Plaukų uodega visiems atvejams

  Merginos susirišusios plaukus į uodegėlę (SCANPIX nuotr.)
  Aa+Aa-
  Manote, kad nagrinėsime žirgų lenktynių subtilumus? Apsirikote. Kalbėsime apie arklio uodegą ant moteriškos galvos. Taip drastiškai pavadinta viena iš šukuosenų.

  Paskui Bardot.

  Šukuoseną, kai plaukai suimami ir surišami viršugalvyje ar kiek žemiau, prancūzai vadina queue de cheval, o mes - paprasčiausia uodega. Niekas neklausia, kodėl mados enciklopedijų sudarytojai pasirinko intriguojantį pavadinimą. Turbūt todėl, kad taip surišti plaukai panašiausi į arklio uodegą. Ir čia nieko nepridursi.

  Aukštai suimti ir susegti į laisvai krentančią uodegą plaukai išgarsėjo kartu su aktore Brigitte Bardot. Tai buvo jos mėgstama šukuosena. Brigitte uodega (t. y. šukuosena) buvo masyvi ir puri. Kino kritikai ir mados žinovai vienodai atkreipė dėmesį į viliojančiai prigludusius prie aktorės veido plaukus, suimtus per patį viršugalvį į uodegą ir atmestus į priekį. Brigitte šukuosena iki šiol vadinama seksualia. Todėl nenustebkite, kai bičiulė, į vakarėlį atėjusi su žaisminga uodega, susišluos visų dėmesį ir taps vakaro žvaigždute. Tuo metu, kai kitos gražuolės bus labai madingai susišukavusios ir todėl panašios į vienos armijos kareivius.

  Klasikinis reikalas

  Uodegai smukimą ir išnykimą stilistai prognozavo dar 2006-aisiais. Bet po dvejų metų arklio uodegos reitingai nenusmuko. Ji praktiška ir patogi, graži ir gundanti. Todėl nesitraukia iš sporto arenų ir vakarėlių. Kodėl turėtų? Tuo labiau, kad uodegų būna įvairių. Galima surišti dvi - šonuose. Tokia šukuosena mados pasaulyje vadinama uodegėlėmis.

  Be abejonės, uodegos tapusios klasika. O klasika, kaip žinome, nesensta. Be to, moterys, kurios mėgsta originalumą, niekada neklauso mados patarėjų. Tačiau jos visada būna žavios ir... madingos. Turbūt čia slypi pusė šių šukuosenų populiarumo priežasčių. Suimti viršugalvyje plaukai atidengia visą veidą. Nesakykite, maloniau bendrauti su atviru veidu, negu paslėptu po netvarkingai išsidraikiusiais kirpčiukais ir primenančiu mauglišką fizionomiją.

  Kita pusė - ji labai praktiška. Už tai uodegas labai vertina sportininkės. Atkreipkite dėmesį, jų pamatysite visose sporto šakose. Turbūt neatsiras nė vienos pasaulio čempionės moters, turinčios ilgus plaukus, kuri varžybų metu nors kartą nebūtų susišukavusi „į arklio uodegą“. Apie tai, kad namie ilgaplaukės dažniausiai pasipuošia šia šukuosena, turbūt nereikia nė priminti. Taip jau yra.

  Nepamirškite priedų

  Todėl uodegos niekur nesitraukia. Jos madingos visais sezonais. Kai įgrysta mojuoti viena ar dviem surištomis uodegėlėmis, galima jas puošti.

  Stilistai siūlo surišti uodegą keliais gėlėtais raiščiais, išdėstytais per visą jos ilgį. Arba panaudoti įvairius lenktus segtukus. Jie gali būti papuošti medžiaginiais raukiniais. Įvairiausius plaukų priedus galima priderinti prie aprangos stiliaus, spalvos ar progos. Jeigu nenorite puošti uodegos jokiais priedais, pasinaudokite natūraliais. Jeigu norite paslėpti plaukus surišusią gumytę ar juostelę, prieš surišdamos uodegą atskirkite ir palikite ploną plaukų sruogą. Išlyginkite ją plaukų vašku, užriškite gumyte. Po to padalykite į tris dalis ir supinkite ploną kasytę, ją apsukite apie uodegos gumytę. Tiek kartų, kiek jos užteks. Galiausiai sutvirtinkite apsuktą kasytę segtuku. Tokia šukuosena uodega su natūralia juostele-kasele atrodys intriguojančiai.

  Šukuosenos galia

  Galima pabandyti pinti storą kasą ir vainikėliu apraityti galvą. Bet tai daugiau primena ukrainietiškus nacionalinius motyvus. Su Julija Tymošenko. Būtent šiam sezonui, po Julijos pergalės rinkimuose, stilistai pranašavo kasų vainikėlių bumą. Bet J.Tymošenko ėmė ir išsipynė savo garsiąją kasą! Sausio 10 dieną Aukščiausioje Radoje ji pasirodė palaidais garbanotais plaukais. „Kartais moterys keičia šukuosenas, tai nieko blogo. Aš darysiu tai dažnai, kad jūsų nešokiruočiau“, - atsakė politikė žurnalistams. Nors už sėkmę rinkimuose dar neseniai dėkojo savo kasai.

  Ką žinai, gal politikė pasirodys su arklio uodega? Įtakingi tarptautiniai moteriški žurnalai patarė 2008-uosius sutikti su šia puošmena. Paryžiaus grožio salonai siūlė savo paslaugas - juose ir šiandien galite užsisakyti šią šukuoseną. Joje, kaip teigia profesionalus šukuosenų konsultantas kanadietis Michaelis Barnettas, yra šiek tiek sofizmo, šiek tiek moteriškumo ir pakankamai daug žaismingumo.

  Pasidaryk pati

  Nors kam grožio salonai? Galima uodegą pasidaryti pačioms. Ištrinkti plaukus, juos dar drėgnus patepti purinamosiomis modeliavimo putomis, išdžiovinti džiovintuvu, suimti į aukštą uodegą ir dailiai surišti. Jeigu šukuosena vakarui - prireiks lako su blizgesiu. Jeigu plaukai labai ilgi, pravers suktukai - tuomet uodega kris bangelėmis, suteikiančiomis patrauklumo. Na ir tiek.

  O jeigu jūsų plaukai trumpi? Teks įsigyti plaukų uodegą. Tik ne arklio. Tiks natūralių plaukų šinjonas.

  Pasibaisėtinai išdidžiomis moterims, kurios negali nusileisti iki arklio uodegos, tai netiks. Tačiau nebijančioms eksperimentuoti - tai ta šukuosena, už kurią nereikės mokėti, bet ji gali daug ką papirkti.

  „Lietuvos žinios“
  *Sutinku su taisyklėmis
  Skaityti visus komentarus (4)

  Taip pat skaitykite:

  Kaip išsirinkti tinkamus drabužius bėgimui? ..

  Patogi, praktiška ir funkcionali – tokia turi būti bėgiko apranga.

  Į kovą dėl "Mis Visata" titulo ..

  83 gražuolės iš viso pasaulio Las Vegase pradėjo dviejų savaičių pasirodymų ciklą, kurio kulminacija vyks rugpjūčio 23 dieną, išrenkant „Mis Visata 2010“.
  Prie varžovių prisidėjo ir pernykštė nugalėtoja Stefania Fernandez iš Venesuelos. Visoms dalyvėms linkėdama sėkmės tituluota gražuolė sakė, kad šiemet bus tikrai smarki konkurencija. „Visos yra gražios, visos yra asmenybės, joms tereikia būti savimi ir visu tuo mėgautis“, - sakė S.Fernandez.
  Per dvi savaites merginos turės sparčiai suktis.

  Nuo šiol Alfa.lt „Grožio ir mados“ rubrika – dar išsamesnė ..


  Nuo šiol skaitykite dar išsamesnę, linksmesnę ir interaktyvesnę„Mados ir grožio“ rubriką Alfa.lt tinklalapyje.
  Viskas, kas domima stilingus, madingus ir išsilavinusius Alfa.lt skaitytojus, pasieks juos akimirksniu.

  Paplūdimyje – senoviškos mados dvelksmas 8

  Viskas sukasi ratu, net ir mada. Nors maudymosi kostiumėlių mada skaičiuoja itin trumpą laikotarpį, tačiau naujausios tendencijos grįžta į šio atviro ir seksualaus paplūdimio drabužio ištakas. Blyškios, tarsi su gamta susiliejančios spalvos diktuoja naują stiliaus puslapį.
  Majamyje vykstančiame „Mercedes Benz“ mados šou daugiausia dėmesio skiriama maudomosi kostiumėlių madoms.

  Žvaigždes pavergė kasyčių manija 5

  Garsenybės Jessica Simpson ir Carrie Underwood puikiai žino, kas madinga šį sezoną. Gražuolės negaili savo brangaus laiko pindamos kasas.
  Šį sezoną kasos – vyraujanti tendencija. Supinti „drakoniukai“, dvi kasytės, viena kasa ant peties, kelios puslankiu galvą juosiančios kasos – viskas, kas žaismingai praskaidrina garbanotų plaukų šukuoseną yra madinga.
  Jei pritrūkai fantazijos pindama kasas, pasisemk jos iš garsenybių.

  Kaip drėkinti odą? 5

  Kondicionieriai, saulė – didžiausi sveikos odos priešai, tačiau, deja, su jais vasarą kovoti beprasmiška. Norėdamos turėti sveiką odą, privalome užtikrinti jos drėgmę. Kaip? Penki paprasti mūsų patarimai.
  Užuot besirinkusi drėkinamuosius kremus, išbandyk natūralias priemones. Kremuose esantys konservantai, iš naftos išgaunami priedai – ne tik tavo grožio, bet ir sveikatos priešas. Rinkis pirmo spaudimo kokosų aliejų, kokosų ar taukmedžių sviestą.Venk vandentiekio vandens.

  15 nuodėmių, skriaudžiančių odą 2

  Vasarą veido oda kenčia labiau nei kitais metų laikais. Karštis, drėgmė, vėjas, ultravioletiniai saulės spinduliai, kenksmingas aplinkos poveikis, vitaminų ir maitinamųjų preparatų stoka – viskas kenkia odos grožiui, ji greičiau sensta, pilkėja, džiūsta.

  Kad ir po vasaros oda būtų lygi ..

  Ultravioletiniai spinduliai ir sausas oras – dvi priežastys, kodėl praėjus vasarai žvelgdama į veidrodį moteris pastebi, kad veide ima ryškėti viena kita raukšlė. Kad taip nenutiktų oda vasarą, o ypač karštu oru, būtina itin kruopščiai rūpintis.
  Specialistai teigia, kad viena pagrindinių odos senėjimo priežasčių – laisvųjų radikalų, kurie mūsų organizme gaminasi veikiami saulės spindulių, poveikis. Kovoti su jais mums padeda tam tikros medžiagos, kurias vadiname antioksidantais.

  Mėnulis lemia grožį 4

  Žmogaus sveikatą atspindi jo oda, plaukų ir nagų išvaizda. Tik taisyklinga mityba, meditacija (įtampos pašalinimas), Mėnulio ritmų ir dienų paisymas iš tiesų lems puikią savijautą. Taigi, kreipdami dėmesį į Mėnulio dienas ir ritmus, sutaupysite begalę pinigų brangiausią kosmetiką pakeitę pačiomis paprasčiausiomis procedūromis...
  Kaip Mėnulis daro įtaką odai
  Prausimasis, kasdienių kremų ir kaukių veiksmingumas priklauso nuo Mėnulio.

  Kad nepatogumų nekeltų nereikalingi plaukeliai 13

  Nereikalingų plaukelių šalinimo problema jaudino žmoniją visais laikais...
  Pavyzdžiui, Egipto valdovė Nefertitė išrado ypatingą augalinį receptą. Iš žolelių pagaminta masė būdavo tepama ant kūno, o vėliau ją, sustingusią, su visais plaukais nuplėšdavo nuo odos. Senovės Romos termose (miesto pirtyse) procedūrą atlikdavo kitaip: plaukus kažkaip įsimiklindavo susukti ant šiurkštaus siūlo ir paprasčiausiai išraudavo.