Dainininkė Žana Friskė sunkiai serga

Dainininkė Žana Friskė (Socialinių tinklų nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/3)
Aa+Aa-

Rusijos žiniasklaida praneša, kad žinoma dainininkė ir aktorė Žana Friskė sunkiai serga. Šiuo metu ji gydosi vienoje geriausių Vokietijos onkologijos klinikų. Šalia jos yra mylimasis, laidų vedėjas Dmitrijus Šelejevas, su kuriuo turi beveik metukų sūnų Platoną.

Neseniai mačiusieji Žaną tikino, kad jos išvaizda byloja apie sunkią ligą, dideles problemas su sveikata. Teigiama, kad ją sunku atpažinti.

Priminsime, kad neseniai Ž. Friskė pati prasitarė, kad nebenori būti scenoje, į ją sugrįžti. Į klausimus apie tolimesnę karjerą įžymybė atsakinėjo išsisukinėdama.

„Kol kas mano svarbiausias projektas – sūnus, ir man mamos vaidmens ir pareigų visiškai užtenka“, – prisipažino sūnų Majamyje prieš dešimt mėnesių pagimdžiusi garsenybė.

.

 

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Gražuoliukas Sergejus Lazarevas pademonstravo tobulą kūną
 ŽIŪRĖTI 3 ..

Dailiosios lyties atstovių garbinamas dainininkas Sergejus Lazarevas, nepaisant sklandančių kalbų apie jo netradicinę seksualinę orientaciją, gerbėjoms nutarė padovanoti savo nuotrauką. Joje – jis pats, gražuoliukas. Neseniai asmeniniame tinklaraštyje publikuotoje nuotraukoje atlikėjas... visiškai apsinuoginęs. Tik rankoje laikomi džinsai dengia jo intymią vietelę...
Gerbėjų pastebėjimu, Sergejaus kūnas atrodo išties prabangiai. Valandų valandas sporto salėje „nulipdytas“ per treniruotes.

Abramovičiaus mylimoji Žukova apkaltinta rasizmu
5 ..

Rusų milijardieriaus Romano Abramovičiaus mylimoji Daša Žukova įsivėlė į rasistinį skandalą, kai vienas interneto portalas Martino Liuterio Kingo dieną paskelbė nuotrauką, kurioje ji sėdi ant „kėdės“ – pusnuogės juodaodės moters. Nuotrauką galite pamatyti čia.Žurnalas „Buro 24/7“ tokia nuotrauka iliustravo Žukovos interviu, kuriame kalbama apie jos naująjį leidinį. Miroslava Duma, internetinio tinklaraščio redaktorė, kontraversišką fotografiją įsidėjo savo „Instagram“ paskyroje.

Sulaukusi 87-erių mirė „Buranovskije Babuški“ solistė baba Liza
..

Pasklido žinia, kad būdama 87-erių mirė viena iš garsiojo „eurovizinio“ ansamblio „Buranovskije Babuški“ solisčių, Rusijos numylėtinė baba Liza – Jelizaveta Zabratova.Ansamblyje ji buvo nepakeičiama, beveik visų jo atliekamų dainų autorė. Moteris mirė savo gimtajame Buranovo kaime, ten ji ir palaidota.

51-ąjį gimtadienį švenčianti Ingeborga Dapkūnaitė dėl vyro pakeitė įvaizdį
5 ..

Šiandien, sausio 20-ąją, savo 51-ąjį gimtadienį švenčianti lietuvių aktorė Ingeborga Dapkūnaitė vis giliau šaknis leidžia Maskvoje. Lygiai prieš metus ji ištekėjo už Maskvos verslininko Dmitrijaus Jampolskio, o pavasarį kartu su kolega ir ilgamečiu scenos partneriu Johnu Malkhovičiumi čia atidarė aktorių mokyklą „Cinemotion Acting School“.Tačiau darbai Ingeborgai netrukdo pasirūpinti savimi.

Grigorijus Lepsas nedalyvaus olimpiados Sočyje atidaryme
3 ..

Skandalingasis rusų dainininkas Grigorijus Lepsas (Lepsveridzė), amerikiečių apkaltintas ryšiais su tarptautine rusų mafija, pareiškė nedalyvausiąs olimpiados Sočyje atidaryme. Esą nenorįs sukelti tarptautinio skandalo.Šią informaciją G. Lepsas publikavo socialiniame tinkle. Kiek anksčiau jis planavo pasirodyti olimpiadoje ir būtent ten paskelbti, kad baigia savo muzikinę karjerą. Pasirodymas Sočyje turėjo tapti įspūdinga jos pabaiga.

Valerijus Leontjevas atskleidė tiesą apie skyrybas su žmona
4 ..

Dainininkas Valerijus Leontjevas pagrasino susidoroti su visais žurnalistais, parašiusiais apie jo ir JAV, Majamyje, gyvenančios žmonos Liudmilos skyrybas.„Pirmą kartą girdžiu, kad mes skiriamės, – paprašytas pakomentuoti šią žinią ir turto dalybas pareiškė dainininkas. – Kokia nesąmonė! Betrūko, kad parašytų, jog mes pusiau dalijamės ir savo daržą.“ Ir pridūrė, kad skleidžiančiųjų panašias kalbas laukia dideli nemalonumai. Ką gi – gali būti. Juk daugeliui žinomi dainininko ekstrasensiniai sugebėjimai.

Susijusios naujienos

Dainininkė Ciara laukiasi pirmagimio 7 ..

Dainininkė Britney Spears Las Vegase pradėjo dvejų metų koncertinę programą 3 ..

Dainininkė Miley Cyrus palaiko moterų teisę apsinuoginti 6 ..

Dainininkė Ruslana pagrasino, kad susidegins Nepriklausomybės aikštėje 2 ..

Inga Budrienė Džordanai Butkutei parengė išskirtinį gimtadienio sveikinimą ..

Dainininkė Valerija po vakarėlio buvo įkalinta daugiaaukščio lifte 5 ..

Dainininkė Adele kaip niekada paslaptinga – slaptos vestuvės gali įvykti bet kada! 4 ..

Dainininkė Viktorija Mauručaitė Kaune atidarė naktinį klubą 25 ..

Dainininkė Andželika Petrikytė ir jos mylimasis vokietis Palangoje sumainė aukso žiedus ..