„Dirty” atlikėja Christina Aguilera, sausio 12 dieną kartu su vyru Jordanu Bratmanu susilaukusi pirmagimio Maxo Lirono, sako, kad motinystė įkvepia ją kurti kitokią muziką, informuoja „Showbiz”.
„Aš labai laiminga ir jaučiu didžiulį įkvėpimą. Visa tai, kas įvyko mano gyvenime tarp nėštumo ir gimdymo, yra tiesiog neįtikėtina, aš kupina emocijų ir išgyvenimų, kuriuos noriu užrašyti. Noriu, kad būtų išties smagu įrašinėti naująjį albumą. Visus nėštumo mėnesius galvojau apie tai, koks jis bus. Šiame albume rasite visai kitokią Christiną Aguilerą”, – sakė atlikėja.
Su radijo stoties „KIIS-FM” vedėju Ryanu Seacrestu dainininkė kalbėjo apie brit milah – tradicinę apipjaustymo ceremoniją.
„Aš ne žydė, bet mano vyras žydas. Nieko nežinojau apie šią ceremoniją, tačiau man tai buvo labai maloni patirtis, nes dalyvavo daug mums artimų žmonių. Tačiau mes visiškai netradicinė šeima – visur prikabinėjom penio formos balionų!” – sakė Christina.
Vasario 6 dieną Holivude Christina pirmą kartą pasirodys viešai po gimdymo.
Rašyti komentarą