Lietuviškos pažintys internete – moterų norai ir vyrų strategijos

Flirtas (Flickr nuotr.)

Flirtas (Flickr nuotr.)

Moterims labiau nei vyrams svarbi priešingos lyties išvaizda, kai nepažįstamasis atsiunčia pirmąjį laišką. Išorinis grožis svarbiausia 31 proc. moterų, dalyvavusių pažinčių svetainės Flirtas.lt atliktame tyrime. Patrauklią išvaizdą sureikšmina tik kas ketvirtas vyras. Jie taip pat beveik dvigubai dažniau nei moterys atsako į pirmąjį kitos lyties laišką.

„Moterys retai pirmosios parašo patikusiam nepažįstamajam. Todėl sulaukę dėmesio iš dailiosios lyties vyrai jaučiasi gerai vertinami ir nori pradėti bendrauti ir geriau susipažinti. Moterų situacija yra priešinga – jos gauna labai daug pirmųjų laiškų ir dėmesio iš įvairių vyrų. Dažnai jos spėja atsakyti tik labiausiai patikusiems ar kitaip jas sudominusiems vyrams“, – sakė pažinčių svetainės Flirtas.lt rinkodaros vadovas Audrius Vrubliauskas.

Tyrimo metu net 48 proc. vyrų teigė visada atsakantys į pirmąjį laišką. Taip elgiasi tik 26 proc. dailiosios lyties atstovių.

Įdomūs ir originalūs laiškai padidina tikimybę, kad moterys į juos atrašys. Kas penkta moteris prisipažino, kad atsako tik į išskirtinius laiškus. Pirmajame laiške jos nori sulaukti komplimentų ir pamatyti, kad vyras yra išsilavinęs, galantiškas ir moka maloniai stebinti. Vyrai nelinkę sureikšminti pirmojo laiško turinio – jį vertina tik 7 proc. stipriosios lyties atstovų. Jų teigimu, pirmasis laiškas neatskleidžia žmogaus vertybių, ir jį pažinti galima tik ilgiau pabendravus.

Tyrimas atskleidė, kad tiek vyrai, tiek moterys susipažinti dažniausiai nori su fiziškai patraukliais priešingos lyties atstovais. 51 proc. tyrimo dalyvių pripažino, kad pirmą laišką rašyti paskatina patraukli kito žmogaus išvaizda. Bendri pomėgiai ir tikslai tampa svarbūs, kai žmonės būna jau susipažinę, o, rašant pirmąjį laišką, jais domisi tik 8 proc. abiejų lyčių atstovų.

Užmegzdami internetinę pažintį vyrai dažniau galvoja apie galimybę bendravimą perkelti į realų gyvenimą. 15 proc. vyrų ir 9 proc. moterų pirmieji rašo tik tame pačiame mieste gyvenantiems pažinčių svetainių nariams. Moterims svarbiau, kaip patraukliai ir išsamiai vyras save pristato anketoje. Taip jos lengviau įvertina potencialų partnerį ir, turėdamos šiek tiek informacijos apie jo pomėgius, gali lengviau pradėti bendravimą. Į tai daugiausia dėmesio atkreipia 13 proc. moterų – dvigubai daugiau nei vyrų.

Daugiau nei pusė Flirtas.lt atliktame tyrime dalyvavusių moterų priešingą lytį bando sužavėti savo paprastumu. Nuotraukose jos stengiasi parodyti savo natūralų grožį, o anketoje – tiksliai ir atvirai užpildyti reikiamą informaciją. Dešimtadalis moterų bando save originaliai pristatyti ir pasidalyti seksualiomis nuotraukomis. 8 proc. dailiosios lyties atstovių pačios užkalbina patikusius vyrus, o dar 7 proc. tyrimo dalyvių teigė dažnai atnaujinančios nuotraukas ir anketos duomenis, ir taip į save atkreipiančios vyrų dėmesį.

Į save atkreipti dėmesį vyrai bando priešingais būdais nei moterys: kas penktas iškart užkalbina patikusią moterį, o kas dešimtas – dalijasi seksualesnėmis nuotraukomis. Tik trečdalis vyrų tiki, kad savo paprastumu gali atkreipti moterų dėmesį.

Vyrų ir moterų įpročių, užmezgant pažintis internete, tyrime dalyvavo 1047 respondentai. Jis atliktas 2014 m. gegužės pradžioje.

 

Alfa.lt

Nusiųsk draugui:
    Išsaugok ir skaityk vėliau:

Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

Kodėl internetinės pažintys gali būti saugesnės už realias

Dukra pasakė, kad nakvos pas draugę – atsidūrė Ispanijoje

Internetinės parduotuvės skuba išbandyti alternatyvą bankams

6 būdai surasti gyvenimo meilę internetu

10 lemtingų klaidų, mezgant internetines pažintis

Geriausios dovanų vaikams interneto parduotuvės

Internetinės pažintys padeda susidoroti su kompleksais

Internetinės meilės beieškant: psichologo patarimai

Populiariausios naujienos