Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Po Naujųjų per TV3 – „Moterys meluoja geriau“

Mis Lietuva J.Jurkutė (Andriaus Petrulevičiaus nuotr. | Alfa.lt)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Po Naujųjų kaip atsaką per LNK transliuojamam serialui „Nekviesta meilė“, TV3 televizija paleis savąją sunkiąją artileriją – rašytojos Daivos Vaitkevičiūtės romano motyvais sukurtą serialą „Moterys meluoja geriau“. Istorijos centre – keturios žavios ir veiklios moterys, jų rūpesčiai ir polėkiai.

Vieną pagrindinių herojų vaidins ir „Mis Lietuva“ karūną iškovojusi Jurgita Jurkutė. Jai atiteko vienos iš keturių merginų, dirbančių renginių organizavimo agentūroje, vaidmuo. Tai – lietuviškas garsiojo serialo „Seksas ir miestas“ variantas, kuriame persipina pagrindinių herojų meilės istorijos ir intrigos.

Filme taip pat vaidina: Arūnas Rudokas, Vytautas Šapranauskas, Arūnas Storpirštis, Marius Jampolskis, Inga Norkutė ir kiti...
Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Į Ingos Jankauskaitės koncertą galima bus patekti tik kitais metais

Žavioji TV laidų vedėja Inga Jankauskaitė nuolatos džiugina savo gerbėjus puikiu laidos vedimu bei užburia savo dainavimu, tad, nenuostabu, kad į rengiamą koncertą „Aš tave labiau...“ bilietai išparduoti akimirksniu.

Televizija – Liutauro Salasevičiaus parodija

Baisios mados naujienos: visi, kurie galvojote, kad Lietuvos dizainerių pasaulyje dabar ant bangos yra Juozukas Statkevičius, Aleksandras Pogrebnojus ar Mantas Petruškevičius, – jūs klystate. Juos visus į šalį pastūmė genialusis Liutauras Salasevičius. Madingą dizainerį laidoje vaidins aktorius Giedrius Savickas.
Baisu, kad senieji Lietuvos dizaineriai – nebereikalingi. Dizaino auksakaliams neliko jokios pagarbos. Juozukas užsiaugino barzdą iš streso, tada ją nusipešė ir vėl užsiaugino.

Mantas Stonkus turi itin seksualų kiaušinių marginimo receptą

Violeta Mičiulienė ir Mantas Stonkus papasakojo, kaip jie dažo kiaušinius. Violeta prasitarė, kad turi senos babos receptą: iš vakaro nudažytus kiaušinius nuveža į mišką ir įkiša į skruzdėlyną. Savo ruožtu, M. Stonkus teigė, jog kiaušinius slepia bobų pliaže...
Laidoje matysite ne kartą sužibėjusį Edvardą iš Žiežmarių. Po pirmos minutės M. Stonkus prisipažins, kad jam Edvardas yra žiauriai juokingas. Galiausiai dalyvis papasakos keistą anekdotą apie Violetą, ir užsitrauks jos nemalonę.

„Chorų karų“ dalyvių laukia egzaminas

Sužinoję naujausios „Chorų karų“ laidos temą – „Pasaulio šalys“ – komandos suskubo pasirinkti įdomiausius kraštus. Alytiškiai sekmadienį kvies į dainingas Šv. Velykas Prancūzijoje, Utenos choras su daina skraidins į Ameriką, Kauno choristai keliaus į Airiją, Kėdainių choro komanda – į tolimąją Kubą, o senjorų choras atiduos pagarbą gimtinei Lietuvai ir mūsų šalies tradicijoms. Negana to, visi chorai atliks ir bendras dainas, kuriomis sveikins TV3 žiūrovus su gražiausia pavasario švente.

Ekstrasensė Jūratė Cannara: Tulpiniai labai domėjosi ezoterika

Du dešimtmečius Niujorke gyvenanti „tulpinių“ ekstrasensė Jūratė Cannara pasakoja: „jų mylimosios ir žmonos manęs klausdavo patarimų dėl ateities, patys „tulpiniai“ labai domėjosi ezoterika, o Virginijus Baltušis puikiai buvo įvaldęs hipnozės meną“, – prisipažįsta du dešimtmečius Niujorke gyvenanti ekstrasensė Jūratė Cannara.

„Dviračio šou“: Salasevičiaus juodą vestuvinę suknelę įsigijo Gruzijos kalnų piemuo

Šiandien laidoje „Dviračio šou“ žiūrėkite:
Salasevičiaus juodą vestuvinę suknelę įsigijo Gruzijos kalnų piemuo;
Darbo partijoje atidaryta įdarbinimo per žmoną darbo birža;
Kiaušinių marginimo paslapčių Sūrskis mokėsi moterų vienuolyne.