būsto kainų augimą

Natalija Bunkė grįžo į gimtąjį Kauną – apsigyveno mylimojo Vilmanto Dilio namuose

Kaip gamtoje, taip namuose: įspūdingi fotosintezės baldai

Kristina Brazauskienė: aš paduosiu prezidentūrą į teismą

Planuojate skolintis būstui ‒ bus pakeitimų

Išmanioji šviesa: svarbu ne ar veikia, o kaip veikia

Saulės kolektorius ir saulės modulis – kai saulė dirba jums

Populiariausios naujienos