Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Jauniausias milijardierius pasaulyje – „Facebook“ įkūrėjas

Penki doleriai (Zenekos nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Kaip ir dauguma jaunų žmonių, Mark Zuckerberg, „Facebook“ socialinio tinklo įkūrėjas, didžiąją dienos dalį praleidžia žvelgdamas į kompiuterio ekraną. Tačiau šis 23 metų amžiaus jaunuolis – neeilinis. Jis kątik buvo oficialiai paskelbtas jauniausiu JAV milijardieriumi.

Jo turtas – 1,5 milijardo JAV dolerių, ir Mark Zuckerberg šių metų „Forbes“ žurnalo pasaulio milijardierių sąraše debiutavo 785-oje vietoje.

„Forbes“ teigimu, Zuckerberg yra jauniausias milijardierius, pats susikrovęs sau turtą.

Pirmos ir trečios vietos savininkai – investuotojas Warren Buffett ir „Microsoft“ įkūrėjas Bill Gates atitinkamai turi 62 milijardus ir 58 milijardų JAV dolerių vertės turtą.

Antroje vietoje „Forbes“ milijardierių sąraše – Meksikos telekomunikacijų magnatas Carlos Slim Helu, turintis 60 milijardų JAV dolerių.

Turtingiausia pasaulio moterimi buvo išrinkta Liliane Bettencourt, „L‘Oreal“ įkūrėjo dukra. Turėdama 22,9 milijardų JAV dolerių, sąraše ji užėmė 17 vietą.

Komentarai

Taip pat skaitykite:

„Google Glass“ Amerikoje bus parduodami tik vieną dieną

Amerikiečių kompanija „Google“ pranešė, kad jos sukurti išmanieji (papildytos realybės) akiniai JAV bus parduodami tik balandžio 15 dieną, praneša BBC.
Tokiu veiksmu kompanija tikisi pristatyti savo naująjį produktą nedideliam technologijų entuziastų skaičiui. Asmenys, panorę įsigyti „Google Glass“, privalės būti ne jaunesni nei 18 metų ir turės užpilyti specialią anketą internete. Tačiau tokių gerbėjų neturėtų būti daug, nes išmaniųjų akinių kaina sieks net 1 500 dolerių.

LOGIN 2014 Lietuvos interneto apdovanojimai – jau laimėtojų rankose

Dvi dienas trukusią progreso konferenciją LOGIN 2014 vainikavo menų fabrike „Loftas“ įvykę Lietuvos interneto apdovanojimai ir vakarėlis kodiniu pavadinimu „LOGOUT“. Baigiamajame renginyje paskelbti 2014 metų labiausiai Lietuvos interneto plėtrai nusipelnę asmenys ir didžiausio pripažinimo sulaukę projektai: 18 pagrindinių ir 24 papildomų kategorijų laimėtojai. Nugalėtojams įteiktos specialios LOGIN statulėlės bei rėmėjų prizai.

Cooperis: kiekviena karta yra protingesnė už ankstesnę

Pasaulį pakeitęs mobiliojo telefono išradėjas Martinas Cooperis, praėjus daugiau nei 40 metų nuo jo pirmojo skambučio, neabejoja – jei ne mes, tai ateities kartos taps dar didesnės technologinės revoliucijos liudininkais, o jo išradimas tebuvo tik pradžia.
„Buvau Lietuvoje vos dvi dienas, tačiau labai greitai supratau, kokia nuostabi ši šalis, galėčiau apie tai šnekėti visą pranešimą. Tik jūsų kalba viena sunkiausiai suprantamų pasaulyje“, – su konferencijos „Login“ dalyviais pasisveikino M. Cooperis.

2020 metai: ateitis priklauso mąstantiems šiandien

„Pasižiūrėjau į praeitį, tada pasižiūrėjau į ateitį ir pagalvojau, o kaip bus ateityje su mūsų profesijomis. Ateina robotai, kurie moka kepti „hamburgerius“ ar vairuoti taksi. O ką veiks tie žmonės, kurie dabar vairuoja taksi, 2020 metais?“ – klausia konferencijos „Login“ pranešėjas, „Gaumina“ direktorius Darius Bagdžiūnas.
Ką daryti, kad nereiktų gyventi iš bedarbio pašalpos?
„Gerovė ateina iš vertės, kurią esi pajėgus sukurti per laiko vienetą.

„Microsoft“ nusivylė vartotojais: „Windows 8.1“ atnaujinimas taps privalomas

2013 m. pabaigoje pasirodžiusi „Windows 8.1“ tapo rekomendacinio pobūdžio atnaujinimu, skirtu Windows 8 sistemų vartotojams, kurie galėjo rinktis, atsinaujinti ar ne. Toks savanoriškumas lėmė, kad „Windows 8.1“ yra įsidiegę mažiau nei pusė Windows 8 vartotojų, o bendra šių OS rinkos dalis sudaro vos 10%.
Pastaroji situacija visiškai netenkina kompaniją „Microsoft“: pastaroji ketina atnaujinimą „Windows 8.1“ Update 1 padaryti privalomu.

Dabartinės USB jungtys taps istorija

„USB Vystymo forumas“ (The USB Implementation Forum) paskelbė pasiekęs sutarimą ir patvirtinęs naują USB jungties standartą – C tipo (Type C).
Ši jungtis palaipsniui pradės pakeisti šiuo metu naudojamas A ir B tipo USB jungtis.
Keletas privalumų – nebereikės žiūrėti, kokia puse ją jungti (tai yra ar nereikia apversti), taip pat teisingai prijungus, pasigirs kliktelėjimas. Ji bus ir gerokai mažesnė, tiesa, ne tokia maža, kaip mikro USB jungtis, naudojama išmaniuosiuose telefonuose.