Paieška
Horoskopai
Astromanija

Intriguojančio kriminalinio serialo „Peterburgo banditai” naujausias sezonas jau greitai per TV3!

„Peterburgo banditai“ (TV3 nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

TV3 kultinis serialas „Kalėjimo bėgliai”, antradienio vakarais prie televizijos ekranų pritraukęs daugybę gerbėjų, jau vasario 12 dieną, 22.00 val. atsisveikins iki rudens. Tačiau nusiminti tikrai neverta, nes paskutinėje serijoje pabėgėliai pateiks tikrą intrigą, dėl kurios trečiasis „Kalėjimo bėglių” sezonas bus itin laukiamas.

Na, o veiksmo filmų gerbėjai jau nuo vasario 19 dienos, 22.00 val. turės ypatingą progą mėgautis naujausiu, pirmaisiais sezonais itin išpopuliarėjusiu, pagal tikrus įvykius sukurtu rusiško serialo „Peterburgo banditai” septintuoju sezonu!

<

Atrodė, kad Sankt Peterburgas – gražus miestas, bet taip tik atrodė… Viskas pasikeitė tuomet, kai praėjusio dešimtmečio viduryje prasidėjo privatizacija – siekiantys valdyti prieidavo prie visko, kas buvo naudinga, o valdininkai dirbdavo verslininkų labui. Prie miesto pavadinimo prilipo „banditų” etiketė. Viskas tekėjo įprasta vaga, kol viena užsienio kompanija jaunam žurnalistui Nikiforovui pasiūlė nufilmuoti dokumentinį filmą apie valdingųjų verslininkų sėkmę Sankt Peterburgo mieste.

Vaikino filmas sulaukia tikro pasisekimo, tačiau visiškai pakeičia turtingųjų ponų gyvenimą. Po dokumentinio filmo premjeros vienas po kito įtakingiausi verslininkai pradeda žūti. Jų didžiules kompanijas supirkinėja niekam nežinoma įmonė, o valstybės saugumo institucijos prieš šiuos nusikaltimus užmerkia akis… Netikėtai pats filmo kūrėjas tampa situacijos įkaitu!

Naujas, intriguojantis, sulaukęs didelio pasisekimo kriminalinis veiksmo serialas „Peterburgo banditai” jau nuo vasario 19 dienos, antradieniais, 22.00 val. tik per TV3!
TV3
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Televizija – Liutauro Salasevičiaus parodija

Baisios mados naujienos: visi, kurie galvojote, kad Lietuvos dizainerių pasaulyje dabar ant bangos yra Juozukas Statkevičius, Aleksandras Pogrebnojus ar Mantas Petruškevičius, – jūs klystate. Juos visus į šalį pastūmė genialusis Liutauras Salasevičius. Madingą dizainerį laidoje vaidins aktorius Giedrius Savickas.
Baisu, kad senieji Lietuvos dizaineriai – nebereikalingi. Dizaino auksakaliams neliko jokios pagarbos. Juozukas užsiaugino barzdą iš streso, tada ją nusipešė ir vėl užsiaugino.

Mantas Stonkus turi itin seksualų kiaušinių marginimo receptą

Violeta Mičiulienė ir Mantas Stonkus papasakojo, kaip jie dažo kiaušinius. Violeta prasitarė, kad turi senos babos receptą: iš vakaro nudažytus kiaušinius nuveža į mišką ir įkiša į skruzdėlyną. Savo ruožtu, M. Stonkus teigė, jog kiaušinius slepia bobų pliaže...
Laidoje matysite ne kartą sužibėjusį Edvardą iš Žiežmarių. Po pirmos minutės M. Stonkus prisipažins, kad jam Edvardas yra žiauriai juokingas. Galiausiai dalyvis papasakos keistą anekdotą apie Violetą, ir užsitrauks jos nemalonę.

„Chorų karų“ dalyvių laukia egzaminas

Sužinoję naujausios „Chorų karų“ laidos temą – „Pasaulio šalys“ – komandos suskubo pasirinkti įdomiausius kraštus. Alytiškiai sekmadienį kvies į dainingas Šv. Velykas Prancūzijoje, Utenos choras su daina skraidins į Ameriką, Kauno choristai keliaus į Airiją, Kėdainių choro komanda – į tolimąją Kubą, o senjorų choras atiduos pagarbą gimtinei Lietuvai ir mūsų šalies tradicijoms. Negana to, visi chorai atliks ir bendras dainas, kuriomis sveikins TV3 žiūrovus su gražiausia pavasario švente.

Ekstrasensė Jūratė Cannara: Tulpiniai labai domėjosi ezoterika

Du dešimtmečius Niujorke gyvenanti „tulpinių“ ekstrasensė Jūratė Cannara pasakoja: „jų mylimosios ir žmonos manęs klausdavo patarimų dėl ateities, patys „tulpiniai“ labai domėjosi ezoterika, o Virginijus Baltušis puikiai buvo įvaldęs hipnozės meną“, – prisipažįsta du dešimtmečius Niujorke gyvenanti ekstrasensė Jūratė Cannara.

„Dviračio šou“: Salasevičiaus juodą vestuvinę suknelę įsigijo Gruzijos kalnų piemuo

Šiandien laidoje „Dviračio šou“ žiūrėkite:
Salasevičiaus juodą vestuvinę suknelę įsigijo Gruzijos kalnų piemuo;
Darbo partijoje atidaryta įdarbinimo per žmoną darbo birža;
Kiaušinių marginimo paslapčių Sūrskis mokėsi moterų vienuolyne.

„Šokių ant ledo“ pusfinalyje – visų metų laikų stichijos

Projekte „Šokiai ant ledo“ – pusfinalis: liko penkios dalyvių poros, kurios tiesioginio pasirodymo iš „Akropolio“ ledo metu žiūrovams ir komisijos nariams pateiks savo pasirodymus metų laikų tema.
Šaltąjį sezoną primins Gintarė Gurevičiūtė ir Aleksėjus Rogonovas, kuriems teko žiemos sezonas. „Poros traukė lapelius, o mums liko paskutinis. Kartą jau šokome žiemos tematika, todėl norėjome pasikeisti, bet kitos poros nesutiko“, – kalbėjo Gintarė, šiam sekmadieniui su Aleksėjumis ruošianti jausmingą pasirodymą.